Přes rok mně podváděl, teď si sype popel na hlavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.03.18 15:28
Přes rok mně podváděl, teď si sype popel na hlavu.

Ahoj holky holky.
Je tady některá, která se vyrovnala dlouhodobou nevěrou partnera?
Byli jsme spolu čtyři roky. Žádná velká vášeň z mé strany.. spíš jsem to brala z rozumu.
Byl pozorný, postaral se,100% spoleh.
Nemusela jsem moc pracovat :pocitac:
No a po třech letech si našel bokovku.
Když to loni prasklo, prý jen na orál v autě za 500,– :nevim: jemu teď bylo 40, jí asi 19…
Mně bude 40 na podzim.
No a k tyhle pindí, si našel ještě jednu, se kterou dvakrát ( prý) spal.
Když to prasklo, tak jsem ani neměla moc sílu křičet
Pořád jsem to brala prakticky.
Neměla jsem kam jít a nechtěla to řešit.
A zle mi s ním nebylo…
Byli jsme parťáci.
Stejný zájmy a tak…
No ale z mojí strany žádná velká láska.
On to prý udělal aby si upustil ventil a že mu doma chybělo porozumění.
A pak, za dva týdny od týhle perličky, jsem potkala,,jeho,,… :srdce: :srdce: :srdce:
Bohužel jsem začala srovnávat a ex si sype popel na hlavu, že mně miluje.ze si mně chce vzít.
S tímhle druhým máme asi společný jen dokonalý sex :,(
Každý jsme někde úplně jinde.
A tak jsem od jednoho začala utíkat, že se budu mít dobře a pak po pár dnech mně to ubíjí a vracím se za láskou…
Trvá to už skoro 3/4 roku a já nevím, jak z toho ven :,( :,( :,(
Moc žádný rady nečekám.
Spíš jsem se potřebovala vypovídat, že je mi mizerně :,(
Můj život jsou psi
Děti nemám.
Ex je miluje. máme spolu 4.
Ten druhý je bere, jako nutná součást mně…
Což pro člověka, který žije pomáháním psů z množiren, taky není snadný. ale co dál :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Alušáček
Závislačka 2920 příspěvků 25.03.18 15:33

V tomhle ti nikdo objektivně neporadí, ideální pro tebe není ani jeden z nich. Já osobně bych byla raději sama, než v nespokojenému vztahu.

AnetVV
Kecalka 298 příspěvků 25.03.18 15:39

Vzdala bych se obou a začala žít nový život… brat život,,prakticky,, neni žádný život, ale asi každého názor

terien
Kelišová 6882 příspěvků 25.03.18 15:39

Hele upřímně, ti chlapi taky nejsou idio.ti a pokud ten první cítil, že jsi s ním spíš z vycuranosti tak vlezl do pelechu první, která projevila trochu vášně. Ono bez ní to taky tak úplně nejde, to jsi sama teď poznala. Jak se rozhodneš je jen na tobě, ale pořádně u toho zapoj hlavu ;)

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 25.03.18 15:41

Jako prvni krok bych rozhodne zkusil zbavit se te zavislosti na psech. A az z toho budes venku, presel bych od mnoziren psu na mnozeni lidi.

Urcite by ti to udelalo dobre.

Anonymní  25.03.18 15:42

:mrgreen: :lol: :lol: Promiň, že se směju :kytka:
Ale řeším dlouhodobě něco podobného, čím právě procházíš.
Resp. řešila. „Musela“ jsem se alespoň sama pro sebe nějak rozhodnout. Jsem sama, ale obě cesty zůstávají otevřené. Snad tajně doufám v cestu třetí. Já nutně pro život muže nepotřebuji, což si aktuálně potvrzuji. Ale stejně jako u Tebe, pokud bych si muže do života pustila ovlivnilo by to nějakým způsobem/zasáhlo do života (viz to Tvé má rád naše psy versus toleruje je). K Tobě - chtělo by to něco mezi? :lol: Protože být s někým, kdo Tě nebere, protože máte společné zájmy? :nevim: Nebo s někým, kdy je super sex, ale nic do budoucna? :nevim: Jak píši, já to vyřešila, že nežiji ani s jedním, resp. máme volný vztah a budoucnost ukáže. Sama se nenudím 8)
Prosím anonymní A

nostress
Extra třída :D 12605 příspěvků 25.03.18 15:46
@Anonymní píše:
Ahoj holky holky.
Je tady některá, která se vyrovnala dlouhodobou nevěrou partnera?
Byli jsme spolu čtyři roky. Žádná velká vášeň z mé strany.. spíš jsem to brala z rozumu.
Byl pozorný, postaral se,100% spoleh.
Nemusela jsem moc pracovat :pocitac:
No a po třech letech si našel bokovku.
Když to loni prasklo, prý jen na orál v autě za 500,– :nevim: jemu teď bylo 40, jí asi 19…
Mně bude 40 na podzim.
No a k tyhle pindí, si našel ještě jednu, se kterou dvakrát ( prý) spal.
Když to prasklo, tak jsem ani neměla moc sílu křičet
Pořád jsem to brala prakticky.
Neměla jsem kam jít a nechtěla to řešit.
A zle mi s ním nebylo…
Byli jsme parťáci.
Stejný zájmy a tak…
No ale z mojí strany žádná velká láska.
On to prý udělal aby si upustil ventil a že mu doma chybělo porozumění.
A pak, za dva týdny od týhle perličky, jsem potkala,,jeho,,… :srdce: :srdce: :srdce:
Bohužel jsem začala srovnávat a ex si sype popel na hlavu, že mně miluje.ze si mně chce vzít.
S tímhle druhým máme asi společný jen dokonalý sex :,(
Každý jsme někde úplně jinde.
A tak jsem od jednoho začala utíkat, že se budu mít dobře a pak po pár dnech mně to ubíjí a vracím se za láskou…
Trvá to už skoro 3/4 roku a já nevím, jak z toho ven :,( :,( :,(
Moc žádný rady nečekám.
Spíš jsem se potřebovala vypovídat, že je mi mizerně :,(
Můj život jsou psi
Děti nemám.
Ex je miluje. máme spolu 4.
Ten druhý je bere, jako nutná součást mně…
Což pro člověka, který žije pomáháním psů z množiren, taky není snadný. ale co dál :nevim:

Tak nevím, co ti na to napsat. Ohledně partnera píšeš několikrát, že to „žádná velká láska nebyla“, pouze vztah z rozumu, a bylo ti s ním dobře, on se postaral o všechno, a ten druhý, to je to samé, opět „žádná velká láska“, jedině dobrý sex. Pokud ti to pro vztah stačí, pak bych na tvém místě nic neměnila. Z tvého příspěvku vyplývá, že opravdu miluješ snad pouze jenom ty psy. Pokud by jsi chtěla vztah založený na vzájemné lásce a úctě, pak bych ti doporučila ukončit tyto dva vztahy, a začít někde sama, od nuly, a počkat na toho pravého, kde bude zákldem vztahu vzájemná láska.

Arturie
Echt Kelišová 9619 příspěvků 25.03.18 15:51
@Cosmopol píše:
Jako prvni krok bych rozhodne zkusil zbavit se te zavislosti na psech. A az z toho budes venku, presel bych od mnoziren psu na mnozeni lidi.Urcite by ti to udelalo dobre.

No, promin, Cosmi, ale napsat tohle 40-lety zensky, co ma 4 psy a miluje je je, je jako napsat zensky se 4 detma, v prvni rade se zbav zavislosti na harantech. Nikde neni psano, ze zenska musi nutne mit deti a byt tak nejstastnejsi.

Co se tyce rady zakladatelce, Frankensteina z tech dvou asi neudelas :think:

warita
Kelišová 6907 příspěvků 25.03.18 15:52
@Cosmopol píše:
Jako prvni krok bych rozhodne zkusil zbavit se te zavislosti na psech. A az z toho budes venku, presel bych od mnoziren psu na mnozeni lidi.Urcite by ti to udelalo dobre.

Nemuzu nez zatleskat! :potlesk:

Petruna21
Echt Kelišová 9681 příspěvků 25.03.18 15:56

S tím ti asi těžko někdo poradí, musíš se rozhodnout sama co chceš a s kým z těch dvou chceš být :nevim:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2379 příspěvků 25.03.18 15:56

Takze jeden je tvoje kasicka a druhej tvuj mazlik…

Mozna by ses mela rozejit s obema, stejne nemilujes ani jednoho. :nevim:

Pritele stejne celou dobu trapis, pokud neni uplne mimo, tak moc dobre ví, proc s nim jsi, pravděpodobně proto ty jeho nevery a potreba si tim neco dokazovat. I kdyz ma on maslo na hlave, ty se k nemu nechovas fer od sameho zacatku. Nemate si co vycitat.

On te rok podvadel, ty ho svym zpusobem, podvadis cely vas vztah (nemilujes ho), a ted jsi to jen zavrsila neverou fyzickou. Nema to smysl. :nevim:

sediza
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 25.03.18 16:07
@Cosmopol píše:
:lol: :lol: :lol:

sediza
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 25.03.18 16:10
@Arturie píše:
No, promin, Cosmi, ale napsat tohle 40-lety zensky, co ma 4 psy a miluje je je, je jako napsat zensky se 4 detma, v prvni rade se zbav zavislosti na harantech. Nikde neni psano, ze zenska musi nutne mit deti a byt tak nejstastnejsi.Co se tyce rady zakladatelce, Frankensteina z tech dvou asi neudelas :think:

Ale ona přílišná závislost na dětech taky nikomu neprospívá. Zakladatelka by se měla postavit na vlastní nohy a nebýt závislá nejen na psech, ale hlavně na financích ex. Ale jinak já nemám nic proti pomáhání psům. Naopak. Ty podmínky v množírnách jsou otřesné.

janablízka
Kecalka 103 příspěvků 25.03.18 16:10

Taky nevím co poadit, ale pokud není žádná velká láska tak bych to asi ukončila. V životě nejde jen o sex, ale o vzájemné žití a porozumění. Určitě se najde muž, který tě bude mít rád i s pejskama.

Annne
Ukecaná baba ;) 2420 příspěvků 25.03.18 16:11

@Cosmos

No tak to vubec ne. Clovek, ktery ma vztah z rozumu, protoze ma z toho vyhody a pak dalsi vztah jen kvuli sexu, a splasene beha od jednoho ke druhemu, neni zrovna idealni kandidat na rodice.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama