Přestal bílý výtok a začala jsem špinit - jsem těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 17:09
Přestal bílý výtok a začala jsem špinit

Ahojte jsem na začátku 8. týdne. Doposud vše bez komplikací, žádné krvácení ani špinění. Už před termínem ms jsem začala mít hojný bílý výtok, prý typický pro těhotné. Včera jsem začala špinit a dneska už téměř nešpiním, ale úplně mi zmizel ten výtok, mám sucho podobně jako vždy 2-3 dny před ms. Ve čtvrtek jsem byla na 1. uzv a vše bylo v pořádku, bylo i :srdce:. Bojím se zt nebo potratu. Stálo se to některé z vás a mimčo bylo v pořádku?

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 08.12.18 17:15
@Anonymní píše:
Ahojte jsem na začátku 8. týdne. Doposud vše bez komplikací, žádné krvácení ani špinění. Už před termínem ms jsem začala mít hojný bílý výtok, prý typický pro těhotné. Včera jsem začala špinit a dneska už téměř nešpiním, ale úplně mi zmizel ten výtok, mám sucho podobně jako vždy 2-3 dny před ms. Ve čtvrtek jsem byla na 1. uzv a vše bylo v pořádku, bylo i :srdce:. Bojím se zt nebo potratu. Stálo se to některé z vás a mimčo bylo v pořádku?

To ti nikdo neřekne. Začátek je buď a nebo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 17:22

@lachtanice86 Tak to je mi jasné, myslela jsem to tak, jestli to třeba neměl někdo podobně a jak to dopadlo ;)

karkarka
Závislačka 2814 příspěvků 08.12.18 17:30
@Anonymní píše:
@lachtanice86 Tak to je mi jasné, myslela jsem to tak, jestli to třeba neměl někdo podobně a jak to dopadlo ;)

Ja kdyz sem cekala druhe mimco taky den spinila jakoby v termínu kdy normalne chodila ms. Bylo to cav 8 nebo 9tt.pak uz byl klid.tehotenstvi v pohode.odpocivej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 17:35

@karkarka Já mám ale termín ms až za 8 dní :think: Břicho mě teda bolí přesně jako u ms, prsa taky, jsem šíleně nateklá. Zaráží mě to sucho najednou. Včera jsem sebou málem sekal ve frontě v obchoďáku. :cert: Tak nevím, co se zas děje. Doteď mi bylo dobře.

karkarka
Závislačka 2814 příspěvků 08.12.18 17:37
@Anonymní píše:
@karkarka Já mám ale termín ms až za 8 dní :think: Břicho mě teda bolí přesně jako u ms, prsa taky, jsem šíleně nateklá. Zaráží mě to sucho najednou. Včera jsem sebou málem sekal ve frontě v obchoďáku. :cert: Tak nevím, co se zas děje. Doteď mi bylo dobře.

Proste si dej nohy nahoru a odpocivej.muzes si vzit ascorutin nebo vodu s citronem.mohla ti prasknoutnejaka cévka proto to zaspineni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 18:21

@karkarka Dobře zkusím se trošku uklidnit a dát si relax, stejně pokud to má skončit, neudělám nic. Je těžké myslet na něco jiného, když je to vytoužené miminko po skoro 4 letech.

karkarka
Závislačka 2814 příspěvků 08.12.18 18:35
@Anonymní píše:
@karkarka Dobře zkusím se trošku uklidnit a dát si relax, stejně pokud to má skončit, neudělám nic. Je těžké myslet na něco jiného, když je to vytoužené miminko po skoro 4 letech.

Bude to v pořádku,uvidis. Hlavne ted odpocivej a bud v klidu.Sama sem ted tehotna v 9tt po 5 letech snahy,takze je mi jasne,ze mas strach.drzim palce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >