Přerušovaný sex 3 roky a nejsem těhotná. Náhoda?

113
1.6.16 23:08

Přerušovaný sex 3 roky a nejsem těhotná..Náhoda?

Ahoj, vrtá mi hlavou taková otázka, na kterou si sobě sama snažím již pár dní odpovědět. Skoro 3 roky jsem bez antikoncepce, a jedinou „ochranou“ nám bylo včasné „vyndání“ a něco jako plodné dny jsem absolutně neřešila, těhotenství by ani tehdy nevadilo.
Vzhledem k našim létům jsme se nyní oficiálně rozhodli, že bychom už rádi mimčo a že si pozor už dávat nebudeme.
Moje otázka zní: To jsme celé tři roky měli takové štěstí, že jsem nikdy za tu dobu neotěhotněla, nebo je pravděpodobné, že někde bude problém?..Většinou čtu, jak někdo jen prošel kolem trenek a už je těhotná..
Měla jste to některá taky tak a podařilo se vám hned otěhotnět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18075
1.6.16 23:11

Ano a otehotnela jsem do trech mesicu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9336
1.6.16 23:12

@skeble88 to se nedá takhle říct, jestli budeš mít problém nebo ne… Někomu přerušovaná soulož funguje dobře. Vyzkoušejte to normálně a uvidíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 23:15

Asi to bude jak u koho - přerušovaně jsme jeli celkem dlouho. Teď už více jak rok cíleně a nakonec jsme zjistili, že je problém na mé straně.
Takže to může být náhoda, ale taky nemusí.
(Prosím, nechat anonym. Děkuji.)
B.

• Nahlásit
  • Citovat
2882
1.6.16 23:16

Přerušovaný sex jsem provozovala asi 4 roky a nikdy jsem neotěhotněla. Potom jsem nasadila HA asi na 2 roky a po vysazení jsem hned ten měsíc otěhotněla :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1292
1.6.16 23:20

Přerušovaný sex praktikujeme déle jak rok po narození dítěte a nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3794
1.6.16 23:20

Přerušovali jsme asi 8 let a v pohodě (s tím, že kdyby se omylem „zadařilo“, tak by to samozřejmě nevadilo) a když jsme se konečně rozhodli jít do potomka, tak se to podařilo skoro hned. Ale taky v mě hlodal nejdřív červík pochybností, jestli je to přerušování fakt tak efektivní, nebo budeme mít s početím nakonec problém, ale fakt nebyl ;) Každý to má jinak prostě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
1.6.16 23:28

Přetušovala jsem s partnerx celkem pět let a po třech měsících se zadařilo s aktualním, bez nehody, ale později jsem si všimla, že občas kape i dřív, ti předtím asi ne, páč s jinými partnerkami děti mají, takže bych se toho nebála…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
1.6.16 23:29

Moc všem přispěvatelkám děkuji, v podstatě jste mě uklidnily, že zas až tak neobvyklé to není :) :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
1.6.16 23:33

@skeble88 Já jsem si hlavně naivně myslela, že takto otěhotnět nemůžu :D Byla jsem mladá a blbá a měla jsem víc štěstí jak rozumu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
1.6.16 23:37

Tak u nas se také dělá jen přerušovaný sex, přítel ma sníženou citlivost a s gumou by měl problém se vubec udělat. No a jednou, to jsem byla čtvrtý den menstruace, ale uz jsem byla čistá jsem příteli řekla, ze muže do mne, ze do plodnych dnu jeste daleko a hmmmm za 4 - 5 týdnu uz jsem si dělala test, proč menstruace nejde a nemam jeste své obvykle příznaky. No a II čárky jak vysity :)
Ted ma holcicka uz skoro rok a půl, provozujem stale jen přerušovaný ale pro jistotu vždycky ven ;) kdyby se náhodou i přes to „neplánovaně zadařilo“, treti si necháme, ale po porodu bych uz najela na antikoncepci. No brala jsem ji pouze coby studentka do 19, 20 let a od te doby nikdy, takze se do ni extra nehrnu. Skoda ze neni neco takového pro chlapi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
1.6.16 23:51
@Mexie píše:
@skeble88 Já jsem si hlavně naivně myslela, že takto otěhotnět nemůžu :D Byla jsem mladá a blbá a měla jsem víc štěstí jak rozumu :lol:

Když jsme se pro tuto variantu kdysi rozhodovali, tak jsem měla za sebou 10 let braní HA, mě v té době už bylo 25 a partnerovi 30 a spolu nám to klapalo bez problémů, s variantou, že se chybička vloudí jsem počítala, i on.
Jiní řeší jak neotěhotnět během přerušovaného sexu a já pátrám potom, zda to bylo tak perfektně spolehlivé :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2023
2.6.16 06:03

Mezi dětmi jsme praktikovali jen přerušovaný styk 4roky (kdyby se stalo nevadilo by) a nic.. Jinak jsem vždy otěhotněla hned 1.měsíc snažení u druhého syn to byl dokonce jeden nechraněný styk v měsíci.

Příspěvek upraven 02.06.16 v 06:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Shaari90
2.6.16 06:11

Někomu to může podle mě fungovat a ani nemusí mít problém s plodností. My jsme s přítelem měli přerušovaný sex asi rok a neotěhotněla jsem. Další rok jsme zkoušeli i kombinaci s plodnými a neplodnými dny. A to jsem asi po roce otěhotněla :D takže neplodní nejsme :D
Je fakt, že my jsme to brali tak, že když se podaří, tak nám miminko vadit určitě nebude ;-) Jinak k těm plodným a neplodným dnům: jsem jenom počítala dny, takže to byl fakt risk. Cyklus se mi pak rozhodil stěhováním, odjezdem do ciziny a už byly na testu dvě čárky :D
Pokud bych se k této metodě někdy vrátila, tak asi s ovulačními testy nebo měřením bazální teploty (jsou i nějaké přístroje na určování ovulace dle teploty).

• Citovat
  • Upravit
Shaari90
2.6.16 06:19

Jinak jsem zapomněla dodat, že když jsem počítala ty plodné a neplodné dny, tak jsme měli přerušovaný sex jen v době, kdy jsem odhadovala ovulaci. Jinak pěkně do mně :D

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama