Přestal se mnou spát - je tu někdo, u koho se sex obnovil?

Anonymní
4.4.20 19:28

Prestal se mnou spat - je tu nekdo, u koho se sex obnovil?

Ano je tu takovych prispevku milion a taky milion toho, ze to dospelo k rozchodu. Me ale zajima, jestli to dopadlo i dobre? Ze s vami ten chlap nakonec zacal zase spat? Proc s semnou nespi nevim. Rekl, ze si to uvedomuje, ze je sex i zaroven laska, ale ze na to proste nema chut atd. A nedela s tim bohuzel nic. Resila jsem to s nim hezky, v klidu, protoze vim, ze to pro chlapa taky nemusi byt dvakrat prijemny. Pro rypalky sexy pradelko i moje ignorace nepomohly. Ted jsme ve fazi kdy uz nevycitam. A zacina mi z toho hrabat. Nespi s semnou 3 mesice, je si toho vedom a nedela s tim nic. A tak kazdy den ulehame jako “kamaradi”. A ka si rikam, je jeste sance, ze se to zmeni k lepsimu nebo to opravdu je vzdy uz jen zacatek konce, dekuji za nazory a za pochopeni k anonymite. Jinak vse okolo je uzasne a o to vic se mi nechce vztah koncit. Jo a unaveny neni ani nema stres v praci ani nikde jinde. Kdyz mu reknu, ze pokud ho nevzrusuju tak proc s semnou je, ze si nebudem navzajem kratit cas a ze mu nebudu stat v ceste aby si nasel nekoho kdo ho pritahovat bude tak mi rekne, ze tak to neni..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

493
4.4.20 19:34

Nemá nějaký zdravotní problém? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 19:35

@BarušKAhap Nemá. Za to má ale strašnou životosprávu. Chodí pozdě spát, jí jen samé sladké.. když mu řeknu, že to s tím dost souvisí, nechce o tom slyšet. Vydrží zdravě jíst týden a už se zas přecpává :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2432
4.4.20 19:36

A drive jste spolu spali pravidelne a jak casto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2432
4.4.20 19:36
@Anonymní píše:
@BarušKAhap Nemá. Za to má ale strašnou životosprávu. Chodí pozdě spát, jí jen samé sladké.. když mu řeknu, že to s tím dost souvisí, nechce o tom slyšet. Vydrží zdravě jíst týden a už se zas přecpává :nevim:

Mozna ma radeji tzv. bily sex, obsah lednicky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 19:37

@BarušKAhap On i řekl, že je to možnà tím, že nemá testosteron. Když řeknu ať si ho tedy koupí tak nic

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 19:40

@izquierdo je pravda, že ani ze začátku jsme do toho dvakát nebušili na můj vkus, ale aspoň dvakrát, třikrát do týdne to bylo. Pak se interval zkracoval na 14 dní a teď už to bude 3 měsíce. Moje sebevědomí je na bodu mrazu. Nejhorší je, že když se to snažím řešit tak uplně vidím, jak mu klesám v očích a otravuji ho tím. Přťitom to neříkám vyčítavě, jen že to chci řešit, protože mi na tom vztahu záleží :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
49896
4.4.20 19:40

Jak jste spolu dlouho? Divné to je a 3m jsou dost dlouhá doba. Jen tak se to těžko změní :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49896
4.4.20 19:42

Dočítám a jestli ani dřív nic extra tak se to bude jen zhoršovat. Asi patří k těm co sex nepotřebují :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 19:44

@Markéta80 Jen rok. To oddalování začalo po půl roce. Já mu říkala nač spolu tedy být když mu to nevyhovuje. Že nemáme závazky nic. A nebo že se nemusí stydět říct, že na to prostě není, že se mi tím naopak možná i uleví, že nebudu mít pocit, že je to mnou atd. Nic, prý to tím nenî. Ale všimla jsem si, že už mu vůbec nestojí. Dřív měl erekci i že jsme jen vedle sebe seděli a koukali na tv. Teď nic ikdybych byla miss universe. Nechápu ho prostě

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 19:46

Jo a taky řekl, že byl předemnou dlouho sám. Tak si říkám no právě - o to víc by to snad chtěl

• Nahlásit
  • Citovat
493
4.4.20 19:48

No tak jsou muži, co sex extra nepotřebují. Takovýho mám i doma, ale od začátku to máme nastavené aspoň na 2-3 týdne, já bych teda mohla víckrát ;) každopádně, si neumím představit, že by tři měsíce nic 8o Pokud nemá vůbec žádný zájem s tím nic dělat a ani ti to nechce vysvětlit..pak bych s ním nebyla. Musí to být hrozně ponižující, neustále se někomu nabízet a poslouchat odmítnutí. Navíc co si budeme povídat, sex je prostě potřeba. Takže bych si s ním zkusila znovu promluvit, v čem je problém..nebo v čem by mohl být..nabídla bych mu pomoct..ale pokud by se k tomu negativně a odmítavě..řekla bych mu, že teda takhle žít nemůžu, že sex potřebuju.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
4.4.20 19:49

A neni treba gay? Nemyslim to nijak spatne, může se to proste stat, obzvlast kdyz ani driv to nebylo moc zhave…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 19:50

@Andy777 Gay není. Pořád pokukuje po jinejch, na ženský je dost. Dost pohlíží na jiný na socialních sítích, což mě mrzí o to víc :(

• Nahlásit
  • Citovat
49896
4.4.20 19:50
@Anonymní píše:
@Markéta80 Jen rok. To oddalování začalo po půl roce. Já mu říkala nač spolu tedy být když mu to nevyhovuje. Že nemáme závazky nic. A nebo že se nemusí stydět říct, že na to prostě není, že se mi tím naopak možná i uleví, že nebudu mít pocit, že je to mnou atd. Nic, prý to tím nenî. Ale všimla jsem si, že už mu vůbec nestojí. Dřív měl erekci i že jsme jen vedle sebe seděli a koukali na tv. Teď nic ikdybych byla miss universe. Nechápu ho prostě

jste spolu rok a už bez sexu? Bud si zvykneš nebo utečeš. Ono i na začátku nic moc :? Prostě na sex není a tím že ty chceš ho otravuješ. Chceš se zbytek život doprošovat? 3m nic a nemá potřebu :? Ani se nedivím že byl dlouho sám. Jeho jediná šanci si najít ženskou která to chce stejně málo jako on a budou spokojení :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama