Přešití hráze po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tina000
Povídálka 34 příspěvků 02.04.18 19:40
presiti hraze po porodu

Ahoj holky, pred sesti dny jsem porodila, vcera me meli propustit ale nakonec se tak nestalo, rekli mi ze se mi siti rozjelo a ze se mi spatne hoji, takze mi stehy vytahly a ja to mam ted nezasite, zasiti me ceka nekdy ted, hrozne se bojim, mate stim nekdo zkusenost, chtela bych si vyzadat celkovou narkozu ikdyz je to par stehu, tak mam takovy strach, uz to cisteni co mi ted delaji je bolestive hrozne moc

Reklama

Reakce:

LusCal
Povídálka 14 příspěvků 02.04.18 19:51

Stalo se mi to samé. Dělali mi to v lokalni anestezii a uplne v pohodě. To jak Vas to bolí teď je mnohem horší nez jedno malinké píchnutí od umrtvovaci injekce :).Kvuli kojeni bych celkovou nechtěla, kdyz tedy jeste pominu vsechny dalsi problemy, které muze celkova anestezie udelat. Přeji ať je brzo vše ok :-)

brumi
Kelišová 6301 příspěvků 02.04.18 19:51

@Tina000 při šití ti to určitě umrtví lokálně :hug: :hug:

Samuše
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 02.04.18 19:53

.

Příspěvek upraven 21.04.18 v 23:57

LusCal
Povídálka 14 příspěvků 02.04.18 20:10

Mě dali na výběr a na to, že mě i část špatně srostle kůže museli strihat to bylo v pohodě jen jsem citila že se tam něco děje. :)

Tina000
Povídálka 34 příspěvků 02.04.18 20:18

Holky tam jde i o psychiku, neni to poprve co jsem rezana zasivana, ikdyz mi to lokalne umrtvi ja jsem clovek co kdyz vidi jehlu tak ucukavam, verim ze kdyz budu v celkove narkoze udelaji mi to i lepe, rekli ze nebudu moct jennkojit osm hodin ale tak ja si odsaju mleko, ikdyz se to muze zdat vuci miminku sobecke, ale ne kazdy je takovy jako ja a ja jsem posera, myslite ze to je opravdu tak spatne? uz dva dny placu, nemela jsem dobre tehotestvi, same nemocnice, zvraceni, proste de jen strasne bojim a co vim tak po porodu mi to taky lokalne umrtvíli a ja to citila vukala se a vim jak dr nadaval at se nehybam, tak co myslite

Puchatka
Kecalka 171 příspěvků 02.04.18 20:25

Delej podle sebe. Ja si pamatuju siti po porodu jako fakt bolestive i s lokalni anestezii. Mela jsem velke siti i vevnitr a cukala jsem se, az mi nakonec pripichli epidural a pak uz to slo. A sama Dr rikala, ze to bohuzel ucitim, ze to je velke siti a ta anestezie neni dostacujici. Pokud to jde a budes to lip snaset psychicky, nech se uspat. Psychika po porodu je rozhozena, tak udelej vse, at jsi v pohode :hug:

LusCal
Povídálka 14 příspěvků 02.04.18 20:44

Není to špatné…miminko potřebuje mámu, která je v pohodě, takže to nereste, odsajte a uzivejte si miminko :srdce: :)

Tina000
Povídálka 34 příspěvků 02.04.18 20:47

Sveho syna miluji a nechci mu nejak ublizit ale osm hodin na mleku odsatem neni tak strasne ne? vim ze i po narkoze me to bude bolet a ze narkoza jako takova neni zdrava, ale vim ze po lokalnim umrtveni ikdybych citila jen malicko stipnuti tak jim ucuknu a zase mi to zasijou na prd a ja pak nechci jit napotreti, uz jsem ze stresu i zvracela ze pujdu znovu na siti

Veru1987
Kecalka 412 příspěvků 02.04.18 21:37
@Tina000 píše:
Sveho syna miluji a nechci mu nejak ublizit ale osm hodin na mleku odsatem neni tak strasne ne? vim ze i po narkoze me to bude bolet a ze narkoza jako takova neni zdrava, ale vim ze po lokalnim umrtveni ikdybych citila jen malicko stipnuti tak jim ucuknu a zase mi to zasijou na prd a ja pak nechci jit napotreti, uz jsem ze stresu i zvracela ze pujdu znovu na siti

Na odsatém mlíku není nic špatného. Hlavně do klidu se dát. Já tři týdny po porodu dostala šílené křeče, měla jsem pro dceru odsáté dvě deci mléka… přítel musel jet koupit UM, láhev a my fičeli na pohotovost. Krevní sraženina, blány.. Odjela jsem od malé cca v 9 ráno a vrátila se k večeru po zákroku pod narkozou. Dcera zůstatala s babičkou, a musela přijat UM nárazově. A vše v pohodě, potom jsme zase přesli na MM, odsávané plus kojení. Já odsávala už od porodnice. Občas něco pocucala ale kojení byl boj.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama