Přes rok trvající nevolnosti, kdo mi pomůže?

422
3.7.21 17:32

Přes rok trvající nevolnosti, kdo mi pomůže?

Ahoj,

už více než rok, mě trápí silné nevolnosti (hrozný pocit na zvracení, ale bez zvracení), tlak pod levým žebrem… Někdy to přijde 1× do měsíce, někdy třeba 3×, vždy to trvá několik dní, pak to přejde a je mi fajn.. Byla jsem několikrát na chirurgii, gastroskopii, neurologii apod., ale vždy odcházím s výsledkem, že jsem zdravá. Už jsem z toho vyčerpaná, nikdy nevím, kdy to přijde, tudíž nikam nejezdím, když bych chtěla… S jídlem to souvislost nemá, několik měsíců jím pouze zdravou neprůmyslově zpracovanou stravu a změna není žádná.

Netuším, kde nebo mi už může pomoci.. Můj lékař mi předepíše tak akorát antidepresiva a ty si myslím, že teda nepotřebuji.. Nemám vlastně, kde a s kým to již řešit..

Neměla jste některá něco podobného? Děje se mi to cca od 2. porodu..

Budu moc ráda za jakékoli info. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15347
3.7.21 17:37

Jak jsi na tom se stresem? Mne se da špatně z nervů, kdyz jsem do toho unavenejsi, tak někdy i zvracim :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24301
3.7.21 17:54

@mesiah AD si myslíš, že nepotřebuješ :nevim: a zkusila jsi to? aspoň 3 měsíce užívat a zjistila bys, zda to má význam,
a že by to bylo od slinivky vyloučili? když bolest je vlevo? může to být chronický zánět slinivky, ale ten zas propuká po jídle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
3.7.21 19:05

@Ba-stet Nepřipadá mi, že bych měla nějaký výrazný stres.. mám dvě malé děti, takže klasický rodinný stres, ale nic zvláštního… Nikdy jsem to právě neměla, tak nevím, co to teď je..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
3.7.21 19:06

@stinga No nevím, já teda, než do sebe hned cpát AD, tak na to jdu jinou formou a to nastavení nějakého myšlení apod.. ale jaksi nic nezabírá.. Je to nevyzpytatelné. Na UTZ jsem byla několikrát, tak by snad měly být tyto orgány vidět a v krvi taky nikdy nic nebylo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat