Přes den má co 2 hodiny hlad

Anonymní
29.6.21 12:10

Přes den má co 2 hodiny hlad

Zdravím, jsme na Um Beba comfort 1… od 5 tydne teď je nám 6 týdnu, vecer 19:20 si vypije 120 a spí 5 hodin pak si vypije 60 a spí 3 hodiny pak si vypije znovu 110 a přes den už je to horší vypije max 60 a pak se hlásí co 2 hodiny na jídlo… Jak to prosím mám udělat, zkouším mu dát dopit zbytek ale prostě nechce… A když mu dám dřív tak samozřejmě mu nestaví mlíčko a pak má bolesti bříška… Zkusím mu dát vodu mezi tím ale itak po půl hodině zas začne plakat že má hlad… Máte někdo podobnou zkušenost a jak jste to prosím řešili…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3559
29.6.21 12:12

Však dvě hodiny jsou úplně v pohodě rozestup mezi jídly, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 12:18
@Lily Evans píše:
Však dvě hodiny jsou úplně v pohodě rozestup mezi jídly, ne?

Na UM by mělo být 2,5 a 3 říkala doktorka že pak mu neztravi mlíčko…
U MM je to ze může co 2… Tak nevím… Už tak nás dost trápí bříško a nemůžeme kakat… Abych to tím ještě nepohorsila

• Citovat
  • Nahlásit
9431
29.6.21 12:27

Syn jedl co 1,5

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3559
29.6.21 12:28
@Anonymní píše:
Na UM by mělo být 2,5 a 3 říkala doktorka že pak mu neztravi mlíčko…
U MM je to ze může co 2… Tak nevím… Už tak nás dost trápí bříško a nemůžeme kakat… Abych to tím ještě nepohorsila

Tak to jsou takové odhady, záleží na konkrétním dítěti. Tvoje chce menší dávku častěji, s tím nic neuděláš :nevim: přece ho nenecháš hlady jenom abys dodržela pokyny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 12:29
@Annabela11 píše:
Syn jedl co 1,5

A bolesti bříška jste neměli? Neblinkal?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 12:31
@Lily Evans píše:
Tak to jsou takové odhady, záleží na konkrétním dítěti. Tvoje chce menší dávku častěji, s tím nic neuděláš :nevim: přece ho nenecháš hlady jenom abys dodržela pokyny.

Bojím se aby mi pak nezačal zvracet když mu budu dávat dříve :?

• Citovat
  • Nahlásit
9431
29.6.21 12:39
@Anonymní píše:
A bolesti bříška jste neměli? Neblinkal?

Nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13005
29.6.21 12:48
@Anonymní píše:
Bojím se aby mi pak nezačal zvracet když mu budu dávat dříve :?

Kazde dite je jine, tvuj ji mensi davky, tak mu proste musis davat casteji.
Brisko ho muze bolet bez ohledu na frekvenci jidla a ze se obcas poblije je taky normalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6366
29.6.21 12:48

A co je za problém dávat mu častěji menší dávku?? Prvomatka viď? Neboj, to se srovná. Na bolení jsou dobé cviky, kapičky, mastičky, nošení. Bolení může mít i po Vigantolu-zažila jsem u obou dětí, jak jsem ho vysadila, bylo po bolení… řiď se instinktem a ne tabulkami-ty jsou pouze orientační..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 12:56
@Lucie_Sx píše:
Kazde dite je jine, tvuj ji mensi davky, tak mu proste musis davat casteji.
Brisko ho muze bolet bez ohledu na frekvenci jidla a ze se obcas poblije je taky normalni.

Dobře zkusím uvidím, a jak prosím pak kombinovat vodu aby nebyl dehydratovany přeci v těchto vedrech potřebuje nějaké tekutiny…

• Citovat
  • Nahlásit
13005
29.6.21 13:50
@Anonymní píše:
Dobře zkusím uvidím, a jak prosím pak kombinovat vodu aby nebyl dehydratovany přeci v těchto vedrech potřebuje nějaké tekutiny…

Kojenym detem staci kojeni, jak je to s UM netusim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat