Reklama

Přes jakou aplikaci stahujete hudbu do mobilu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sromulenka
Kecalka 451 příspěvků 24.08.18 19:34
Přes jakou aplikaci stahujete hudbu do mobilu?

Holky, prosím, přes jakou aplikaci se dá stahovat hudba do mob. a poslouchat písničky i když nejste na wifi? Jakou používáte?

Reklama

Reakce:

Run
Generální žvanilka 20547 příspěvků 24.08.18 19:49

Mám docela hodně. dat na mobilu a jediná aplikace za kterou jsem ochotna platit je Spotify. Písničky se dají tuším i stahovat. Ještě jsem to nedělala, nebylo potřeba.

Korela chocholatá
Kecalka 398 příspěvků 24.08.18 19:53

Normálně v prohlížeči na Ulozto.cz ;) Jinak bez připojeni si těžko něco stáhneš :nevim:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10095 příspěvků 24.08.18 19:53

Jo taky mam spotify, když používáš placenou verzi, tak můžeš stažené poslouchat i offline

terien
Echt Kelišová 7705 příspěvků 24.08.18 20:08

A je nějaká aplikace zdarma přes WiFi?

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 24.08.18 20:44
@sromulenka píše:
Holky, prosím, přes jakou aplikaci se dá stahovat hudba do mob. a poslouchat písničky i když nejste na wifi? Jakou používáte?

Videoder. Najdes na Google Play. Z youtube si stahuju pisnicky do mobilu(mp3)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >