Přerušovaný sex a zpožděná menstruace

3
24.3.17 08:26

Přerušovaný sex a zpožděná menstruace

Krásné ráno holky ;)
Mám takový dotaz. S přítelem praktikujeme přerušovaný sex. V neděli se měla dostat menstruaci a ještě nic. Dělala jsem si těhotenský test a ten mi vyšel negativní. Před měsícem jsem prodělala zánět močáku, myslíte že to má vliv na menstruační cyklus? Nebo čím myslíte že to může být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

24.3.17 08:48

Brala jsi i antibiotika? Ta mi cyklus občas rozhodí. Nebo pozdější ovulace či anovulacni cyklus. Zkusila bych test ještě tak za tři dny a pak kdyžtak k dr ;) Btw pokud dítě nechcete používala bych ochranu. Pro sichr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
24.3.17 09:03

@Tichošlápek Ano brala jsem Biseptol. Ale nikdy mi antibiotika neovlivnila cyklus:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1244
24.3.17 09:08
@kejt11 píše:
Krásné ráno holky ;)
Mám takový dotaz. S přítelem praktikujeme přerušovaný sex. V neděli se měla dostat menstruaci a ještě nic. Dělala jsem si těhotenský test a ten mi vyšel negativní. Před měsícem jsem prodělala zánět močáku, myslíte že to má vliv na menstruační cyklus? Nebo čím myslíte že to může být?

Přerušovaný sex není antikoncepce, takže těhotenství bych nevylučovala. Zkus si za pár dní udělat další test. Případně navštívit gynekologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
24.3.17 09:33
Jojo, přesně tak. Náš prcek vznikl právě z přerušované soulože :potlesk:.
@Martia007 píše:
Přerušovaný sex není antikoncepce, takže těhotenství bych nevylučovala. Zkus si za pár dní udělat další test. Případně navštívit gynekologii.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 11:10

Jéé, máme to stejně :D

Ahoj holky, jelikož jsem tu nová a nemůžu založit téma a jsem nedočkavá na názor druhých píšu sem. Máme to s Kejt dost podobné, akorát mě měla přijít v sobotu :D 18.3 se mi měla dostavit MS, dnes je 24. a stále nedorazila. Test jsem si dělala dvakrát a negativní. Sex měl proběhnout cca 5-6 dní po ovulaci (cca 14.3), takže jsme si nedávali pozor protože jsem si myslela že otěhotnět mimo ní je nemožné. Z tohoto tvrzení mě ale vyvedla kamarádka, která otěhotněla pár dní před příchodem MS. Pár dní po sexu jsem měla pocit, jako by mi začínal zánět močáku - strašné tlaky v podbříšku. Po cca 3-4 dnech tento pocit odešel ale nahradilo ho nadýmání, zácpa a na večer nevolnost (přes den dobré, ale večer jsem nafouklá jak baloon) + občasné píchání dole v břiše :D Další co je, mám všude pupínky…dokonce i na krku :nevim:… Nicméně, můžu si všechno tohle vsugerovávat protože těhle poznatků je víc ( cítím najednou jak mi smrdí make up, cítím ožralce na míle daleko) - ale mám velký nos, takže to může být tím :D Teď mi jde spíš o to, kdy je dobré udělat si test? Dnes by to bylo cca 9 - 10 dní po „oplodnění“. Zpoždění nemívám. Děkuji za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 11:17
@kejt11 píše:
Krásné ráno holky ;)
Mám takový dotaz. S přítelem praktikujeme přerušovaný sex. V neděli se měla dostat menstruaci a ještě nic. Dělala jsem si těhotenský test a ten mi vyšel negativní. Před měsícem jsem prodělala zánět močáku, myslíte že to má vliv na menstruační cyklus? Nebo čím myslíte že to může být?

Přerušovaný sex + zpožděná menstruace = //… až na výjimky. Jestli to takhle praktikujete dlouho, tak to prostě jednou „klapnout“ musí :mrgreen:
Tak ti jen přeju, abys měla radost, ať už to dopadne tak nebo tak :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
24.3.17 11:23

@Stánina jojo, nám to klaplo po dvou letech  :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 11:25
@VikiJ píše:
@Stánina jojo, nám to klaplo po dvou letech :mrgreen:

A „nadávat“ můžete jen sami sobě.. :jazyk: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
24.3.17 11:38

@Stánina Právě že zas takovou chvíli ne. Necelé 2 měsíce. Ale poslední dobou jsem se začala z toho stresovat až mi bylo zle. Zhruba od neděle mě bolí v podbříšku jako bych to měla dostat. A ono furt nic :D Za pár dní si udělám další test tak uvidíme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2712
24.3.17 11:38

@motyčenka

To máš nějaké divné počty - MS ti měla dorazit před týdnem - 18.3. a „oplodňovací“ soulož tipuješ na 14.3. - tzn. 4 dny před MS?? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
24.3.17 11:44

Pokud chlap do tebe nic nepusti a ty nemas zrovna ovulaci, coz trva par dni, tak je to neprovdepodobny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 11:46
@Whitedog píše:
@motyčenkaTo máš nějaké divné počty - MS ti měla dorazit před týdnem - 18.3. a „oplodňovací“ soulož tipuješ na 14.3. - tzn. 4 dny před MS?? 8o

Ano tak tak… Mohlo se stát i dřív, ale co já vím, že uteklo, bylo okolo toho 12 - 14…nejsem si přesně jistá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
24.3.17 11:49

@Stánina proč „nadávat“? 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 11:51
@VikiJ píše:
@Stánina proč „nadávat“? 8o :mrgreen: