Přesnost těhotenského testu Clear Blue

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
1.5.22 19:44

Přesnost těhotenského testu Clear Blue

Ahoj, obracím se s dotazem jelikož jsem v diskuzích nikde nenašla.
Začnu následovně, 31.3.2022 jsem měla první den poslední ms, trvala 6 dní ( MS mám nepravidelnou) Jelikož jsem po konizaci čípku( únor), tak po 6ti nedělí mi lékař předepsal na srovnání ms clostilbegyt a následně duphaston.
Nyní jsem měla ( a stále mám) tak týden bolavá a nalitá prsa, sem tam je mi šoufl, ale spíš po večerech a ani bych to bolestí nenazvala, ale spíš takový tlak? V podbřišku.
V pátek jsem si udělala těhotenský test z Benu lékárny, papírkovy. Byl tam duch, tak jsem si koupila Clear Blue a ten ukázal 1-2. Nechala jsem to být a dnes jsem test papírkovy opakovala a nic, tak mě zajímá zda třeba ten Clear Blue může ukázat i cystu? Nebo papírkove testy jsou nepřesné, nebo mám nízkou hladinu?
Jde mi o to, jestli spis to není cysta a neměla bych si s tím dojít k lékaři. Nemáte prosím někdo zkušenost? Jinak cystu jsem nikdy neměla, ale četla jsem, že po clostilbegytu se občas dělají. Jinak jsem ještě bezdětná, snažíme se s manželem rok. :kytka: všem děkuji za reakci, pokud nějaká bude :)))

Příspěvek upraven 01.05.22 v 20:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1.5.22 19:51

Mohlo jít o biochemické těhotenství. Zkus další test ráno a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15656
1.5.22 19:58

Zkus za pár dní znovu. Testovala jsem vždy obyč papirkovym testem a vždy ukázal to byla pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
2.5.22 08:54

@Nemuzuserozhodnout nejspíš to tak bude 😊 děsí mě jen ty silné bolesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.22 08:58

@Madamfufu zkus test a jestli bude slábnout, jedna se o biochemko. Pokud ale mas silné bolesti, raději volej dr. Držím palce, ať to není nic vážného :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat