Reklama

Přerušovaná menstruace? Těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 10:33
Přerušovaná menstruace? Těhotenství?

Ahojte, holky v neděli jsem měla první sex, použil kondom. Tři dny před tim jsem brala prášky na oddálení menstruace, protože antikoncepci neberu. Menstruace se dostavila tři dny po vysazeni, ovšem slabá a trvala dva dny, potom den nic a potom rano krev a večer uz jen spineni. Absolutně bez bolesti a to jsem jindy měla silene bolesti. Muzu být těhotná? Uklidnuju se, že to muže být stresem který jsem tento týden měla velký kvůli rodinným problémům nebo i praskum na oddálení. Mate někdo taky takové zkušenosti?

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 07.01.18 10:37

Myslím, že to bude spíš kvůli těm lékům

lachtanice86
Kelišová 6022 příspěvků 07.01.18 12:24

Spíš to bude z těch prášků

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >