Přerušovaná soulož - jak vám to vychází?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 08:14
Přerušovaná soulož - jak vám to vychází?

Ahoj holky :)
jelikož už od listopadu neberu HA, rozhodli jsme se pro přerušovanou soulož s tím, že když se „povede“ tak budeme rádi. Na druhou stranu jsme mladí (24) a rádi bysme se ještě někam jako bezdětné podívali a užívali si života. Zkrátka to necháváme náhodě :)
Spíme spolu cca každý druhý den, někdy každý den, někdy jednou týdně. Vždy přerušovaně, bez kondomu apod. Dost často spolu spíme vícekrát - opakovaná soulož s tím, že přítel se jen „otře“ a jedeme dál. Vždy přítel přeruší, sem tam se strefíme i do ovulace - poznám podle bolesti vaječníků. A včera jsme tak přemýšleli nad tím, jestli není někde něco špatně. Z okolí mám spoustu známých, kterým to vyšlo a to nemuseli ani opakovat a i spolu spali mimo plodné dny a ovulaci. Jedni dokonce při menstruaci ????
Kdo z vás tady přerušuje a jak vám to vychází? :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 27.08.18 08:21

Uzivej života, děláš to ok.:-)Dítě prijde v ten správný cas, ja mam deti vsechny plánované, nikdy s tim nebyl problém.:-)

Uživatel je onlineAnnabela11
Ukecaná baba ;) 2272 příspěvků 27.08.18 08:23
@Anonymní píše:
jelikož už od listopadu neberu HA, rozhodli jsme se pro přerušovanou soulož s tím, že když se „povede“ tak budeme rádi. Na druhou stranu jsme mladí (24) a rádi bysme se ještě někam jako bezdětné podívali a užívali si života. Zkrátka to necháváme náhodě :)
Spíme spolu cca každý druhý den, někdy každý den, někdy jednou týdně. Vždy přerušovaně, bez kondomu apod. Dost často spolu spíme vícekrát - opakovaná soulož s tím, že přítel se jen „otře“ a jedeme dál. Vždy přítel přeruší, sem tam se strefíme i do ovulace - poznám podle bolesti vaječníků. A včera jsme tak přemýšleli nad tím, jestli není někde něco špatně. Z okolí mám spoustu známých, kterým to vyšlo a to nemuseli ani opakovat a i spolu spali mimo plodné dny a ovulaci. Jedni dokonce při menstruaci ????
Kdo z vás tady přerušuje a jak vám to vychází? :)

Jste mladí na mimčo máte času habaděj,sama píšeš že chcete cestovat a užívat si…Až si budeš dítětem opravdu jistá tak sem nebudeš mít potřebu psát.Uzivejte si života

Pidulka1991
Závislačka 2867 příspěvků 27.08.18 08:36

Prerusovali jsme 6let pak manzel neprerusil a mame holku xD zase prerusujeme… dej se vule bozi… 8)

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 2 inzeráty 27.08.18 08:44

My jsme to tak dělali rok mezi vyřazením antikoncepce a pocetim syna. Syn je plánovaný, žádná nehoda z přerušování. Takže nám to vycházelo na 100 %.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 27.08.18 08:48

Dvě děti :lol: ale já fakt nechtěla, prostě jak se říká, stačí kapka.. Až teď při třetím těhotenství to bylo plánované, sex denně a až do konce a povedlo se hned první měsíc :mrgreen:

Zabatko
Závislačka 4264 příspěvků 27.08.18 08:49
@Anonymní píše:
Kdo z vás tady přerušuje a jak vám to vychází? :)

Přerušujeme už víc než 5 let a dítě z toho není. Ale my jsme už trošku víc zkušení. Rozhodně bych nekývla na opakovaný styk během krátké doby bez toho aby se omyl a minimálně vymočil. Zvlášť v plodných dnech, které poznám přesně. Jinak mimo plodné dny ani nepřerušujeme.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 08:53

Máme díky přerušovanému sexu dítě. :mavam: Otěhotněla jsem 5 měsíců po porodu. Měla jsem už doma koupenou antikoncepci, jen jsem čekala na první měsíčky a už jsem se jich nedočkala :lol: Já bych na to nespoléhala, pokud bych dítě nechtěla. Je mi tolik, co tobě a při představě, že bych znovu otěhotněla je mi zle. :lol: Takže beru poctivě prášky. Už bych do té metody nešla. Beru to tak, že jsme tím šli druhátku naproti. :andel:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 09:15

prosím o anonym, osobní.
Přerušujeme už roky a bez problémů, děti máme nikoli selhnáním této metody, počaté na první dobrou.
Přeruš. sex chce cvik a zkušenost. Kamarádka má z přeruš sexu dvě dcerky. Když jsme to rozebíraly, dost záleží na technice a časovém předstihu, kdy muž penis vytáhne přes samotnou ejakulací. Někteří si dávají na čas a téměř v zápětí stříkají :think: To je pak blbý a riskantní. Je potřeba to vychytat a vyjet dřív a ještě si trošku pomoct - nebo partnerka. No a opakovaně přerušovat (v krátkém časovém sledu, bez řádného omytí, vyčůrání) je taky docela risk.
Tot má zkušenost i z okolí.

elinka90
Závislačka 2509 příspěvků 27.08.18 09:16

Přerušujeme necelý rok zatím ok. Doma máme skoro 3 letou holčičku. Když to přijde nic se neděje. Pokud neotěhotním zlobit se taky nebudu :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 09:22

já vzhledem k prodělaným opakovaným zánětům vaječníků, chlamydiím atd. mám fakt strach, že je někde něco špatně :D
Tak snad ne, uvidíme, jak nám tato metoda bude ještě dlouho vycházet. :)

Enicka
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 27.08.18 11:32

Přerušujeme už deset let. Teď čekáme druhé dítě ,ale protože sme chtěli ,ne proto ze tento způsob nevyšel.

S.Berankinová
Kecalka 289 příspěvků 27.08.18 12:47

Přerušujeme už 6 let. Úspěšně. Ale s tím vědomím, že kdyby to selhalo, tak bychom se z toho nezhroutili. Nebo teda možná zhroutili, ale nějak by se to zvládlo no :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 13:00

Takže je to tak 50:50 to by mě zajímalo, jak je to možný :D
Někdo otěhotní při přerušování jen z kapek lásky a jiný ne :) Příroda si hold vybírá sama :D

S.Berankinová
Kecalka 289 příspěvků 27.08.18 13:26
@Anonymní píše:
Takže je to tak 50:50 to by mě zajímalo, jak je to možný :D
Někdo otěhotní při přerušování jen z kapek lásky a jiný ne :) Příroda si hold vybírá sama :D

Je teda pravda, že mám už delší dobu podezření, že kdybychom chtěli, tak by to nešlo. Taky mi to přijde divný, že by manžel ani jednou neukápnul. Vůbec nehlídám, kdy mám ovulaci atd. ale je pravděpodobné, že za tu dobu jsme se do mých plodných dní trefili už mnohokrát. Takže třeba nemám ovulaci nebo mám jiný problém bránící početí, nebo ho má manžel. Ale tím, že se nesnažíme, tak to samozřejmě neřešíme.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >