Přerozdělovače do šuplíku na malé věci

9808
25.6.13 09:30

Přerozdělovače do šuplíku na malé věci

Zajímalo by mě, jestli existuje 1)nějaká vychytávka do šuplíku na malé věci typu tužky, propisky, baterie, gumičky apod. - něco, v čem by se člověk rychle orientoval, dobře by se to tam ukládalo a celkově by to bylo praktické. Malej má tendenci se v malých věcech hrabat, tak to tam vždycky rychle naházím, pak vje v tom chaos a nemůžu nic najít.
Dotaz 2) nějaké dobré přerozdělovače nebo pořadače na papíry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6791
25.6.13 09:33

Všechno mají v Ikee :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64457
25.6.13 09:35

Dá se koupit, na papíry seženeš i v obyč papírnictví, pořadače buď v Modré Labuti (to je u nás obchod s různýma bebechama do kuchyně a kanclu), nebo mrkni v obi a pod.. a nebo již zmíněná ikea… já jsem si takové pořadače vyrobila, heč :lol: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
25.6.13 09:39

Na malé věci jsou bezva krabičky od Ferrero Roscher (těch bombonů :pankac: ), různé velikosti. Jsou celé průhledné, dají se zavřít a jsou akorát veliké :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1348
25.6.13 09:45

Já bych koukla do Ikey. Minimálně pro inspiraci. Byli jsme na Zličíně minulý týden a mají tam zase nějaké novinky do kanceláří, takže určitě vyberete. Manžel má tedy v šuplíku takové dřevěné rozdělovače z Ikey, které byly původně určeny do koupelny. Takže možná mrknout i do tohoto oddělení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
25.6.13 10:14

V Ikee mají pořadače do šuplíků. Teď jsem tam kupovala pořadače do komody, stálo to kolem 200,–

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4029
25.6.13 10:40

Vyrobila jsem si - kartonové a plastové krabičky od všeho možného. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.13 12:16

Tak takový ty pořadače co vypadají jako okýnka spojená dohromady, tak jestli mají to v Ikee, tak to mi nějak nevyhovuje, protože např. v okýnku prvním dámm plno tužek, až to přetéká, ale do druhého okýnka-tam mám jen málo věcí - a jiné menší okénko tam není…asi jsem cvok a potřebovala bych okýnka v tom pořadači na míru. Taky hledám něco a nějak se mi nedostává.jo a do čeho ukládáte vizitky a nepřepsané papírky s kontakty apod:?

• Citovat
  • Nahlásit
4029
25.6.13 18:36
@Anonymní píše:
Tak takový ty pořadače co vypadají jako okýnka spojená dohromady, tak jestli mají to v Ikee, tak to mi nějak nevyhovuje, protože např. v okýnku prvním dámm plno tužek, až to přetéká, ale do druhého okýnka-tam mám jen málo věcí - a jiné menší okénko tam není…asi jsem cvok a potřebovala bych okýnka v tom pořadači na míru. Taky hledám něco a nějak se mi nedostává.jo a do čeho ukládáte vizitky a nepřepsané papírky s kontakty apod:?

Mám schovaných jenom pár - vizitky ve vizitkovníku (něco jako býval adresář, ale s plastovými deskami, kam se jednotlivé vizitky zastrkají.) Velikostně je to cca A5, asi 20 listů. Nepřepsané kontakty buď uložím do mobilu nebo do tabulky v počítači. Papírky vyhazuju. Co nepoužiju do měsíce od zaznamenání, tak stejně pak už nenajdu, nebo nepotřebuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat