Přerušovaná soulož + pilulka po

evellyne
2.4.17 10:43

Přerušovaná soulož + pilulka po

Ahoj, holky, pokládám dotaz ohledně své kamarádky, která mi právě brečela do telefonu se strachem, že je těhotná. V noci ze čtvrtka na pátek ulítla v opilosti se svým kamarádem - jedinou ochranou jim byla přerušovaná soulož a je si na 99 % jistá, že uvnitř ní neejakuloval. Celé si to zopakovali pak ještě v pátek kolem dvanácté (dopoledne) se stejným způsobem „ochrany“. Měla jeden až dva dny po konci menstruace. Okolo půl druhé si pak pro jistotu vzala pilulku „po té“.
I teď má však totální schízu, že je těhotná. Dokáže někdo z Vás říci, jak velká je pravděpodobnost, že by tomu tak bylo?

• Citovat
  • Upravit

Reakce:

56925
2.4.17 10:46

@evellyne nikdo nemá věštečkou kouli - možné je totiž vše.. to, že se neudělal neznamená, že se žádná spermie neuvolnila.. ovulaci taky každá nemáme uprostřed cyklu, že :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
2.4.17 10:57

To jako že si vzala postinor? Nemám s tím zkušenosti, ale otěhotnět by snad neměla, jestli si vzala tohle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
evellyne
2.4.17 11:00

@xstrasilka Jojo, vzala si ne přímo Postinor jmenovitě, ale sajrajt, který umí stejné věci:))

• Citovat
  • Upravit
Ou
10822
2.4.17 11:02

Je téměř nemožné, aby byla těhotná a to z důvodu neplodného období cyklu a postinoru.

Jinak ta schíza může být právě důsledek toho, že piululka po působí a dělá bordel v hormonech.

Velmi pravděpodobně bude mít tenhle cyklus a možná některé příští hodně rozházené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 12:11

Pokud si zvala pilulku do 24 hodin, tak je pravdepodobnost tehotenstvi skoro miziva.
Z vlastni zkusenosti bych si troufla rict ze urcite pilulka zabrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
2.4.17 12:18

@evellyne Psychika je potvora, každopádně tady moc záleží na okolnostech. Pokud přerušovali dokonce dvakrát (druhý den vpoledne už určitě opilí nebyli…), předokládala bych, že daný člověk nejspíš přerušuje normálně a tudíž to umí a pokud ví i že je dobré se umýt předtím, než si to podobným způsobem s někým rozdám v krátkém časovém horizontu znovu, pak se obzvlášť není čeho bát. Sice se mnou většina lidí nebude souhlasit, ale on to je celekm spolehlivý způsob, pokud to člověk umí a ví, co a jak. Do toho píšeš, že si vzala ještě pro jistotu pilulku po, tak tím spíš by to mělo být lepší. Ale tedy, jak tu někdo psal ohledně té ovulace, tak zrovna na to bych se nespoléhala, protože pokud má daná osoba krátký cyklus a dlouhou menstruaci, tak tohle je skoro nejpříhodnější období pro těhotenství. Ale píšu to já, která mám cyklus 24 - 26 dní a MS kolem sedmi dní, takže ovulaci tak devátý, desátý den, takže u mě by to byla trefa do černého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
evellyne
2.4.17 12:26

@Amys byla ve svém záchvatu obav dost konkrétní (!!!).Při prvním aktu nevyvrcholil na 99 %jelikož, co si budeme povídat, to by poznala na povlečení apod.:o) a druhak on má v opilosti docela problém s dokončením. Napodruhé už byl opatrný.
Jak to má konkrétně s cyklem netuším, nicméně vím, že MS je pravidelná a dlouhá 6 až 7 dní…no uvidíme, jsem nervózní za ní.

Díky!

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
2.4.17 12:31

Ja jsem otehotnela i po uziti Postinoru do 10h od styku-ale sex byl bez ochrany, neprerusovany v dobe ovulace. Postinor pry absolutne nefunguje pokud mas plodne dny/ovulujes.
Kazdopadne pochybuji, ze je kamaradka tehotna. Prerusovana souloz/2dny po ms… bude to ok!

• Nahlásit
  • Citovat
12290
2.4.17 12:41

Pravdepodobnost minimalni spis kvuli postinoru. Jedno z mych tehotenstvi zaclo diky styku 2dny po ukoncene ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama