Přerušovaná soulož a Postinor

Anonymní
20.9.20 07:48

Přerušovaná soulož a Postinor

Ahoj holky, včera večer jsme s přítelem poprvé praktikovali přerušovanou soulož, vše stihl ven, ale mě to samozřejmě teď nedá spát. Vím, byla to hloupost. Navíc to vycházelo na poslední den potencionálně plodných dní (jeden den po ovu). Má v tomhle případě (po ovu) smysl brát Postinor (či jinou tabletu po)? Máte prosím nějaké zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
483
20.9.20 08:00

Asi bych to trénovala jiné dny. :D Ale my to praktikovali i v plodné dny běžně a nikdy jsem neotěhotněla, pokud to chlap umí, považuji to za bezpečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
20.9.20 08:20

Být tebou, tak si tu tabletu dám..
Též jsme s přítelem praktikovali přerušovanou soulož, dodělal se rukou mimo mě a hádej co.. Za 5 týdnů mám termín porodu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13704
20.9.20 08:39

Když ani nevis kdy ti opravdu vychází ovulace, protože mám tušení, že to máš z nějaké apky, hodne bych přemýšlela na pilulkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
922
20.9.20 12:30

A to si chceš tu piluli brát takhle třeba každý měsíc, než budeš mít pocit, že máte “nacvičeno”? 8o Nebo jak?

Když by případné tehotenstvi bylo naprosto nepřípustné, tak je logicky lepší tu přerušovanou souloz ani nezkouset a chranit se jinak :roll: ale to musíte vědět vy dva, zda byste do toho šli, kdyby se eventuálně kapicka utekla :nevim: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.9.20 10:56

Ber HA, nebo ať má kondom..

přerušovaná soulož je jen pro páry, kterým případné těhotenství nevadí.. což zřejmě není tvůj případ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
22.9.20 11:49
@kapitanpejsek píše:
Ber HA, nebo ať má kondom..přerušovaná soulož je jen pro páry, kterým případné těhotenství nevadí.. což zřejmě není tvůj případ

Přesně řečeno buď kondom nebo prerusovana s tím že pokud jo tak co..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama