Přes den pije málo UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikes89
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 01.03.18 16:45
Prosim o radu 3,5 mesicni miminko

Holky uz zase Va prosim o radu…mam chlapecka skoro 3,5 mesice. Nyni lehce pres sest kilo, roste krasne, jsme na UM + odsavam a dvakrat denne dostava davku meho mleka, zbytek a v noci UM. Pres den mi pije male porce mleka, tak 100 ml, krmim zhruba po tech 3 hodinach, nekdy i dele. Jsou to male porce pro takto state miminko a jelikoz mu to asi nestaci, tak to dohani vže noci. Nase noc vypada tak, ze v sedm dostane veceri, to vypije tech cca 100ml, budi se okolo 22:00 a uplne hladove vyzahne 140ml, usina, to same se deje mezi pulnoci a jednou rano. Pote uz se budu klidne po hodine do rana, snazim se tedy v krmeni dodrzet alespon ty dvouhodinove intervaly. Zkousela jsem vodu i caj, taky ho vypije celkem dost, ale nechtela jsem ho tim cpat, protoze pokud ma hlad, tak mi prijde hrozne mu misto mleka davatt vodu. Moje otazka teda zni, zda jste to mel nekdo take podobne a zda je nejaky figl, jak do nej mleko dostatt pres den? Ptz dle me to neprispiva zdravemu spanku, ale nevim no, rada uslysim radu zkusenejsich. No a co s castym buzenim k ranu se snad ani neptam, je to male miminko a asi bych po nem toho chtella moc. Vecer ho ukladam do postylky, k ranu beru k sobe, ale stejne to nijaak nepomaha, prave si myslim, jestli nema tezke brisko z premiry piti v noci…

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama