přes 300 jednotek hCG 4 dny před MS

Anonymni
2.12.08 16:11

přes 300 jednotek hCG 4 dny před MS

Ahoj holky,
co si o tom mám myslet? Včera (25.DC) jsem si dělala mamatest (chtěla jsem vy:,–(it utrogestan a mít jistotu, i když jsem věděla, že na test je ještě hodně brzo). Okamžitě tam vystřelila druhá čárka (bez jakéhokoliv čekání), zaběhla jsem k dr. na krev a měla jsem víc jak 300 jednotek, což mi přijde na druhou stranu hodně moc na to, že ještě ani nemám termín MS…
Co si o tom myslíte? Stalo se Vám to některé a přitom se těhu potom normálně vyvíjelo? Nebo i tak může dorazit MS?
Mám za sebou několik špatných zkušeností, tak jsem teď ze všeho hrozně vyplašená… :roll:
Díky.
D.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
2.12.08 16:37

Ahojky,byla jsem na tom na jare stejne,jen tedy nevim,kolik jsem mela jednotek,ale kazdopadne jsem mela tehu test okamzite pozitivni uz nekdy vice jak tyden pred menzes…Tehdy jsem nevydrzela s testovanim do menzes,takze jsem take zirala…No,pak jsem si pockala na den menzes,cele ty dny pred jsem stale testovala,co to dela…Carky byly stejne..Pak,kdyz nedorazila menzes,objednala jsem se k Dr.V 5.tt mi oznamil,ze jsou tam dve dutinky a ze pockame na srdicka…Bohuzel toto tehu nedopadlo,jedno embryo se prestalo vyvijet hned na zacatku,druhe zilo do 11tt,pak zemrelo.Dle Dr byly porusene struktury od toho prvniho mrtveho embrya a to druhe pak nemelo vyzivu.Tezko se nekdy dozvim pravdu,jak to bylo,ale ted vim,ze priroda si to zaridila sama a dvojcatka bych v nasi situaci asi nezvladli…Rana je to na cely zivot,ale neboj,pokud jsi tehulka-jako,ze asi ano-priroda si poradi a u dvojcatek se rika,ze je HCG hned vysoke!!!! Preji hodne stesti a treba se u stromecku budete radovat s dvou srdicek!!!!!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
VERONIKA
2.12.08 18:07

Podle hodnoty HCG v krvi bych to taky viděla na dvojčátka!!!
Zkus ještě chvíli počkat a objednej se na UTZ na gyndu, určitě už budeš mít aspoň váček/váčky a pak si jen počkáš na srdíčko/a - to by se mělo teoreticky ukázat tak 3 týdny po vynechání MS!!!

Moooc držím palečky aby ti to dobře dopadlo :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama