Přes víkend dávám syna ke tchýni

Anonymní
6.3.21 20:35

Přes víkend dávám syna ke tchýni

Ahoj,

přes zimu dávám skoro každý víkend ročního syna ke tchýni. Vždy si o to ona sama řekne, protože je do něj úplný blázen. Dobře se o něj stará, řídí se mými „pokyny“ a syn je u ní vždycky rád. Já a manžel se díky tomu alespoň o tom víkendu pořádně vyspíme. Moje máma i sestra tvrdí, že jsem krkavčí matka, a že jim to připadá divné. A já si pak kvůli tomu také připadám jako hrozná máma. Co si o tom myslíte vy? Díky za odpovědi :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1261
6.3.21 20:37

Rocni je tedy celkem maly. Já bych to zredukovala na každý druhý víkend, možná každý třetí. To mne přijde takovy dobrý kompromis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
6.3.21 20:38

Pokud jsi s tchyní domluvená a nevadí to ani jednomu z vás, tak bych okolí neřešila. Pokud se dítěti normálně věnuješ, není zanedbané, tak co? ;)
Nechtějí si ho občas oni půjčit? :D

• Citovat
  • Nahlásit
3294
6.3.21 20:39

A tatínkovi nevadí, že dítě asi moc nevidí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2065
6.3.21 20:40

Proc ne, kdyz to vsem vyhovuje. Ja bych taky chtela takovou tchyni a dite rada posilala, ale bohuzel nemam. Zavidim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33954

Tak především by teď neměl být bezdůvodně v jiné domácnosti a neměl by přijít do kontaktu s dalšími osobami. Jsi na RD, hlídání nepotřebuješ.
Můj osobní názor je, že to v pořádku není. Ale je to Tvoje věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434

Nedávala bych. Je ještě maličký. To ti nechybí?? :nevim: :nevim:
Není ti po něm smutno??

Příspěvek upraven 06.03.21 v 20:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Vykasli se na nazory ostatnich a jestli to takhle vyhovuje obema stranam, tak proc ne? Uzivej si, ze se muzes vyspat, udelat si o vikendu nejaky svoje veci, prarodice se s vnoucetem aspon potesi a budou mit spolu hezkej vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
6.3.21 20:42

Závidím :D U nás vždy hlídala a hlídá jen moje mamka, ale ne takto pravidelně. Tchýně o vnoučata moc zájem nemá, syn u ní nespal nikdy a dcera za 6let života, tak 4×😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1688
6.3.21 20:43

Ne mě je tp moc, ale jestli vám to vyhovuje… Nikomu to neškodí, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
6.3.21 20:43
@Zmatena.prvomatka píše:
Vykasli se na nazory ostatnich a jestli to takhle vyhovuje obema stranam, tak proc ne? Uzivej si, ze se muzes vyspat, udelat si o vikendu nejaky svoje veci, prarodice se s vnoucetem aspon potesi a budou mit spolu hezkej vztah.

Vidím to stejně, pokud jste všichni spokojení, proč ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31681
6.3.21 20:44

Kazdy vikend, to je opravdu divne, obzvlast u rocniho ditete. Nereknu kdyby kazdy druhy vikend…samozrejme vase vec ale pro mne hodne divne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
947
6.3.21 20:44

Jestli to vyhovuje vám všem tak v tom nevidím problém.
Já sama si to neumím představit tak často u ročního dítěte. Ale hlavní je přeci jestli to vyhovuje vám.

Nejde mamce o to, že by chtěla někdy taky vnuka na víkend?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20673
6.3.21 20:45

Máš zlatou tchyni a tvoje matka má máslo na hlavě, zřejmě jí štve, že nedokáže to samé. Jestli je tam syn spokojený a vy s manželem také, proč ne. A komu se to nelíbí, ať si… políbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10684
6.3.21 20:46
@Anonymní píše:
Ahoj,přes zimu dávám skoro každý víkend ročního syna ke tchýni. Vždy si o to ona sama řekne, protože je do něj úplný blázen. Dobře se o něj stará, řídí se mými „pokyny“ a syn je u ní vždycky rád. Já a manžel se díky tomu alespoň o tom víkendu pořádně vyspíme. Moje máma i sestra tvrdí, že jsem krkavčí matka, a že jim to připadá divné. A já si pak kvůli tomu také připadám jako hrozná máma. Co si o tom myslíte vy? Díky za odpovědi :)

Jako od pátku do neděle? Já si to sama za sebe v tomhle věku představit neumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat