Přes noc absolutní ignorace

Anonymní
3.1.19 20:45

Přes noc absolutní ignorace

Seznámila jsem se před Vánoci s mužem na seznamce. Nejdříve jsme si 3 dny psali, pak se denně viděli. Měli jsme oba dovolenou. Ty schůzky trvaly několik hodin někdy i 8. Chodili jsme na večeře, do kina, na výlet. Psali jsme si, jak mu chybim, že na mě myslí, každý den přání dobrého rána, když jsem zavolala, tak říkal, že je rád. Stále jsme měli téma k hovoru. Nikdy nenslehal na intimnosti. Na rozloučenou jen objetí a pár pus. Pak přijel ke mě a večer proběhl sex. A nastal zlom. Nastala totální ignorace. Zprávu si ode mě nepřečetl, ani když byl on-line. Telefon nevzal a zpět nezavolal. Vůbec žádná reakce. Nechápu, že nenajde ani tu elementární dávku slušnosti, aby napsal, že mu něco vadí a nechce pokračovat. To všechno fakt absolvoval jen pro jeden sex? 8o a aby si zkrátil nudu o dovolené? Není to žádný mladý kluk je mu 45. A měla jsem pocit, že fakt hledá vztah. Opravdu se takto muži zbaběle chovají? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Verun83
3.1.19 20:48

Ano chovaji. Asi si mu nesedla v posteli.

• Nahlásit
  • Citovat
1757
3.1.19 20:49

Možná jsi mu nevyhovovala v posteli. Známý takhle po prvním sexu narovinu holce řekl, že mu nepřijde normální aby jen ležela jak prkno a holka to nevzala moc dobře (což se nedivím, já bych z toho měla solidní trauma), takže už se neviděli. Takže třeba byla chyba tam a nenašel odvahu ti to říct narovinu. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12845
3.1.19 20:50

Byl to blbec. Netrap se pro něj. Nejsou všichni takoví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3096
3.1.19 20:51
@Anonymní píše:
Seznámila jsem se před Vánoci s mužem na seznamce. Nejdříve jsme si 3 dny psali, pak se denně viděli. Měli jsme oba dovolenou. Ty schůzky trvaly několik hodin někdy i 8. Chodili jsme na večeře, do kina, na výlet. Psali jsme si, jak mu chybim, že na mě myslí, každý den přání dobrého rána, když jsem zavolala, tak říkal, že je rád. Stále jsme měli téma k hovoru. Nikdy nenslehal na intimnosti. Na rozloučenou jen objetí a pár pus. Pak přijel ke mě a večer proběhl sex. A nastal zlom. Nastala totální ignorace. Zprávu si ode mě nepřečetl, ani když byl on-line. Telefon nevzal a zpět nezavolal. Vůbec žádná reakce. Nechápu, že nenajde ani tu elementární dávku slušnosti, aby napsal, že mu něco vadí a nechce pokračovat. To všechno fakt absolvoval jen pro jeden sex? 8o a aby si zkrátil nudu o dovolené? Není to žádný mladý kluk je mu 45. A měla jsem pocit, že fakt hledá vztah. Opravdu se takto muži zbaběle chovají? :nevim:

taky si myslím že něco zásadniho mu vadí v posteli…jak ten sex proběhl ? jaky jsi měla z toho pocit ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.19 20:53

Zažila jsem něco podobného, byl to tedy chlap 30 let ale rozumný a chtěl rodinu, u nás byla tedy situace trochu komplikovanější ale po třech společných večerech se přestal ozývat a já do teď nevím důvod :think:
Jinak průběh stejný, večeře, výlety atd a na intimnosti taky nespěchal a vím že to nedělal jen pro sex…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.1.19 20:53

Ahojky, kamarádka měla podobnou zkušenost, věk podobný, milý muž, par schůzek, velmi si rozuměli, vše krásné. Po sexu přesně jak píšeš. Totální ignorace. Takže ano. Jsou. A hodně mě překvapilo, co je chlap ochoten kvůli jednomu zaš…í podstoupit. Kdyby se pak ozval, že mu třeba nevyhovuje, že se dal nechce stýkat… Ale úplně nic…

• Nahlásit
  • Citovat
2293
3.1.19 20:55

Neštěstí všech těch virtuálních seznamek je to, že si tam skoro každej píše s X protějšky a různě v tom časově a citově lavíruje a i když někoho, jako má, tak stejně po seznamce šmejdí dál…vůbec bych to neřešil a nadhodil další třpytku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.19 20:55

Blb. Asi cekal v posteli neco jineho a nema ani koule ti to rict, tak radsi dela mrtvyho brouka :roll: Kasli na nej a uz mu taky nic nepis, akorat by ses ponizovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3411
3.1.19 20:57

Je to smutný, ale takových chlapů je dost… a úplně nejlepší je, když si za půl roku na tebe vzpomene a zkusí to pro sex znovu :lol: :roll: lovci a sběrači.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15020
3.1.19 21:00
@Anonymní píše:
Ahojky, kamarádka měla podobnou zkušenost, věk podobný, milý muž, par schůzek, velmi si rozuměli, vše krásné. Po sexu přesně jak píšeš. Totální ignorace. Takže ano. Jsou. A hodně mě překvapilo, co je chlap ochoten kvůli jednomu zaš…í podstoupit. Kdyby se pak ozval, že mu třeba nevyhovuje, že se dal nechce stýkat… Ale úplně nic…

tohle chlapi ale nedelaj. Oni se radi vyhybaji neprijemnym rozhovorum a kdyz to jde tu zenu odstrihnout komplet, tak co by ne. A jaka je alternativa? Ze stejne pravdu nereknou a radsi mlzi a vyhybaji se odpovedi. To si nevyberes.

Příspěvek upraven 03.01.19 v 21:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3411
3.1.19 21:00
@ontar píše:
Neštěstí všech těch virtuálních seznamek je to, že si tam skoro každej píše s X protějšky a různě v tom časově a citově lavíruje a i když někoho, jako má, tak stejně po seznamce šmejdí dál…vůbec bych to neřešil a nadhodil další třpytku…

Přesně tak, a nejen na seznamkach, však pozná někoho i tamhle večer na baru, tamhle na akci… Známe, můj muž toho měl taky rozjetýho víc, dodnes nechápu čím jsem si zasloužila že si vybral mě :lol: asi ho každá poslala někam a já holt zbyla :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5581
3.1.19 21:01

Blb :roll: Netrap se pro něj. Najde se lepší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1653
3.1.19 21:03

já sem teda ještě neslyšela, že by chlap nechal holku kvůli sexu, pokud od začátku nešlo jen o to jedno :think: :roll: teda leda, že by u toho usnula. Nebo by zjistil, že ho vlastně nepřitahuje.

Spíš měl toho třeba rozdělanýho víc, nebo to takhle sbírá a jede na kvantitu.
A ano, hodně chlapů je kvůli sexu ochotných absolvovat mnoho schůzek a čekat třeba velmi dlouho, pro některé je ten sladký pocit dosaženého cíle o to větší, čím to bylo těžší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15682
3.1.19 21:18

Jo, takhle se bohužel chlapi chovají. To co mi předvedl jeden pán aby mě dostal do postele :roll: takový tyjátr jsem ještě nezažila a hádej jak to dopadlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama