Přerušovaná styk a zpoždění MS

Anonymní
26.4.21 16:54

Přerušovaný styk a zpoždění MS

Ahoj,
potřebuji poradit. S přítelem provozujeme přerušovaný styk. Došlo k němu 20. a 27. den cyklu. Cykly mívám 28 dní dlouhé a ovulaci pouze odhaduji okolo 14. dne (bolest v kříži, podbříšku, akné, čirý výtok). Teď mám zpoždění 2 dny a chtěla bych se zeptat, kdy nejdříve bude průkazný těhotenský test? Jinak pociťuju obtíže jako před MS - bolest prsou a pobolívání v podbříšku, ale nevím, kdy nejdříve můžu udělat test, když byl styk až takhle později :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
250
26.4.21 17:10

Pokud máš zpoždění ms tak klidně už si test udělat můžeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 17:24

@Sovička 00 děkuju, jeden jsem si dělala právě dnes a byl negativní, ale právě mi to přišlo děsně brzy od styku :D je pravda, že několikrát do roka se mi cyklus protáhne do 31 dnů, tak třeba to je spíš to :)

• Citovat
  • Nahlásit
250
26.4.21 17:40
@Anonymní píše:
@Sovička 00 děkuju, jeden jsem si dělala právě dnes a byl negativní, ale právě mi to přišlo děsně brzy od styku :D je pravda, že několikrát do roka se mi cyklus protáhne do 31 dnů, tak třeba to je spíš to :)

Ono i záleží na tom zda jste se trefily do ovulace nebo ne
Pokud máš nepravidelný cyklus tak ovulace se může ukázat později ale pokud jste se netrefili do OVU tak vždy když si budeš dělat test tak bude negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31256
26.4.21 17:40

Za pár dní zopakuj test, jestli nepřijde MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
973
26.4.21 18:16

No tak pokud by si měla cyklus delší a byla by ovulace 20DC a jsi 30DC, tak by ti teoreticky test ještě nemusel ukázat, počkala bych ještě 2 dny.
Každopádně spíš máš jen posunutou ms :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 20:14

Děkuju holky, test určitě za pár dní zopakuju :) ještě bych dodala, že jsem začala jinak jíst a poměrně intenzivně cvičit, taky se léčím s endo cystou, třeba by mohlo mít vliv i něco z toho :) snad ms dorazí

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat