Přerušení těhotenství, fyzická vyčerpanost

Anonymní
23.5.20 11:51

Přerušení těhotenství, fyzická vyčerpanost

Ahoj,
ráda bych slyšela Vaše zkušenosti.
Nikdy bych nevěřila, že se můžu dostat do tohoto bodu.
Těhotenství jsem chtěla, ale nedávám to. Jsem v6tt a neustále zvracení, nemohu jíst, pít, jsem totálně vyčerpaná, jako úplně.
Klepu se, sotva dolezu k míse, nějaká starost o děti nelze.
Opravdu přemýšlím o tom, že na kontrole si řeknu o zadanku do nemocnice.
Nikdy by mě to nenapadlo, ale shodila jsem 4 kg a tělo je v koncích.
Blbě mi bylo i u minulého těhotenství a hodně, ale teď jsem totálně v háji a i psychicky.
Rada bych slyšela váš názor.
Přemýšlím, jestli ukončit nebo ne. Žádnou radost už necítím jen vyčerpaní, ale totální.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1263
23.5.20 11:57

Jestli Ti je opravdu takhle zle, tak do té nemocnice normálně jeď, dají Ti kapačky a bude líp. Jinak já zvracela víc jak půlku těhotenství a do toho dvouletý prcek. Naštěstí mám milionového chlapa a taky se hodně zapojili babičky, ale samozřejmě byli i chvíle kdy jsme to musela dát sama.

Příspěvek upraven 23.05.20 v 12:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3359
23.5.20 11:59

Myslím, že by tě to pak mrzelo ;) nebude ti přece blbě celé těhotenství. Nemůže ti někdo pomoc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
23.5.20 12:02

Ahoj, měla jsem to samé. Za 2.dny jsem zhubla přes 3kg neudržela jsem v sobě vodu nic. Jen jsem se napila a během 2.minut to letělo ven. Nechtěla jsem být těhotná a litovala toho, že těhotná jsem. I když s manželem bylo skoro roční snažení a o miminko jsme jednou přišli. Dokonce jsem mu řekla, že kdybych věděla jak mi bude tak bych se na celé těhotenství vykašlala. Po 3.dnech mě manžel odvezl do nemocnice na kapačky, sama jsem mu to řekla, že už to nedávám. :,( On chtěl už první den ale já nechtěla. Byla jsem tam skoro týden a dostala jsem se z toho. Nyní jsem ve 32tt a nemenila bych, malého miluju strašně moc a jsem ráda, že jsem to zvládla. Také to zvládneš ale asi bych dojela do nemocnice na kapacky, kvůli dehydrataci a tak. Já to měla jen tak tak… pokud budeš chtít tak napiš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25136
23.5.20 12:06

Myslím, že je i jiné řešení než interrupce. Že nejsi psychicky v dobré kondici, to je přirozené, je to holt „jiný stav“ a psychické propady nejsou výjimečné.
Ale k těm nevolnostem - zajdi do nemocnice, po prohlídce je klidně možné, že tě hospitalizují, dají ti infuze na zavodnění a získání minerálních látek, které jsi ztratila, a léky proti nevolnostem. A těhu nevolnosti obvykle nebývají celé těhotenství.
Myslím, že když bys šla na potrat, tak by ti to po stabilizaci bylo dost líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64736
23.5.20 12:55
@Anonymní píše:
Ahoj,
Těhotenství jsem chtěla, ale nedávám to. Jsem v6tt a neustále zvracení, nemohu jíst, pít, jsem totálně vyčerpaná, jako úplně.
Blbě mi bylo i u minulého těhotenství a hodně, ale teď jsem totálně v háji a i psychicky.
Přemýšlím, jestli ukončit nebo ne. Žádnou radost už necítím jen vyčerpaní, ale totální.

Neukoncila bych, ale šla za dr a nejspíš skončis na kapackach ve spitale.. Já to přežila, 19 tt to ustupuje a díky bohu.. Byla jsem schopná jen ležet.. Tak zle mi nikdy nebylo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1163
23.5.20 13:11

Určitě těhotenství nepřerušuj. Mrzelo by tě to. Jak tu bylo psáno, jeď do nemocnice, tam se ti po kapačkách uleví. Mě tohle období přešlo už cca ve 13tt úplně a do té doby jsem měla i přestávky kdy mi bylo celkem dobře. To zvládneš neboj. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20070
23.5.20 13:13
@Anonymní píše:
Ahoj,
8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3806
23.5.20 13:13

Souhlas s Bublou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18673
23.5.20 13:21
@Anonymní píše:
Ahoj,

To snad nemyslíš vážně 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7843
23.5.20 13:25

Kvuli tomu že ti je blbe, půjdeš na potrat? 8o já se teď u druhýho těhotenství nemohla zvednout tejden, bylo mi fakt zle..jen jsem ležela. Blila jsem další 2 týdny.. Teď už mi je ok. Ale fakt by mě nenapadlo jít kvůli tomu na interrupci. Co si o tom myslí tatínek? Jestli v sobě nic neudržís jed na kapacku do nemocnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7843
23.5.20 13:27

Dělat si děti to jo, chtít je to jo, pak zjistit že to vlastně není úplně ruzovy na začátku těhotenství, tak se jich radši zbavíme.. Bez komentáře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.20 17:18
@mackA159 píše:
Dělat si děti to jo, chtít je to jo, pak zjistit že to vlastně není úplně ruzovy na začátku těhotenství, tak se jich radši zbavíme.. Bez komentáře.

Děti již máme, těhotenství probíhá téměř stejně hrozně jako v předchozích případech, jenže tentokrát jsem starší (o dost) a nezvládám se starat o svoje vlastní děti. Prarodiče nemáme.
V předchozím případě jsem byla půl roku na kapackach v nemocnici. Jenže teď je to v něčem jine, mnohem vyčerpávající

• Citovat
  • Nahlásit
3806
23.5.20 17:24

Přiznám se, že teď už to nechápu vůbec.
Měla jsi všechny informace, než jsi se rozhodla otěhotnět - průběh těhotenství, tvůj věk, nutnost péče o děti… A jsi zaskočená, protože to probíhá tak, jak se dalo čekat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7843
23.5.20 17:56
@Anonymní píše:
Děti již máme, těhotenství probíhá téměř stejně hrozně jako v předchozích případech, jenže tentokrát jsem starší (o dost) a nezvládám se starat o svoje vlastní děti. Prarodiče nemáme.
V předchozím případě jsem byla půl roku na kapackach v nemocnici. Jenže teď je to v něčem jine, mnohem vyčerpávající

Tak čemu se divis? Bez na potrat a lituj. Snad tě to svědomí bude hryzat. :pocitac: Viz komentář nademnou, všechno jsi věděla, věděla jsi do čeho jdeš.. A ještě jsi zaskočená že to probíhá vlastně stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat