Přes jakou aplikaci stahujete hudbu do mobilu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sromulenka
Kecalka 451 příspěvků 24.08.18 19:34
Přes jakou aplikaci stahujete hudbu do mobilu?

Holky, prosím, přes jakou aplikaci se dá stahovat hudba do mob. a poslouchat písničky i když nejste na wifi? Jakou používáte?

Reakce:
Run
Generální žvanilka 20607 příspěvků 24.08.18 19:49

Mám docela hodně. dat na mobilu a jediná aplikace za kterou jsem ochotna platit je Spotify. Písničky se dají tuším i stahovat. Ještě jsem to nedělala, nebylo potřeba.

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 24.08.18 19:53

Normálně v prohlížeči na Ulozto.cz ;) Jinak bez připojeni si těžko něco stáhneš :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 24.08.18 19:53

Jo taky mam spotify, když používáš placenou verzi, tak můžeš stažené poslouchat i offline

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8485 příspěvků 24.08.18 20:08

A je nějaká aplikace zdarma přes WiFi?

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 24.08.18 20:44
@sromulenka píše:
Holky, prosím, přes jakou aplikaci se dá stahovat hudba do mob. a poslouchat písničky i když nejste na wifi? Jakou používáte?

Videoder. Najdes na Google Play. Z youtube si stahuju pisnicky do mobilu(mp3)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >