Přespání syna u kamaráda z menšiny.

Anonymní
16.7.21 21:10

Prespání syna u kamaráda z menšiny.

Hezký večer všem, jdu si sem pro radu s problémem, který doma řešíme a nejsme s manželem za jedno. Náš 12 let starý syn má od začátku prázdnin nového kamaráda, ale kamarád je z jisté menšiny. Až tak mi to nevadilo, překvapená jsem byla, ale na druhou stranu jsem byla ráda, že syn začal chodit ven a nesedí u počítače. Předtím moc ven nechodil, spíše se s kamarády navštěvovali doma a hráli hry. Teď jsme ale celý červenec na chalupě a zde si syn našel tohoto kamaráda. My s manželem odjíždíme každý den do práce a syn je tu do odpoledne sám, takže jsem opravdu ráda, že se nenudí a tráví čas aktivně. Jenže kluci chtějí u sebe vzájemně přespat a to už mi po chuti moc není. Manžel říká, že přeháním, jak to vidíte vy? Dovoli by ste to dětem?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32818
16.7.21 21:12

Ano. Ale asi bych nejdřív aspoň jednou chtěla vidět rodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3680
16.7.21 21:13

Tak základ je snad kamaráda líp poznat, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
16.7.21 21:15

Tak k
Edit:omlouvám se, sekl se mi mobil a příspěvek se odeslal nedopsaný.
Pokud ti vadí, že by měl syn spát u nového kamaráda, nemůžou tedy přespat u vás? :nevim: měla bys klid a dokonce bys synova kamaráda lépe poznala.

Příspěvek upraven 16.07.21 v 21:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13629
16.7.21 21:15

Základ je znát jeho rodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1928
16.7.21 21:16

Tak vadí Ti obecně přespávání po kamarádech, nebo máš problém s přespáváním „menšin“? To jsem z úvodního příspěvku úplně nepochopila a od toho se bude odvíjet další…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1695
16.7.21 21:18
@prokr píše:
Tak vadí Ti obecně přespávání po kamarádech, nebo máš problém s přespáváním „menšin“? To jsem z úvodního příspěvku úplně nepochopila a od toho se bude odvíjet další…

Vadí jí cikáni, to je jasný, jinak by dotaz položila jinak. Třebas, kluk chce spát u kamaráda, kterého dobře neznáme, sami kluci se znají chvíli atd a jestli je fialovej, zelenej nebo černej, to by vůbec neuvedla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 21:19

A rodiče aspoň trochu znáte? Aspoň od vidění? Ten kluk byl u vás aspoň na návštěvě, abyste ho trošku poznali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1928
16.7.21 21:20
@prokr píše:
Tak vadí Ti obecně přespávání po kamarádech, nebo máš problém s přespáváním „menšin“? To jsem z úvodního příspěvku úplně nepochopila a od toho se bude odvíjet další…

A seznámit se s rodiči přespávajícího kamaráda je samozřejmost bez ohledu na rasu, pohlaví a náboženské vyznání :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14546
16.7.21 21:24

Zavolala bych jeho rodičům a nejprve bych asi chtěla aby spal chlapec jako první u nás a pozorovala jeho chování..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
16.7.21 21:26

Třeba bude rodičům kamaráda vadit, že by u nich spal kluk z většiny, a k ničemu nedojde. Zakladatelka nezná rodiče kamarádů svých dětí? Jestli ne, tak by měla nejdřív řešit toto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
16.7.21 21:30
@prokr píše:

Já myslím, že je jasné, co jí vadí.

Jako dítě jsem si taky o prázdninách našla kamarádky z menšiny (2 sestry).
Jako rodič bych chtěla poznat víc tu rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11282
16.7.21 21:32
@Matt 02 píše:
Vadí jí cikáni, to je jasný, jinak by dotaz položila jinak.

Já to pochopil, že je to 4% menšina, ale zase v 12 letech by to bylo dost zvláštní… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3489
16.7.21 21:36
@jege píše:
Já to pochopil, že je to 4% menšina, ale zase v 12 letech by to bylo dost zvláštní… :mrgreen:

ale zase kdyby to byly 2 otcové, tak by se jisté obavy o 12 letého chlapce daly pochopit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
16.7.21 21:37
@jege píše:
Já to pochopil, že je to 4% menšina, ale zase v 12 letech by to bylo dost zvláštní… :mrgreen:

Pobavilo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat