Reklama

Přes 2 roky v prvním vztahu a bez sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 20:53
Přes 2 roky v prvním vztahu a bez sexu

Ahoj. Jsem s přítelkyní už 2 roky a čtvrt ve vztahu, pro oba je to první vážný vztah. Jsem kluk (brzy 18 let) ona stejně stará. Ještě jsme spolu nespali, jenže začínáme mít oba strach, aby to nenarušilo vztah, bohužel ona se bojí, že když to uděláme, když se na to nebude cítit, že to psychicky „neunese“. Co si o tom myslíte? A co by jsme měli v tomhle případě dělat?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

rozand
Závislačka 2922 příspěvků 21.09.18 20:58

A proč spolu nespíte? Máte k tomu nějaký hlubší důvod? Pokud se na to necítí, protože si například nemyslí, že je to před svatbou ok, tak ano, naruší to ten vztah.

X_Cassiopea
Stálice 93 příspěvků 21.09.18 21:01

Ahoj, asi bych si s ní o tom upřímně promluvila. Co si o tom myslíš Ty. Myslím, že sex k tomu patří. Pokud se na to necítí, můžeš ještě počkat, ale pokud jsem to dobře pochopila, už dál čekat nechceš.

GirlsNick
Kecalka 298 příspěvků 21.09.18 21:01

Musíte to vyzkoušet :-) Vztah to jedině posílí - toť má zkušenost :kytka:

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 21.09.18 21:01

Ze byste meli pockat, az se na to budete citit oba. Muj prvni kluk me ale umel dostat do situace, kdy jsem prestala premyslet…

Markéta80
Hvězda diskuse 39672 příspěvků 21.09.18 21:10

a jak ten vztah vidí ona? sex chce až po svatbě? My taky spolu chodili dlouho, skoro rok než k sexu došlo. Nebojí se že třeba po sexu si budeš hledat jinou? Vztah bez sexu :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 21:21
@Markéta80 píše:
a jak ten vztah vidí ona? sex chce až po svatbě? My taky spolu chodili dlouho, skoro rok než k sexu došlo. Nebojí se že třeba po sexu si budeš hledat jinou? Vztah bez sexu :?

To ne, fakt nejsem ten typ kluka. :D Do svatby čekat nechce, prý má jen prostě blok. Já to beru, klidně ještě počkám, ale záleží mi na tom vztahu a nechci, aby se to narušilo kvůli tomu, že jsme spolu začali spát pozdě… :/

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 34 inzerátů 21.09.18 21:23

Chodili jsme spolu 18 měsíců, byl můj první, bylo mi 16,když jsme se poznali… A už spolu budeme 20 let. Neříkám po měsíci na to skočit, ale 2 a čtvrt roku… :think: To už je dost na to, abyste zkusili něco víc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 21:23
@X_Cassiopea píše:
Ahoj, asi bych si s ní o tom upřímně promluvila. Co si o tom myslíš Ty. Myslím, že sex k tomu patří. Pokud se na to necítí, můžeš ještě počkat, ale pokud jsem to dobře pochopila, už dál čekat nechceš.

No jako vydržím to ještě nějakou dobu, jen si myslím, že by pak vztah byl lepší, avšak to musí chtít i ona… Jsem v situaci, kdy hrozí poškození z obou stran: buď spolu začneme spát pozdě, nebo ve chvíli, kdy se na to necítí a pak to bude zase špatně… Jsem v tom.trovhu ztracenej. :D

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19566 příspěvků 21.09.18 21:26

A čeho se bojí? :think: (jako co myslí, že se stane, že se bojí, že to skončí psychickým blokem)? Máte aspoń nějaký zkušenosti, nebo si dáte sotva pusu?

Popravdě, mezi 16 a 18 s někým chodit dva roky a nevrznout si (pardon za ten výraz), tak by mi asi prdla cévka :jazyk:

Markéta80
Hvězda diskuse 39672 příspěvků 21.09.18 21:28
@Anonymní píše:
To ne, fakt nejsem ten typ kluka. :D Do svatby čekat nechce, prý má jen prostě blok. Já to beru, klidně ještě počkám, ale záleží mi na tom vztahu a nechci, aby se to narušilo kvůli tomu, že jsme spolu začali spát pozdě… :/

nebojí se že něco pokazí? Neví co jí čeká, asi se bojí :? Všichni kolem nás si mysleli že spolu sex máme, jezdili jsme často sami na chatu a nikdo nevěřil že si tam jen povídáme :mrgreen: Ani jeden jsme nevěděli jaké to bude takže nám to v tu dobu nechybělo :mrgreen: Manžel na první sex vzpomíná jak to bylo krásné a já si pamatuji že jsme si řekla že teda žádný zázrak, že jsme o nic nepřišla :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 21:39
@Mar__tanka1983 píše:
A čeho se bojí? :think: (jako co myslí, že se stane, že se bojí, že to skončí psychickým blokem)? Máte aspoń nějaký zkušenosti, nebo si dáte sotva pusu?Popravdě, mezi 16 a 18 s někým chodit dva roky a nevrznout si (pardon za ten výraz), tak by mi asi prdla cévka :jazyk:

Nějaká zkušenost tam je, ale nikdy ne „do konce“. Neříkám, že mi to nechybí, ale nechci na ní tlačit a nechci stavět vztah na sexu. :D Ona je jinak skvělá holka, jen prostě tohle… Bere to hodně vážně. Což já taky, neplánuju jí opustit, takže o to víc mě to mrzí. A bojí se toho, že to pak nebude dělat ráda atd. atd. :nevim:

Jana525
Závislačka 4818 příspěvků 21.09.18 21:43

Kolik vam je ? Ja te teda obdivuji, mne to bnormalni neprijde, pokud nejste v puberte

X_Cassiopea
Stálice 93 příspěvků 21.09.18 21:44
@Anonymní píše:
No jako vydržím to ještě nějakou dobu, jen si myslím, že by pak vztah byl lepší, avšak to musí chtít i ona… Jsem v situaci, kdy hrozí poškození z obou stran: buď spolu začneme spát pozdě, nebo ve chvíli, kdy se na to necítí a pak to bude zase špatně… Jsem v tom.trovhu ztracenej. :D

Ahoj, nemyslím si, že by vztah intimnosti poškodili, naopak, je to další meta. Kdy začít to má každej individuální, ale pokud padají argumenty, že je to pozdě, tak lepší pozdě nežli později :-) Pak se tomu zasmějete proč jste čekali tak dlouho :-)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19566 příspěvků 21.09.18 21:47

A to, co děláte „ne až do konce“, to se jí líbí?
Jako když k tomu bude přistupovat, jakože je se čeho bát, tak to fakt může skončit fiaskem (a ten blok nakonec bude)…protože bez uvolnění a naladění to bude bolet, dostatečně se nenažhaví, a pak to bude nanic…
Mimochodem, většina ženských co znám, tak prvních pár sexů se muselo tak nějak „přežít“ - dva, tři, než se člověk přestal bát, uvolnil se a pak si to užil dosyta.
nebo seš nějak hyper obdařenej, že jí to tak děsí?

Ono o některých pudových věcech je lepší nepřemýšlet ;) Takže trocha alkoholu a uvolnění a pěkně polehoučku…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >