pres den spi jen me na ruce

Anonymní
8.12.09 14:56

pres den spi jen me na ruce

mam 5ti mesicni holcicku a posledni asi 2-3 tydny mi pres den spi jen na ruce…od narozeni pres den nechtela spat v postylce, ale kdekoliv jinde usnula, ted bohuzel mi usne jen na ruce a kdyz ji polozim na postel je okamzite vzhuru, kdyz si ji zase vezmu tak hned usne…nic s ni pres den neudelam, uz me to zmaha…v noci spi relativne dobre, jen ted trochu zlobi s usinanim a nad ranem sebou porad mele, ze si ji musim brat k sobe do postele, ale to mi ani tak nevadi.....
co poradite na to spani pres den?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

teresa20
8.12.09 15:01

Tyjo, to je mazec 8-o Co kočárek? Mě malý přes den taky v postýlce nespí a když už tam náhodou usne, tak je za chvilku taky vzhůru. V kočáře to je jiná, chrupká si tam celkem spokojeně.

• Nahlásit
  • Citovat
zoli
8.12.09 15:02

https://www.emimino.cz/…chapu-35047/ ..je to jedno jestli jde o jidlo nebo o spani,proste je zlozvyk.Zkus nastudovat a uvidis jestli se k Estivillovi odhodlas.Preju pevny nervy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.09 15:05

v kocarku spi pekne (obcas i tam spi malo), ale ne kazdy den muzu litat venku s kocarek dopoledne i odpoledne, v kocarku doma nespi.....
nevim jestli na tu vyrvavaci metodu neni moc mala?? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
13496
8.12.09 15:40

No vypada to ale ze sis ji tak naucila,deti i uplne male miminka jsou moooc chytre a poznaji co jim vyhovuje a jakmile maminka jednou povoli tak pak vi ze vzdy dostanou co chteji.
Jinak ja bych ji ani nebrala do postele protoze ji pak neodvyknes.
Myslim si ze tak male dite usne kdyz je unavene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29038
8.12.09 16:00

Je taky docela možné,že ji uspáváš,Ty si přeješ,aby spala.Z pochopitelných důvodů - potřebuješ uklidit,uvařit,chceš mít chviličku pro sebe.Ale ona už spát nepotřebuje.

Píšeš,že v noci spí relativně dobře.Už je velká,v tomto věku už děti trošku vědí,jak na rodiče.Myslím si,že kdyby byla doopravdy unavená,usne.Já bych ji už neuspávala a pokud neusne,smířila bych se s tím,že mi dítě roste a nebude spát jako novorozenec.

To je můj názor.Potřeba spánku je u každého dítěte individuální.

Adámek jako miminko spal jen první dny.Pak skoro celé dny probděl,až na pár mikrospánků při kojení.V noci se budil co 3 hodiny. V pěti měsících spával přes den dvakrát a v deseti měsících už jen jednou,vždy asi na půl hodinky.

Emička od příchodu z porodnice spala celou noc,i ve dne mezi kojením neustále.Po 6 týdnech si udělala určitý rytmus,ale spí daleko více než Adámek.V půlroce měla asi tři denní spánky po hodince,ale začala hůř spát v noci.Teď v roce spí zase celou noc,přes den dvakrát po půlhodince až hodince.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
8.12.09 16:39
Anonymní píše:
v kocarku spi pekne (obcas i tam spi malo), ale ne kazdy den muzu litat venku s kocarek dopoledne i odpoledne, v kocarku doma nespi.....
nevim jestli na tu vyrvavaci metodu neni moc mala?? :nevim:

Já jsem použila Estivilla taky v 5 měsících (usínal houpáním na rukou) a krásně to zabralo asi po 3 dnech.
Ale mám ten dojem, že poslední týden se vrací původní problém asi kvůli zubům, ale o tom jsem psala v tématu: bojkotuje noční spaní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.09 17:36

jj naucila, vim to, ale vzdy jsem ji na ruce jen uspala a odlozila a bylo to ok, ted uz ne, ale od zitrka ji necham klidne nespat, jen se bojim, aby pak nebyla pretazena a spatne spala i v noci :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
10849
8.12.09 17:47

Ahoj, tak tímhle si projde asi většina mamin prvního dítka :mrgreen:

U nás to začalo tak, že při kojení usínal s náma a my ho pak přenášeli do postýlky, pak už nechtěl ani přenášet, pak na rukou atd. No pak jsem se naštvala že to takhle nepůjde a šoupla ho do postýlky na bok a spal, jen jsem ho musela chviličku držet za ruku. No pak trochu dýl a když to bylo 20 mitut tak jsem ho nechala dva dny pořvat a jde to i bez ruky. Tím vším ti chci říct že ty dětičky jsou sice malý ale jak si život ulehčit vědí už od malička. Teď odbourávám i to spaní na boku, přes den úspěšně, přes noc míň, ale ono to půjde. Nevím jestli na to je nějaká speciální metoda, podle mě když ho prostě necháš chvilku v postýlce pobrečet s tím že mu po chvilce dojdeš vrátit dudlíčka, pohladit, trošku uklidnit, tak to půjde.

Jo a máme skoro stejně starý prcky, Ondra spinká dopoledne tak půl hodinky, po obědě v kočárku klidně 3 v kuse a odpo zase půl hodinky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka
8.12.09 19:29

joooo to znám a 4× všechny holky mi takhle spaly. I cibuli sem se naučila krájet jednou rukou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
7267
8.12.09 19:57

ahoj,
tak bud lehatko houpaci nebo satek :wink: … nektera miminka jsou proste takova, nemyslim si ze bys ji to naucila , ony tyhle mimca hodne rychle zapominaji a rika se ze do pul roka je nejde „rozmazlit“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.09 08:14

v houpacim lehatku neusne a v satku taky ne…no jsem odhodlana ji dnes nechovat, ale bude to asi boj

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.12.09 08:46

sophinko a mela jsi snahu to nejak resit, abys to holky odnaucila? nebo kdy je to preslo?

• Nahlásit
  • Citovat
sophinka
9.12.09 11:38

přešlo je to samo :lol: asi v roce …( nejmladší je 8 měsíců takže nosím ,nosím ,nosím :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.12.09 13:32

tak to me ceka jeste 7 mesicu :-D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama