Přerušovaný sex, otěhotnění

Anonymní
2.3.20 11:42

Přerušovaný sex,otěhotnění

Ahoj, chci se zeptat..otěhotněl jste někdo při přerušovaném sexuálním styku i přesto, že partner si byl jistý, že si dává pozor? :think:
My to takto praktikujeme skoro rok protože přítel si to prej kondomem neužije :nevim:
Jen pořád nevím, jestli se na to mohu dostatečně spolehnout :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

313
2.3.20 11:44

My takhle fungovali 4 roky a nebyl problem a pak, az jsme chteli, tak 2 tehotenstvi defakto napoprve takze plodni jsme oba celkem hezky :lol:

Příspěvek upraven 02.03.20 v 12:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1523
2.3.20 11:44

U nas to funguje, ale pokud by pro me otehotneni bylo problem, tak bych se takto nikdy nechranila. Takze pokud pripadne tehotenstvi vadit nebude, tak pokracujte dal. Pokud ale dite, nepripada v uvahu, tak nechapu, proc zbytecne riskujes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11351
2.3.20 11:56

Funguje to do chvíle, kdy to přestane fungovat. A kdy ta chvíle nastane nikdo neví. :think: Třeba tenhle týden.
:think: Nebo za dva roky. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 11:57

Přerušovanou soulož s přítelem praktikujeme 4roky, nikdy jsem neplánovaně neotěhotněla. Teď máme 3měsíčního syna, který je plánovaný. Pro nás by ale miminko nebylo problémem nikdy, proto jsme se nebáli přerušované soulože.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 12:00

@Sabina123amy
Jsem s pritelem o 8 let a ja porad studuji, on pracuje..
Takže moje studium je tak jedina překážka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
2.3.20 12:03
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat..otěhotněl jste někdo při přerušovaném sexuálním styku i přesto, že partner si byl jistý, že si dává pozor? :think:
My to takto praktikujeme skoro rok protože přítel si to prej kondomem neužije :nevim:
Jen pořád nevím, jestli se na to mohu dostatečně spolehnout :zed:

jj kamarádka takto neplánovaně otěhotněla, asi z kapky lásky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 12:05

Je mi 31 a za svůj život jsem se setkala s 6 ženskýma, které to praktikovaly a otěhotněly. A pak taky ty, kterým to vycházelo. Takže když už fakt nechci dítě, aspoň během plodných dnů kombinovat například s globulkou Pharmatexu. Jako někomu to vychází 10-15 let a pak najednou bum těhotenství. Pravděpodobnost otěhotnění tam prostě je a je třeba s tím počítat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
2.3.20 12:08

Nám to takhle procházelo rok a půl, poté jsem tímto způsobem otěhotněla a oba jsme se divili, partner si dával pozor stále stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22978
2.3.20 12:16
@Anonymní píše:
Jen pořád nevím, jestli se na to mohu dostatečně spolehnout :zed:

Takhle jsem vznikla a já mé dvojče. Hodně štěstí!  :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40587
2.3.20 12:36

Ano - přerušovanou souloží můžeš otěhotnět. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
2.3.20 12:38

No spolehnout se na to určitě nedá. Já mám mladší dítě z této „metody“ :lol: Druhé dítě jsme chtěli, ale ideálně trochu později. No… a přišlo dřív :mrgreen: Letos bude mít tři roky:kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8533
2.3.20 13:21

Nam to vychazelo v pohode 6 let (dve deti planovane) a po tech 6letech jsem do toho vlitla zas a tentokrat uplne neplanovane :mrgreen: Nadale na to spolehat nehodlam, 4.dite fakt uz byt nesmi :lol: Ani jeden si nejsme nejakeho ujeti vedomi. Vse probihalo tak, jak driv..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 13:23

My to praktikovali mezi detmi, takže cca 3 roky, druhy pak bylo plánovany, ale druhy jsme plánovali tak bysme prezili kdyby bylo dřív..
Ted jsem dva roky po druhým porodu a zatím teda taky jedem přerušovanou, ale ted uz po třetí jsem měla fakt nervy :zed: :mrgreen: tak uz na to prdim a pujdu si pro prášky :mrgreen:
Furt jsem chtěla počkat po kojení abych mela ty samy co před detma, neměla jsem s antikoncepci problém, ale občas tady čtu :oops: spoustu komplikací a jak zensky nakonec musely vysadit, tak z toho trochu strach mam.. Co se mnou udělají nějaký jiný.. Ale jako fakt na to nemám nervy :oops:
Za pár let bych se nějakýmu takovýmu „omylu“ asi nebránila, jsme celkem mladý, ale ted by to byla docela komplikace uz takhle se budu vracet do práce po nějakých 7 letech a neumim si představit, ze bych ji tam zas nahlasila Ze nastupuju na mateřskou a at me čekají za 3 roky, no, po deseti letech by na mě určitě čekali s otevřenou náručí :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
5342
2.3.20 13:53

My přerušovanou soulož praktikujeme už hodně dlouho, ale začali jsme s ní až v době kdy by případné těhotenství nebylo problém. U nás mám s jinými druhy antikoncepce já. HA mi způsobuje deprese (to i kojení), nehormonální tělísko nemůžu kvůli alergii na kovy, kondomy mi způsobují mykózy (1 sex a potom 3 týdny léčení). Teď máme dvě děti, kdyby bylo náhodou třetí, tak se z toho nezhroutíme. Až si řekneme že opravdu další děti nechceme tak jeden z nás půjde na sterilizaci. Zatím používáme kombinaci přerušování a pharmatex krému. Ale oba víme že je to dost velký risk, kolem vím o 5 dětech, které jsou následkem přerušovaného styku a to jsem dost uzavřený člověk s malým okruhem známých.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama