Přes den ani přes noc nespí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 09:45
Přes den ani přes noc nespinka

Maminky potřebuju pomoct, zkoušela sem hledat všude ale nikde sem nic podobnýho nenašla. potrebuju řadu ohledně spaní :,( malý bude 5 měsíců, přes den vůbec nespínka max hodinku a v noci :,( usne po vykoupani a pravidelně se probudí v 1hod. a usne třeba Aš v půl 7hod. Už jsem vcechno vyzkoušela, balení, zvuky, teplo, zimu, ježdění kočárkem, koupání na ruce prostě všechno :,( začínám se psychicky hroutit :zed: prosím poraďte něco na spaní kapky, čaj prostě cokoliv :oops: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lorry1
Kecalka 103 příspěvků 05.08.19 09:54

Tyjo, tak to nezavidim. 8o Ja bych asi zkusila pit medunkovy caj, neco by se mu mohlo prefiltrovat do mleka, medunka zklidnuje, pomaha usnout. Mozna bych i zkusila mu treba prendat postylku na jine misto… :think: A nekdo v jine diskuzi radil uspavat v naruci na velkem mici.

1mila2
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 05.08.19 10:00

Tak kolik toho celkem naspi? 8hodin za 24? To je fakt mooooc malo. Co dela jinak, to se rozhlizi, nebo jeci?

Anais
Kelišová 5738 příspěvků 63 inzerátů 05.08.19 10:01

Já syna hodně večer uspávala u kojení… rady nerady, jinak by nespal Když si ho vezmeš k sobě o postele, nespí líp? :srdce:

Marben
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 05.08.19 10:05

Já bych neuspavala v noci v náruči ani kocarku… zkusila bych vzít k sobě do postele, držet za ruku v postýlce, nechat svítit tlumené světlo, kojení nebo um, zkusit po koupání relaxační masaz, bavlněna plenka přes oči…
Otázka je, jestli kouká, nebo pláče?
Přes den asi dlouhá vycházka v kocarku, zkusit jezdit autem…

Ou
Echt Kelišová 8547 příspěvků 05.08.19 10:07

To musí být strašné, vydrž a v mezi čase užívej hořčík, b-komplex a třeba macu - může se i při kojení, pomůže to tvému tělu trošku lépe zvládat tu enormní zátěž, co máš. Kup prášek, ne tobolky a denně sněz lžičku - přimíchej ji třeba do jogurtu, nebo klidně do nutely.

https://examine.com/…ements/maca/

Pokud pomáhá teplá voda, tak jednak ho můžeš zkusit na chvíli nechat se koupat i v noci - rozhodně je lepší ho nechat se chvilku čvachtat v teplé vodě, pokud pak usne, než okolo něj tajrtlíkovat do rána.

Zkus jestli by nezabrala podobně jako ta koupel jemná masáž https://www.youtube.com/watch?…

Jinak teda je večer a přes noc dostatečně nakrmené? Pokud kojíš, zkus na večer přidat nějakou vydatnější kaší, pokud jsi na UM, tak tím spíš.

Alkata
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 05.08.19 10:09

Neudelas nic. Musíš vydržet. Fyzicky to tělo zvládne, matky jsou na to nastaveny. Psychika je horší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 10:16

@Anais také sem zkoušela. Když jsi ji vemu k sobě tak bud se culi a nebo pláče. Fakt už nevím :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 10:18

@Marben všechno vyzkoušené, nic nezabírá :oops:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 53361 příspěvků 05.08.19 10:32
@Anonymní píše:
@Anais také sem zkoušela. Když jsi ji vemu k sobě tak bud se culi a nebo pláče. Fakt už nevím :think:

A jak se chova jinak? V kolik chodi spat a kolik toho teda naspi za 24 hodin?
Na usnim jste byli a na fyzioterapii? Vyloucit bolest v usich/zanet/blokadu patere atd?

Marben
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 05.08.19 10:36
@Alkata píše:
Neudelas nic. Musíš vydržet. Fyzicky to tělo zvládne, matky jsou na to nastaveny. Psychika je horší.

Ono nic jiného taky nezbývá, že? První syn mi poradně nespal v noci do dvou let, mladší má teď 19mesicu a asi teprve měsíc spí na par výjimek celou noc… vždycky jsem holkam záviděla, ze jim děti spí celou noc pomalu od narození. :zed:

Marben
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 05.08.19 10:40
@Anonymní píše:
@Marben všechno vyzkoušené, nic nezabírá :oops:

Nemůže to za tebe vzít jednu noc manžel? Ze bys třeba spala jinde a trochu se dala do kupy? Už to děla hodně i psychika a ty děti to prý “vyciti”…
Dudlicek má? Pokud nic nepomáhá ještě bych hledala jestli nemá bolesti. Odříhne si před spinkanim? Zkusit ještě lehce zvýšit matraci pod hlavou. Stačí knihy pod nozicky postýlky aby nebylo mimco úplně v rovině. Zoubky? Zkusit homeopatika na noc třeba by taky mohlo pomoci. Nám strašně moc pomohla jedna ampulka na noc těch homeopatik při růstu zubu. A to jsem fakt nevěřila, ze to pomuze

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 10:45

@blumen malá je naprosto zdravá. Chodi spát po koupání kolem 8hod. Je to už pravidelný probouzí se v 1 a usne kolem 6. A je vzuru kolem 9 a takhle se to opakuje každý den. Někdy pláče, někdy si jen hraje.

Hobitka
Kelišová 5784 příspěvků 05.08.19 10:46

Prvorozena spala 7 hod z 24… Zbytek casu povetsinou vriskala… Docela dlouho, vse se zlepsovalo az od 9m, jak zacala lezt. Druhorozeny spal 20/21-01, 04-06 a pak 13-15, takze trochu lepe, ale taky zadna hitparada, aspon pres den nevriskal. Zas to trvalo az do 22m. Az treti dite bylo v noci snesitelne. :hug: :hug:, vic ti bohuzel nepomohu. Ja taky zkousela vse mozne a jen me to stresovalo, jedine, co pomohlo aspon mne, bylo prijmout to jako fakt. U prvni dcery muz pracoval pres tyden v zahranici, pak u druheho byl teda zlaty a ob den jsme se stridali v nocni sluzbe.

Leviatan
Závislačka 3173 příspěvků 05.08.19 10:48

A co dělá a co vyžaduje když v noci nespí? Já syna dávala pod hrazdu mezi hračky a hrál si sam. Teď je mu 7 m a já se s ním zavřu v ložnici, z peřin udělám zábranu kam nechci aby lezl dám hračky lehnu si aby na mě viděl a spím dál on si hraje… Ale manžel mě od něj odháněl že když je spokojený tak ho mám nechat být tak je teď docela samostatný

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama