Přerušovaná menstruace? Těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 10:33
Přerušovaná menstruace? Těhotenství?

Ahojte, holky v neděli jsem měla první sex, použil kondom. Tři dny před tim jsem brala prášky na oddálení menstruace, protože antikoncepci neberu. Menstruace se dostavila tři dny po vysazeni, ovšem slabá a trvala dva dny, potom den nic a potom rano krev a večer uz jen spineni. Absolutně bez bolesti a to jsem jindy měla silene bolesti. Muzu být těhotná? Uklidnuju se, že to muže být stresem který jsem tento týden měla velký kvůli rodinným problémům nebo i praskum na oddálení. Mate někdo taky takové zkušenosti?

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18699 příspěvků 07.01.18 10:37

Myslím, že to bude spíš kvůli těm lékům

lachtanice86
Kelišová 5425 příspěvků 07.01.18 12:24

Spíš to bude z těch prášků

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama