Přerušovaná soulož a otěhotění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika2219
Nováček 7 příspěvků 06.08.19 22:46
Přerušovaná soulož a otěhotní

Dobrý večer, měli jsme s přítelem náš společně první nechráněný přerušovaný styk. Potom se očistil a chvilku na to jsme spolu opět měli nechráněný přerušovaný sex. Nejsme si jistý jestli se očistil dobře tak se ptám zda lze takto otěhotnět? Mám už dvě děti s bývalím manželem jednomu je teď 6 měsíců. Předem Děkuji za pomoc

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 06.08.19 22:50
@Veronika2219 píše:
Dobrý večer, měli jsme s přítelem náš společně první nechráněný přerušovaný styk. Potom se očistil a chvilku na to jsme spolu opět měli nechráněný přerušovaný sex. Nejsme si jistý jestli se očistil dobře tak se ptám zda lze takto otěhotnět? Mám už dvě děti s bývalím manželem jednomu je teď 6 měsíců. Předem Děkuji za pomoc

Ano. Dokonce dvojčata. Jsem živý důkaz.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 06.08.19 22:52

Kdykoliv kdy máš nechráněný pohlavní styk můžeš otěhotnět. To bys jako matka dvou dětí měla vědět…

mayecka
Ukecaná baba ;) 1465 příspěvků 06.08.19 22:52

No tak pokud máš už dvě děti tak bys asi měla vědět že i přerušovaný sex je pořád sex po kterém můžeš otěhotnět

Veronika2219
Nováček 7 příspěvků 06.08.19 22:59

@Russet děkuji nebyla jsem si jistá.
Ano jsem matka dvou děti ale plánovaných s manželem jsme používali kondom když jsme se nesnazili zkratka radši se zeptám o nehodách zkušenosti nemám

Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 06.08.19 23:03
@Veronika2219 píše:
@Russet děkuji nebyla jsem si jistá.
Ano jsem matka dvou děti ale plánovaných s manželem jsme používali kondom když jsme se nesnazili zkratka radši se zeptám o nehodách zkušenosti nemám

Máš půlroční dítě. Věnuj se radši jemu.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 06.08.19 23:11

Od matky dvou planovanych deti je tento dotaz mysleny vazne? :roll:
Kazdopadne kondomy funguji i s partnery, ne jen manzely, vyzkousejte :palec:

pecenaBrokolice
Kecalka 172 příspěvků 07.08.19 00:05

Já jsem myslela, že tohle je známá věc a lidi ji znají… Přerušovaná soulož opravdu antikoncepce není, v kapičkách lásky můžou být spermie, a znáš to, stačí kapka…
A jako otřít si pinďour, to fakt nepomůže ani zbla. :lol: Takže ano, otěhotnět takto lze.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2312 příspěvků 07.08.19 11:07
@Veronika2219 píše:
Dobrý večer, měli jsme s přítelem náš společně první nechráněný přerušovaný styk. Potom se očistil a chvilku na to jsme spolu opět měli nechráněný přerušovaný sex. Nejsme si jistý jestli se očistil dobře tak se ptám zda lze takto otěhotnět? Mám už dvě děti s bývalím manželem jednomu je teď 6 měsíců. Předem Děkuji za pomoc

Jak kdo, s pritelem to praktikuji hodneee let a nic.

Váš příspěvek
Reklama