Reklama

Přerušovaný sex, kolik z vás otěhotnělo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 22:17
Přerušované sex-kolik z vás otehotnilo?

Mám jednoduchou otázku, je tu někdo kdo provozoval přerušovany sex a otěhotní? Nemám antikoncepci protože mi nevyhovuje a mám “milence” i když už je z toho možná něco víc. Jsme spolu měsíc a půl, vydame se většinou víkendy a ne pokazdy spolu spime. On za ty léta to už praktikoval a má jen jedno dítě který tenkrát chtěl. Ale proč to vůbec píšu je to možná dva roky nebo rok a pul :mrgreen: co jedna kartarka moji mamce predpovedela ze jestli nezacnu mít prasky tak do 2 let otehotnim, už je to možná ty dva roky ale od ty doby co ji to řekl jsem s nikym nespala až teď s tímhle. Jak říkám ten sex je možná celkove 2× do měsíce, nevím nedokážu to říct. To by byla asi velká náhoda kdybych otěhotněla ne? On se pokazdy hlídá a nikdy jsme spolu nespali opilí.. tak mě zajímá kdo věří na tu kapičku lasky a opravdu z toho otěhotnil a nebylo to jen ze to pritelovi ulitlo :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 13.03.18 22:29

Přerušovaná soulož je nespolehlivá ochrana. My jsme praktikovali při součtu 3 roky, neotěhotněla jsem. Ale na tuhle metodu bych nepřistoupila, kdyby možné těhotenství byl problém. Je mnoho jiných antikoncepčních metod, ne jen prášky :roll: Mrkni na různé pesary, spermicidní gel, nehormonální tělísko… Nebo se poraď s gynekologem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 22:32

Muj byvaly mel hodne jak ejakulatu a masivni dlouhe vystriky, tak i predejakulacni tekutiny, v podstate jakmile jsme se zacali mazlit a mel erekci, tak mu z nej tekla pruhledna tekutina, chuti a lepkavosti podobne spermatu…spali jsme spolu ve frekvenci trikrat tydne nebo kdyz jsme se nevideli pres tyden, tak treba 5-8 styku behem vikendu, casto i dva tri styky po sobe, kdy on vrcholil a behem dvou let jsem neotehotnela. Prasky jsem nebrala a kondom jsme nepouzivali, pac pri mnozstvi a masivnosti vystriku a spermatu stejne mu behem vystriku slejzal…Pak jsme se rozesli a ja mezitim se vdala a povila dve ditka a on ma jedno ditko z inseminace, ac mel mnozstvi jak tri chlapy dohromady a strikal jak kun, tak mel pohyblivych spermii malo. Jeste jsme se smali, kdyz mi vypravel jak nesl odberny kalisek sestre, tak ta neverila kolik tam toho v porovnani s ostatnima bylo :mrgreen:

Ale rada na nej vzpominam, zadnemu chlapovi predtim a potom penis tak „neslintal“ jako jemu, navic v kombinaci s jeho sexapetitem a vetsi vybavou plus hlasitymi projevy pri sexu :oops: kolikrat chut na sex prozradily fleky na trenyrkach, nezridka i kalhotech, jednou jsme se libali a obirali v tramvaji cestou z kina a nez jsme dosli domu, tak mel fleky i na dzinach.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 22:34

Teda 3 roky to tak děláme a nic. Záleží na tom, jestli opravdu nechceš otěhotnět :think:
Třeba přítel ho vždy,,utře,,někam do ubrousku nebo ho otřu pusou při preejakulátu (pardon nevěděla jsem jak to napsat).

radkka
Generální žvanilka 20459 příspěvků 13.03.18 22:42

Stačí jednou za měsíc :mrgreen:
Kamarádka se takhle chránila cca 5 let, teď se jí narodilo první dítě, které bylo právě takto počato. Podle toho, jak na těhotenství reagovala celkem věřím, že se o dítě nesnažili :D

blueberryx
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 13.03.18 22:52

Praktikujem rok a pul a nic. Ac bych se extra nebranila :lol:

Lenka_Hal
Závislačka 4790 příspěvků 13.03.18 23:04

My to praktikujem leta a je to spolehlive, manzel se k tomu vyjadril, ze kdyz chlap vi co dela, jde to. Jde jen o to, jak spolehas na chlapa a snad i tomu spolehlivemu muze neco „ulitnout“ :think: Ale my mame tri deti a vsechny planovane, sex je casto i po mnoha letech a plodni jsme oba vic nez dost, vsechny tri deti byly pocaty 1. nebo 2. mesic. Ale presto vsechno bych rekla, praktikovat pouze pokud dite neni prusvih :kytka:

vertunka
Závislačka 4618 příspěvků 13.03.18 23:10

My jsme ji praktikovali 2 roky, pouze dvakrat nam to ujelo (nechali jsme se unest) a byla jsem 2krat tehotna :mrgreen:.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25290 příspěvků 13.03.18 23:29

Souhlas s @Lenka_Hal s manželem sme praktikovali léta… ale v tak mladym vztahu navíc spíš zatim jen milenci jak píšeš bych si dala většího majzla

blink
Kecalka 365 příspěvků 13.03.18 23:40

Prerusovana souloz neni dobra metoda ochrany pred otehotnenim. Pokud veris na to co rekla kartarka, tak bych si asi davala poroz. Pokud mate sex tak 2 krat mesice jak pises, tak myslim ze kondom by se hodil, pokud tedy nemas chut mit miminko.

Janli
Kelišová 5630 příspěvků 9 inzerátů 13.03.18 23:46

Nám to s manželem funguje 15 let, ovšem já jsem neplodná koza :lol:. Nicméně já a mí dva sourozenci jsme byli takto počati.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 00:28

Ja jsem za 10 let otehotnela jednou. Ale manzel tvrdi, ze jsem ho „prisedla“ tak :nevim:
Tehotenstvi bohuzel nedopadlo, ale na zaklade nehody jsme si naplanovali jeste holcicku :oops:.

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 14.03.18 00:34

Praktikujeme to takto šest let. Dítě máme jedno, ale z nechráněného styku se vším všudy ne z přerušovaného. Jinak z přerušovaného za šest let nic.

Hofida
Kecalka 257 příspěvků 1 inzerát 14.03.18 00:37

Já říkám, že mám první dvě děti z manželství a třetí z vášně. Otěhotněla jsem právě takto a to jsme spolu byli jen 2×, bylo to velmi neplánované, ale zůstali jsme spolu. Po porodu se „chráníme“ pořád stejně a zatím nic (cca rok a půl, ale z toho jsem rok kojila).

vaks
Kecalka 184 příspěvků 14.03.18 01:02

My jsme prerusovali a z takove ochrany i zplodili…2× :lol:,takze nedoporucuju jako spolehlivou ochranu…dali jsme se ted uz radeji na kondomy :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >