Přerovačky, pomoc, hledám kadeřnici :-)

152
4.2.07 12:24

Přerovačky, pomoc, hledám kadeřnici :-)

Ahoj, netoula se tu nekdo z Prerova, kdo zna dobrou kadernici? „Moje“ je na materske, kam jsem chodila ted, tak nejak zvedli ceny - za rok cca o 150,– za strih kratkych vlasu :roll: a me se nechce chodit pokus - omyl. Diky za tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
4.2.07 23:29

Ahojka Sněhu.
Já jsem v Přerově 4. rok a dobrou kadeřnici jsem hledala moc dlouho. Když už jsem našla, taky mi utekla na mateřskou, a v Albertovi na Želatovské je nehorázně draho, ale zatím chodím tam. Nicméně, objevila jsem novou mladou slečnu na Jižní čtvrti. Kadeřnictví Nika. Bohužel, telefon neznám, zatím jsem tam nebyla, ale příští týden tam asi zaběhnu-potřebuju pořádný zásah.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
242
5.2.07 09:20

Ja chodím do Alberta na Želátovské. Opravdu je tam draho, ale občas jsem si odběhla jinam a fakt to nedopadlo dobře. Chodím k holičce tak 3× do roka a tak tu pálku přežiju a trochu si to tam i užiju. Z těch mých záletů jinde jsem se vždy hodně dlouho vzpamatovávalo a ani poloviční cena mi to nevynahradila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
6.2.07 11:04

Diky za rady, holky. Uz jsem ani nedoufala, ze se nekdo ozve a tak jsem se dneska objednala do Alberta a ted jsem nahlidla na odpovedi - a koukam, ze bych to stejne zkusila i diky vasim radam. Radi, kdybys mela casem kontakt na tu „Niku“, tak budu rada. Uvidim, jak dopadnu dnes. Ja jsem ted nejaky cas chodila do Daniely, ze zacatku super, byl tam takovy mlady kluk a ten strihat umel. Ale jak rikam - zda se mi, ze hrozne podrazili - asi pred rokem jsem platila za strih kratkych vlasu cca 250,–, naposledy to bylo pres 400,– a navic jsem naposledy nebyla nejak zvlast spokojena. :x

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
6.2.07 15:13

Já jsem chodila taky do Alberta, dokud jsem bydlela v Přerově a téměř vždy jsem byla spokojena. Jen jednou ne, to mě stříhala Leona, Simona, nebo tak nějak a vůbec mi to pak nedrželo. Chodila jsem hodně ke Gabče a Danče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama