Přerušovaná menstruace po laparoskopii

7
26.7.21 14:47

Přerušovaná menstruace po laparoskopii

Ahoj, jdu si za vámi pro radu. 5.5 jsem byla na laparoskopii - prasklá cysta a prdlá cévka, měla jsem v sobě cca 300ml krve. První menstruace byla hrozná, druhá už byla v normálu ale teď? Měla jsem to dostat dnes 26.7, ale už před týdnem mi začaly hrozné bolesti podbříšku, byla jsem na pohotovosti měla jsem tlak 100/60, doktor dělal odběry a jen trošku snížený hemoglobin, uvnitř jsem měla cca 4ml volné tekutiny za dělohou. Takže mi řekl, že buďto slepák, znovu prasklá cysta kde by hrozilo i to, že bych znovu mohla krvácet nebo nic. Dále se to neřešilo. Menstruace tedy přišla dříve a to v pátek 23.7, celý den tekla krev trošku slaběji, ale tekla, v sobotu až do večera jen minimum, večer zase moc, v neděli už jsem téměř nemusela nosit ani vložku, večer to opět začalo až do dnešního rána, od té doby opět nic. Zkoušela jsem si dovnitř zavést špilku, na ní krev byla, ale nevytéka ven. Podotýkam, že jsem celý víkend prospala a proležela, pátek sobota 2× denně čípek od bolesti, silné bolesti podbříšku, zad, střídavě zácpa a průjem a točení hlavy. Dnes už bolesti nejsou, sem tam mě jen vespod píchne, ale únava přetrvává. Na gynekologii jdu opět zítra. ( těhotná být nemůžu ). Stalo se vám to některé, že by měla takovou menstruaci? Nebo se mám obávat, že znovu vnitřně krvácím.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat