Přerušovaná soulož - praktikujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 21:53
Přerušovaná soulož - praktikujete?

Ahoj holky :mavam:
Mě by zajímalo jen tak ze zvědavosti, kolik z vás otěhotnělo díky přerušované souloži, jen z těch,, kapiček lásky/touhy '' nebo jak se to nazývá :D :lol: Někde jsem kdysi slyšela že to není možné, protože je tam toho spermatu málo, ale zase všeobecně se říká že prerusovana souloz není ochrana.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 27.04.19 21:56

Já se hlásím, mě se to povedlo už 3× :lol: takže pro mě přerušování není vůbec spolehlivé (ale zas mi nevadilo miminko, takže sem nějakou větší ochranu neřešila). Nevím asi sem nějaká moc plodná, že mi stačí, když kolem mě chlap projde a je to :mrgreen:

Sazuka
Kecalka 220 příspěvků 27.04.19 22:06

Jsme s chlapem 15 let, máme jedno dítě, druhé čekáme. Celou dobu provozujeme přerušovanou soulož a děti jsou naprosto plánované. :mrgreen: Nikdy jsem neotěhotněla mimo dobu snažení, ale zase jsme měli s chlapem dohodu, že pokud se stane, tak to nebude vadit. Ze začátku, ještě když jsme byli hodně mladí jsme používali k tomu kondomy, ale pak už ne. Za mě si myslím, že záleží i na spolehlivosti chlapa, aby,,ho" vytáhl včas. :mrgreen: No a možná jsme měli jen štěstí :)

ruzovasrnka
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 27.04.19 22:14

Přerušujeme 8 let, děti 3, všechny plánované a na první pokus, když si manžel „nedal pozor“ :lol: Taky si myslím, že je to o šikovnosti chlapa. A bereme to tak, že kdyby se stala nehoda, tak by se zase tolik nestalo…i když teď čtvrté, moc bych nejásala, ale přežili bychom to :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 22:20

Přerušovanou soulož máme s partnerem asi od půl roku po začátku vztahu. I když mi tehdy nebylo ani 16 (jemu 27), věřila jsem a navíc by mi případná nehoda v té době ani nevadila (ano, a teď všechny do mě za tu nezodpovědnost, ale měla jsem k tomu své důvody). Po cca dalších 2 letech jsme si jednou řekli, že šance je dost malá, ale počítali jsme s tím, že je šance na otěhotnění, které bych nepřerušila. No a taky se stalo. :D Od porodu opět přerušovaná, syn má 2,5 roku a i když druhé zatím neplánujeme, tak když by se náhodou stala nějaká nehoda, miminko by mi vlastně ani nevadilo. :)

Takže za mě ano, ale pouze v případě, že by mimčo nevadilo. Pokud by to byl problém, tak určitě ještě ochrana navíc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 22:21

My také provozujeme a furt doufám, ze to selže :lol: jinak už teda máme 2 plánované děti - obě se povedly hned, takže jsme oba plodní a holt si to fakt chlap zatím dokáže ohlídat…kdyby mělo být ale další dítě problém, tak to určitě takhle neriskujeme.

kve-tinka
Kelišová 5023 příspěvků 3 inzeráty 27.04.19 22:24

Zalezi hodne na chlapovi a jeho technice…nekteri chlapi jedou do uplneho konce a pak jenom na vystrik vytahnou a nekteri vytahnou driv a dva tri tahy dodelaji rukou, v druhem pripade bych sanci na otehotneni videla mensi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 22:51

My praktikujeme už skoro 20let, nikdy jsem neotěhotněla. Mám dvě děti a otěhotněla jsem u obou na první nepřerušení při pokusu o dítě.

Uživatel je onlinewarita
Extra třída :D 10392 příspěvků 27.04.19 22:56

Ja praktikovala prerusovanou cely zivot. Dite jedno, planovane.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 22:58

S prvním partnerem vše ok, žádné nehody. S druhým hned po chvíli přerušování těhotenství. Záleží na muži a jeho schopnostech a zkušenostech.

Janli
Echt Kelišová 8496 příspěvků 27.04.19 22:58

Takhle jsem se narodila já a mí dva sourozenci. Nicméně doma to s manželem praktikujeme úspěšně, ale asi to bude tím, že jsem prakticky neplodná… Ono to záleží na muži, zda má už v preejakulátu spermie a pak taky na tom, jak moc příznivé prostředí má žena uvnitř. Zda je u tebe metoda spolehlivá nebo ne, to zjistíš až s případným pozitivním testem. Pro páry, které o dítě nestojí, je to nejhorší možný způsob ochrany.

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17217 příspěvků 27.04.19 23:03

Nikdy jsme nepraktikovali. Moc si to neumím představit

mrav
Nadpozemská drbna 28070 příspěvků 27.04.19 23:05

Taky jsme občas přerušovanou soulož praktikovali. Dítě mám jedno - plánované.

Schenni
Nováček 6 příspěvků 27.04.19 23:12

Ja byla teprve po prvni menstruaci po porodu + stale jsem jeste kojila, presto jsem znovu otehotnela po jedine prerusovane soulozi 8o Takze zatimco jsem doufala, ze dalsi menses prijde na cas, abych mela pravidelny cyklus a my tak mohli brzy zacit „pracovat“ na druhym, tak menstruace k memu zklamani neprichazela. A me mimodek napadlo, ze mam doma jeste nejake tehotenske testy - no nejdriv jsem tem dvema carkam nechtela verit a svadela to na proslou expiraci testu :) No kazdopadne tedy druhe mimino na ceste bez stresu, jak dlouho bude otehotneni trvat 8) O prvni jsme se pritom pokouseli sedm mesicu, takze bych nas neoznacovala zrovna za superplodne. Takze jako metoda antikoncepce je to takova ruska ruleta.) Ale kombinovat se da treba s vaginalnimi cipky ktere pusobi za 5 minut, hormony uz do sebe davat v budoucnu nechci

pijavice
Kecalka 284 příspěvků 27.04.19 23:35

Praktikujeme, máme plánované čtyřleté dítě, takže by jsme se nehroutili kdyby náhodou tato forma selhala. Kdybych, ale už měla dvě a byla si jistá, že třetí nechci ani za boha zvážila bych třeba antikoncepci jako je tělísko + přerušovany styk.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama