Přerušovaný pohlavní styk

11.7.20 16:57

přerušovaný pohlavní stykkk

Ahoj, je mi 20, s pohlavním stykem nemám tolik zkušeností jako můj partner. Antikoncepci neberu a on kondom nepoužívá. Měli jsme přerušovaný pohlavní styk, když se udělal mimo mne, pak jsme hned pokračovali dál v sexu. Je možné, že bych mohla otěhotnět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17393
11.7.20 16:59

Ano to možné je, před pokračováním si měl dojit aspon na zachod a do sprchy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
11.7.20 17:09

Ano je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
11.7.20 17:10

Koukám, že ani on není moc zkušený :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
11.7.20 17:13

Ano, je to padesát na padesát, pokud máte mozek v hlavě, tak na to snad přijdete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
11.7.20 17:14

Ahoj,
tohle určitě možné je. A pravděpodobnost se zvedá také dle toho v jakém dni cyklu jsi.
Zda máš plodné dny, nebo den dva před ovulací či jste měli styk hned po MS.

každopádně přerušovaný styk není bezpečná antikoncepční metoda, jsou páry kterým funguje 10let, ale taky páry kdy selže hned za měsíc či napoprvé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
11.7.20 17:19

My to také takhle praktikovali a potom jsem byla v 7tt :D takže ano opravdu můžeš zvlášť, když jste potom hned pokračovali, ale to bys ve 20 měla vědět :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5261
11.7.20 17:25

Jo, tohle je řekla bych skoro totožné s tím, když chlap ejakuluje do tebe. Taky jsem si myslela, že pro jednou se snad nic nestane, rodím v září… takže hodně štěstí, snad jsi aspoň mimo plodné dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 17:33

@therezaa88 a ani tu šanci nezmenší, když se otřel do ubrousku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
11.7.20 17:36

Za mého mládí se riziko přerušované soulože shrnovalo do hesla „stačí jedna kapka a je z tebe taťka“. Jednak spermie zůstávají na penisu a v močové trubici, druhak se už před ejakulaci uvolňuje tekutina, která také obsahuje spermie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 17:37

@Sabin.00 a ani tu šanci nezmenší, když se otřel do ubrousku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
11.7.20 17:37
@hranolka97 píše:

holka to jsou takové spekulace, to ti nepovím. Já mu camprlíka neutírala, ale dokážu si představit jak mladý kluk v záchvatu touhy si ho utře. Rozhodně pokud chcete pokračovat i další kolo tak je na místě buď se chránit nějakýma antikoncepčníma prostředkama a pokud tedy chcete riskovat, tak je třeba si ho omejt, ale i tak nikdy nevíš na 100% zda neukápne ona pomyslná „kapka lásky“ do tebe při styku, co bývá právě ten kámen úrazu stačí opravdu jen kapička. Jsi mladá a tvá plodost v tomto věku je víc než dobrá.

jaký den cyklu jsi byla? to víš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5261
11.7.20 17:40
@hranolka97 píše:

Spermie zůstávají uvnitř močové trubice, proto se říká, že by se chlap měl dojít aspoň vyčůrat před druhým kolem, když už… Předpokládám, že ovulaci nepoznáš a nehlídáš, víš aspoň, jaký den cyklu jsi byla? Kdy se to stalo, nestihla bys ještě pilulku po?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 17:40

@therezaa88 jojo… příští neděli 19.7. MS dostat, pravidelně to dostávám dřív, takže počítám tak v úterý ve středu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
11.7.20 17:42
@hranolka97 píše:
@therezaa88 jojo… příští neděli 19.7. MS dostat, pravidelně to dostávám dřív, takže počítám tak v úterý ve středu :think:

takže nevíš jaký den cyklu jsi byla. jestli tomu rozumím správně? Víš jak se to počítá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama