Přerušovaný pohlavní styk

Anonymní
24.4.20 23:19

Přerušovaný pohlavní styk

Zdravím, dnes jsem měla s přítelem přerušovaný pohlavní styk, když náhle jsem v sobě ucítila nějakou „tekutinu“ ale fakt málo. Okamžitě jsem styk přerušila a se zeptala, jestli se udělal, ale řekl že ne, že by to poznal. Tak mě napadlo, jestli by to nemohl být preejakulát. K vyvrcholení neměl prý daleko. Náš první přerušovaný pohlavní styk to nebyl, ale takový divny pocit jsem ještě nezažila.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2807
24.4.20 23:30

Mohl to být preejakulat. pokud nechceš být těhotná, tak je hloupost spoléhat na přerušovanou soulož. je to hoooodne nespolehlivá metoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17921
24.4.20 23:32

Gratulujemem, bude to chlapec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
472
24.4.20 23:48

Taky bych nespolehala pouze na prerusovanou souloz. Pokud do sebe nechceš cpat antikoncepci, tak pouzivejte alespon kondomy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 00:12

Přidám se. Je mi 24 a jsem lesba. Nicméně s mužem jsem nikdy předtím styk neměla. Hlodala ve mě zvědavost, jaké to teda vlastně vůbec je, jestli je to taková „bomba“ jak povídaly kolegyně. A tak k tomu došlo. No, došlo jaksi k asi tak 2 vniknutím, pak už dál nic, naštěstí do mě nevyvrcholil a ani potom – nejen že mi to bylo dost nepříjemné, ale taknějak jsem si uvědomila, co se to vlastně děje, a dál už nic nepokračovalo. Tak teď mám trochu obavy z toho stejného a od té doby (týden zpátky) taky dost bolesti v podbřišku, ale to přisuzuji spíš stresu a sugesci. Každopádně uvědomuji si, že si nesu zodpovědnost sama a teď jen po nocích doufám, tiše se modlím a čekám na menstruaci jak dítě na Ježíška. Alespoň jsem si z toho odnesla dvě věci – orientací jsem si stoprocentně jistá, a taky asi začnu víc přemýšlet dopředu 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 00:31

Já třeba vůbec necítím rozdíl mezi tím, když se do mě udělá nebo ne, žádná „tekutina“ nebo tak nějak…ale každá to mýme jinak, takže být tebou, pokud nechceš riskovat, tak prostě si dej antikoncepci nebo používej kondom, protože pak se aspoň nemusíš takto bát - přerušovaný styk je podle mě pro lidi, kteří mimčo třeba nechtějí. ale zárove%n by jim to asi nevadilo, kdyby to přišlo, ale pokud mimčo fakt nechceš, tak se chraň zodpovědnšjí metodou…

• Citovat
  • Nahlásit
1587
25.4.20 07:24

A já jsem asi blbej a furt to nechápu. Ženský, to jste fakt nikdy neviděly nadrženýho chlapa? Od doby, co se mu rozepne poklopec je to studna všech možných tekutin, který mají za účel jednu jedinou věc - rozmnožit se. Tak proč, když nechcete, aby to mělo následky, do toho jdete na ostro? Fajn, nechcete antikoncepci, protože je to hormonama nacpaná chemie. Ale pokud vím, tak šprcky se v obchodě pořád sehnat dají. A jestli nechcete ani je, protože „si to neužijeme, přece se taky nekoupeme oblečení“, tak pro vás mám jednu radu. Neje*at! A když už, tak počítat s následkama, protože i kdyby tady těch dotazů bylo sto denně, tak nám kvůli tomu z ptáka Prostějovská starorežná skutečně nepoteče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18479
25.4.20 08:43
@Anonymní píše:
Zdravím, dnes jsem měla s přítelem přerušovaný pohlavní styk, když náhle jsem v sobě ucítila nějakou „tekutinu“ ale fakt málo. Okamžitě jsem styk přerušila a se zeptala, jestli se udělal, ale řekl že ne, že by to poznal. Tak mě napadlo, jestli by to nemohl být preejakulát. K vyvrcholení neměl prý daleko. Náš první přerušovaný pohlavní styk to nebyl, ale takový divny pocit jsem ještě nezažila.

A používat hlavu tě neučili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 08:46

Já teda nevím ale taky nepoznám kdy se udělá a kdy ne :nevim: vůbec to necítím :nevim:
Jinak my měly přerušovaný styk cca 6 let a nikdy jsem neotěhotněla až když jsme se začali snažit.. :nevim:..jinak i když se trefíte přímo do ovulace je 25% šance že otehotnis

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 01:05

@fera21 ehm, ano nadrzenyho chlapa jsem viděla, a kondom nechtel za žádnou cenu. A když jsem zmínila, ze bych mohla být těhotná tak o tom nechtěl ani slyšet :lol: me by to nevadilo ja klidně budu mit mimino, ale chlap co si nevezme kondom a o dítěti nechce ani slyšet, to mi hlava nebere :D :D :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat