presnost tehotenskych testov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  23.09.03 19:12
presnost tehotenskych testov

Ahojte, zaujimalo by ma, ci ma niekto skusenost s TT, ktorymi sa da urcit tehotenstvo uz pred dnom MS. Je taky napr. Rapi Preg. V letaku pisu, ze je mozne urcit tehotenstvo uz 7 dni pred ocakavanou MS alebo 5 dni po oplodneni. Mozem tymto testom doverovat? Mira

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  09.08.04 22:44

Ahoj Miro,

řekla bych, že jsou to dost kvalitní testy. Podívej se na http://www.clearskin2.sk/…g_one_tr.htm.

Jen by mě zajímalo, jestli je možné tyto testy sehnat také v ČR.

Děkuji za informace.

Radka

Anonymni  13.08.04 13:01

Ahojky,

jsem zdravotnik s devitiletou praxi na gynekologii. Tehotenske testy maji tento princip:
Pri oplodneni zacina telo zeny produkovat tehotensky hormon HCG, ktery okamzite stoupa a pri odberu krve se muze jeho koncentrace pozorovat. Tehotenske testy maji stejny princip. Podle toho jaka koncentrace HCG se nachazi v moci, podle toho je test pozitivni nebo negativni. Trva to ale delsi dobu nez se tento hormon v moci a na testu prokaze. O testech, ktere uz reaguji pred menstruaci jsem jeste neslysela. Proto doporucuji odber krve na HCG a mas presnou odpoved!!!!

S pozdravem Vladi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Reklama