Přes den a k ránu několika minutový spánek u 1.m.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vlaďuša
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 17.06.14 10:49
Přes den a k ránu několika minutový spánek u 1.m.

Ahoj, možná už to podobná diskuze je, leč nenašla jsem. Takže se popř. omlouvám o znovu založení podobného tématu. Mám měsíční holčičku a poslední týden spí přes den velmi špatně. Jen výjimečně se stane, že spí třeba 2h. vkuse. Spíše je třeba 2h. uspávám a ona pak spí 15 minut. Přitom zívá a klíží se jí oči. V noci spí zhruba od 21h. do 1:30h vkuse. Pak se vzbudí na krmení. Někdy usne jen třeba do 2 - 3h. a pak už je zase více méně vzhůru. někdy se nám podaří po krmení spát do půl 5. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Není třeba nějak nemocná? Všude čtu, že zdravé měsíční miminko by mělo spát 15h. denně. To se u nás málokdy podaří. Už nevím, co mám dělat. Sama už jsem z toho unavená… :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Aries6
Generální žvanilka 22184 příspěvků 17.06.14 10:52

A je uplakaná? Cuká s sebou nějak? Co pevné zavinutí?

Vlaďuša
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 17.06.14 10:55

@avm3 někdy pláče, ale spíš se prostě vzbudí, chvíli leží a kouká a pak jen zaplaká, aby upozornila, že je vzhůru. Pevné zavinutí dělám, ale někdy mi přijde, že jí to spíš vadí… Cuká - to bych ani neřekla, i když když není zavinutá, tak máchá ručičkama a nohama. spíš jako by tak pohekává. Ale nezní to jako bolestivě. Spíš vztekle. :nevim:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 17.06.14 10:56

Tak nemocná určitě nebude, jen proto že málo spí, jen má asi nějaký problém se spánkem, nemůže zabrat zkus si ji vzít do postele, třeba bude spát líp :)

Aries6
Generální žvanilka 22184 příspěvků 17.06.14 10:58

@Vlaďuša Tak třeba tolik spánku nepotřebuje… to, že se to někde píše neznamená, že je to striktní pravidlo.

robínek
Neúnavná pisatelka 15160 příspěvků 17.06.14 11:00

@Vlaďuša
Možná jen nemůže zabrat, našim holkám se to taky stávalo, hlavně večer. Pomáhal dudíček, pohupovat s nimiv náručí (v zavinovačce) na balónu, uvázat pevně do šátku - to zabralo vždy. Druhá dcera už od porodnice vyžaduje usínat se mnou v posteli v náručí, už se to ale lepší.

EvaAMT
Povídálka 12 příspěvků 17.06.14 11:02

Určitě bude naprosto zdravá. Já mám 3 holčičky a každá z nich spala dost špatně. Přes den třeba 3× po 5 - 10 min, v noci jsme klidně 3hod. bděly s novorozeňátkem. Takže vydržte, některé děti prostě mají menší potřebu spánku.

Ivaneska
Hvězda diskuse 47760 příspěvků 17.06.14 11:02

@Vlaďuša pokud pohekava, nemůže jí bolet bříško? Takhle malé miminko se ještě neumí vztekat ;-)

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.14 11:02
@Vlaďuša píše:
Ahoj, možná už to podobná diskuze je, leč nenašla jsem. Takže se popř. omlouvám o znovu založení podobného tématu. Mám měsíční holčičku a poslední týden spí přes den velmi špatně. Jen výjimečně se stane, že spí třeba 2h. vkuse. Spíše je třeba 2h. uspávám a ona pak spí 15 minut. Přitom zívá a klíží se jí oči. V noci spí zhruba od 21h. do 1:30h vkuse. Pak se vzbudí na krmení. Někdy usne jen třeba do 2 - 3h. a pak už je zase více méně vzhůru. někdy se nám podaří po krmení spát do půl 5. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Není třeba nějak nemocná? Všude čtu, že zdravé měsíční miminko by mělo spát 15h. denně. To se u nás málokdy podaří. Už nevím, co mám dělat. Sama už jsem z toho unavená… :zed:

vetsinou je to pretahovanim…dite pak nemuze usnout a budi se velmi brzy…me pomohla kniha od docenta Kocha, jak dlouho v jakem veku muze detatko maximalne bdit, co se s nim ma v dobe bdeni delat…a jake jsou faze spanku…

Vlaďuša
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 17.06.14 11:07

@slavuska1 @robínek beru si jí i do postele, ze začátku pomáhalo, že jsem usínala s ní. teď neusne ani tak. V náručí po nějaké době usne, ale jakmile jí položím, tak je vzhůru. :-(

@ivana-domca já vím, že se nemůže vztekat. Jen nevím, jak to vhodně vyjádřit. :-D s bříškem nevím… prdí i kaká, masíruju jí bříško, cvičím s nožičkama - preventivně, a protože jsme na UM, tak ji dávám cucnout fenyklový čaj. :nevim:

@KackaDoup tak po té knize se podívám. děkuji za tip. :palec:

Ivaneska
Hvězda diskuse 47760 příspěvků 17.06.14 11:11

@Vlaďuša rozhodně málo spí, to je jasné. Bílý šum si zkoušela pustit?

Vlaďuša
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 17.06.14 11:22

@ivana-domca jj, to byla katastrofa… brečela jako když jí na nože berou :-D

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.14 11:47

@Vlaďuša kolik bdí? musi to byt predevsim pravidlenost, a kdyz se nahodou vzbudili jak pises treba za 15,30,45 minut, uspavala jsem, neexistovalo, osvedcilo se me spani venku v kocare..balkon zahrada ;)

Vlaďuša
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 17.06.14 11:50

@KackaDoup jj, v kočárku spí, alespoň tu hodinu, ale musím jezdit. Jakmile zastavím, tak je vzhůru. no, celkem spí kolem 13h., když mám štěstí, tak 15., ale je to tak nějak divně rozkouskované, že já mám už tak zpřetrhaný spánek, že i když jsem unavená, tak se mi podaří usnout až po hodině a to už se většinou do několika minut vzbudí malá… vůbec nechápu, jak to dělají maminka s dvěma a více dětma. :zed:

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.14 11:52

@Vlaďuša hele jak dlouho trva jedno bdeni..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama