Přerušovaná menstruace - možné těhotenství?

6.4.20 13:25

Přerušovaná menstruace - možné těhotenství ?

:srdce: zdravím děvčata, a chci se s vámi podělit o divnou situaci a chci vás požádat o diskuzi na toto téma. :nevim: je mi 27 let.
Kdy mám ovulaci nevim. Poslední půl rok jsem měla ukázkovou menstruací 26-29 dní a trvala vždy 5-7 dní.
Tento měsíc byl jiný, cyklus trval 32 dní poté jsem dostala velmi silnou menstruaci s kousky sražené krve která trvala 2-3 dny. Potom 2 dny nic. Jako by se to utlo, a dnes jsem začala opět krvácet, sice slaběji ale čistou červenou krví. :( 8o… S přítelem jsme cca 10 dní před MS měly sex a udělal se do mě. Během několika dní několikrát. :hug: dítěti se nebráníme. Necháváme to osudu. Antikoncepci neberu přes 4 roky.
Chci se teda zeptat neměla jste to některá takhle před zjištěním těhotenství? Mohla ta silná menstruace být uhnízdění která trvala krátce 8o?
Díky za vaší pomoc. :srdce: :* :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

269
6.4.20 13:31

Tak můžeš být těhotná, pokud se nechráníte, ale nejlépe ti to řekne těhotenský test, každá žena to může mít jinak, některé krvácí na začátku těhotenství, některé ne :nevim: já už jsem tady na emiminu četla tolik různých případů, že už asi ani sama nevím, co je normální a co ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3226
6.4.20 13:32

Spíš jestli to nebylo biochemicke.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.20 13:35

@Malaika1234
Těhotenský test jsem si dělala, před pár dny a byl negativní ovšem pokud to bylo uhnízdění chápu že byl negativní :).. :mrgreen: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.20 13:37

@JancaS84
I to je bohužel asi možné. :think:
Přítel se mi vrátil před 14 ti dny z dovolené. To se do mě udělal poprvé. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24108
6.4.20 13:38

Já bych řekla, že těhotná nejsi. Spousta žen má s nastávajícícm jarem,,jinou,, menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.20 13:40

@lleennttiillkkaa
;) To mě nenapadlo že by na to mohlo mít i jaro vliv :roll: ani si nepamatuju že bych to někdy takhle měla. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24108
6.4.20 13:50
@Lucinkal.lh píše:
@lleennttiillkkaa ;) To mě nenapadlo že by na to mohlo mít i jaro vliv :roll: ani si nepamatuju že bych to někdy takhle měla. :think:

tak ono to může být s věkem. Hladina hormonů se během života ženy mění…někdo je třeba citlivý na úplněk. Já mám už pár let první, jarní menstruaci prostě jinou. Jinak silnou, jinak bolestivou, jinak náročnou.
Stejně může mít na menstruaci vliv třeba nemoc atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama