Reklama

Přešla mě chuť na cukr - umřu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 11:14
Přešla mě chuť na cukr - umřu?

Ahoj,
před pár dny mě náhle poprvé po třiceti letech mého života přešla chuť na sladký, mám pocit, že jestli sním třeba sladkou tyčinku tak začnu zvracet. Jako kdybych se nedávno sladkého nějak hrozně přejedla, ale to se nestalo. Trvá to už 3 dny a těhoná nejsem. Nikdy jsem nic takového nezažila, vždycky jsem byla hooodně na sladký. Nevíte, co by to mohlo být? Cukrovka? Nádor slinivky?? Máte prosím někdo takovou zkušenost?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 05.05.18 11:17

Tak to ke jasny, umres. Jak clovel nema chut ma sladke je jasnej. :potlesk:

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 05.05.18 11:17

Promin ale ten nazev diskuze me fakt pobavil..

Osobne si myslim ze ted umirat urcite nebudes.. stava se mi dcl casto ze mam z niceho nic uplnou averzi na nejaky druh jidla a pritom sem se ho neprejedla nic..a jsem zdrava jako rybicka. Hod se do. klidu, prestan googlit desive scenare a uvidis ze se to srovna. U me to trva i par tydnu nekdy.
At je lepe.

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 05.05.18 11:18

@ludmilaadamkova :D :D :D

rokris
Kelišová 6009 příspěvků 05.05.18 11:38

Já už bych musela být vlastně hodně let mrtvá. Ale je fakt, že jednou za uherský rok bych obživla. :) Taky se mi to stalo ze dne na den. Ne, vážně. Myslím, že to není předzvěst smrti. Nikdy jsem to neslyšela. Vím jen, že se říká, že nechuť na maso je signálem rakoviny. To jsem na tom vlastně taky blbě.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6033 příspěvků 05.05.18 11:39
@Anonymní píše:
Ahoj,
před pár dny mě náhle poprvé po třiceti letech mého života přešla chuť na sladký, mám pocit, že jestli sním třeba sladkou tyčinku tak začnu zvracet. Jako kdybych se nedávno sladkého nějak hrozně přejedla, ale to se nestalo. Trvá to už 3 dny a těhoná nejsem. Nikdy jsem nic takového nezažila, vždycky jsem byla hooodně na sladký. Nevíte, co by to mohlo být? Cukrovka? Nádor slinivky?? Máte prosím někdo takovou zkušenost?

No jasný že umřeš :mrgreen: hlavne klid jo

debra.morgan
Závislačka 3524 příspěvků 05.05.18 11:40

:mrgreen: :mrgreen: já sladký nejím asi od 15ti, nechutná mi to (až na pár vyjimek), co já vlastně ještě dělám mezi živými??? chyba v metrixu asi…

lamicina
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 05.05.18 11:46

Co by za to jiní/jiné dali/y :lol:. Taky mám období, že nemám chuť na sladké např. u moře se mi to stává. Sacharidy jsou i jinde než v sladkých tyčinkách, neumřeš.

Chumchalice
Kecalka 148 příspěvků 05.05.18 11:49

Jéžiš, kéž bych neměla chuť na sladky! :lol:

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 11:51

Tak já mám zkušenost pouze takovou, že když jsem jedla zdravě, čili komplexní stavu o obsahu „pomalých“ sacharidů, tak mě chuť na sladké skutečně přešla a nedonutila jsem se sníst ani kousek zákusku na oslavě. Jinými slovy měla jsem vyrovnanou hladinu cukru v krvi a tak jsem na rychlé cukry neměla ani pomyšlení. Dalo by se říct, že kdybys např. den nebo dva jedla plnohodnotné jídlo, třeba rýži s kuřecím, atd. a v dostatečném množství (což je vždy větší, než když se přes den dojídáš čokoládou), tak bys opravdu nemusela mít vůbec chuť na sladké. Když vezmu do detailu to, co píšeš o té slinivce. Tak jen z logiky věci mi vyplývá, že slinivka produkuje inzulín, který je do krve vypouštěn, aby vychytal cukr na normální hladinu. Kdyby na tom slinivka byla špatně a inzulín netvořila, pak by v těle bylo cukru moc, coz by vedlo k hyperglykémii a bylo by ti také špatně klidně až na zvracení. Ale nejen z čokolády, ale v podstatě veškerého jídla. Takže pouze na základě nechutí na sladké bych nic nevyvozovala, pokud ti bude špatně a bude tě bolet břicho, jdi k lékaři.

Příspěvek upraven 05.05.18 v 11:53

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16613 příspěvků 05.05.18 11:51

A co znamená, když jsem včera večer vypila lák z naložených feferonek? těhotná nejsem. ale není to nějaká nemoc? :lol:

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 05.05.18 11:51

Občas to mám taky. Bohužel to netrvá nikdy dlouho…

Russet
Extra třída :D 10937 příspěvků 05.05.18 11:52
@Anonymní píše:
Ahoj,

Umřeš. Ale možná až za 50 - 60 let. Nebo i dřív.

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 05.05.18 11:54

Já jim sladký jen v těhotenství jinak vůbec :lol: 100g milku bych mela normálně na rok :mrgreen: Ted sním klidne jednu denne :lol:. Přítel se tomu smeje

Mallti
Kecalka 208 příspěvků 05.05.18 11:59

:lol: :D :D :D :lol: To mě pobavilo :D :D :D :D Buď v klidu, to přece hned neznamená že musíš umřít :) ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >