Přespání kluka mé dcery

4
22.9.20 21:19

Přespání kluka mé dcery

Krasny vecer maminky, moje starsi dcera (v rijnu ji bude 16) si nasla kluka (17) a přeje si, aby u nás o víkendu přespal. Vim o koho se jedna, už u nás jednou byl a navic s nim jezdila nekolik let na dětský tabor. Rozhodne se mi libi víc, než její úplně první kluk, který ji celou dobu tahal za nos. Ale stále si nejsem jistá, zda ji to povolit. V jejím veku jsem se taky motala kolem kluku, ale je to proste moje dcera a je to takový nezvyk a divna představa. Na druhou stranu kluk bydli hodinu od nas, takže bych povolit mohla. Nemyslím si, ze dojde k pohlavnímu styku, ložnici mám hned vedle jejího pokoje a rozum ma, takže si nemyslím, ze by se do toho pustila, ale porad je to takový divny pocit, ze už je tak “dospela”. Znamky má dobre, prusvihy nedela. Chci s ni být za dobre, ale nechci ji zas dovolit moc :nevim: Co si o tom myslíte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13
22.9.20 21:22

Myslím že skoro v 16ti je to akorát ;) a tím spíš když píšeš že je to slušnačka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
22.9.20 21:23

Dovolila bych, jen bych promluvila o antikoncepci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1427
22.9.20 21:23

Ahoj, pritel u me (respektive v byte nasich) prespaval od 16 let. Nyni uz jsme spolu 18 let, manzele, 2 deti :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4825
22.9.20 21:26

Dovolila bych to. Nabídni ji zda nechce antikoncepci… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13980
22.9.20 21:27

Úplně klidně bych povolila, sex můžou mít kdekoli jinde, k tomu přespávačku a tebe za dveřma nepotřebují, kliid 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
22.9.20 21:27

@r4dka já bych jí to dovolila, když je zodpovědná, má dobré známky a tak. Ikdyby k sexu došlo tak v 16 to není nic hrozného. Spíš bych s ní pro jistotu probrala jak se při sexu chránit, když to nebude potřebovat teď o víkendu tak v budoucnu se jí ty informace budou určitě hodit. A ty si pořiď sluchátka :mrgreen: ne promiň jen jsem to chtěla trochu odlehčit :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9130
22.9.20 21:32

Já od svých 17 se svým ex bydlela, takže za mě ano. Navíc, kdyby spolu chtěli spát, určitě ne s tebou za zdí. K sexu a ještě k tomu v tomhle věku, přece nepotřebují tmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2436
22.9.20 21:36

Určitě bych za podmínek o jakých píšeš (kluka znáš) povolila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
22.9.20 21:37

Dekuji holky za vás nazor na vec. Rozhodne s ni o antikoncepci promluvim. Ono to nebude od veci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28801
22.9.20 21:37
@mackA159 píše:
Dovolila bych to. Nabídni ji zda nechce antikoncepci… :mavam:

Tak to už mají v té rodině doufám za sebou, řešení antikoncepce. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28801
22.9.20 21:38
@r4dka píše:
Dekuji holky za vás nazor na vec. Rozhodne s ni o antikoncepci promluvim. Ono to nebude od veci :)

Jo, to určitě udělej. Moji rodiče k tomu u mne i mé setstry přistupovali hodně otevřeně a žádné nečekané vnouče jsme jim nepřihrály. Obě jsme začaly plodit dost pozdě, jí třeba po čtyřicíctce. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28801
22.9.20 21:40
@r4dka píše:
Krasny vecer maminky, moje starsi dcera (v rijnu ji bude 16) si nasla kluka (17) a přeje si, aby u nás o víkendu přespal. Vim o koho se jedna, už u nás jednou byl a navic s nim jezdila nekolik let na dětský tabor. Rozhodne se mi libi víc, než její úplně první kluk, který ji celou dobu tahal za nos. Ale stále si nejsem jistá, zda ji to povolit. V jejím veku jsem se taky motala kolem kluku, ale je to proste moje dcera a je to takový nezvyk a divna představa. Na druhou stranu kluk bydli hodinu od nas, takže bych povolit mohla. Nemyslím si, ze dojde k pohlavnímu styku, ložnici mám hned vedle jejího pokoje a rozum ma, takže si nemyslím, ze by se do toho pustila, ale porad je to takový divny pocit, ze už je tak “dospela”. Znamky má dobre, prusvihy nedela. Chci s ni být za dobre, ale nechci ji zas dovolit moc :nevim: Co si o tom myslíte vy?

Já bych to dovolila. Souložit s máti za stěnou nebudou, maximálně se pomuchlají a bude. :mrgreen:

Že je to nezvyk je pochopitelné. Mě pocit, že dítě má ještě „na tohle dost času“ honí už od školky, ale v mém případě jde spíš narozky na bowlingu místo s kouzelnou vílou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17827
22.9.20 21:42

@Bábrdl Matka za zdí je fakt nezastaví :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3206
22.9.20 22:01
@divine woman píše: