Přestal se ozývat - mám se ozvat já?

Anonymní
19.5.21 18:47

Přestal se ozývat - mám se ozvat já?

Hezký podvečer, zkusím to shrnout a narovinu mě to strašně trápí. Měla jsem přítele, poté po domluvě jsme se shodli, že zůstaneme milenci z důvodu vzdálenosti, časově jsme se nemohli vidat moc často. Mám dítě a ve volných chvílích jsem se mu musela věnovat- nechtela jsem přítele seznamovat se synem, protože jsem si kvuli vzdálenosti nebyla jistá, že vztah vydrží a nechtela jsem synovi motat hlavu. Takže to dopadlo, že jsme zůstali milenci a vidali se cca jednou za 14 dni, někdy casteji, jindy zase méně často. Jak to prostě vyšlo. Navzájem jsme se neuvěřitelně moc pritahovali a byl mezi námi obrovský sexuální náboj. Fungovalo to takhle 2 roky. Myslela jsem si, že jsme oba spokojení. Celou dobu mi tvrdil, že pokud to někdy skončím, tak žádnou jinou nikdy nechce, že si neumí představit, že ho bude jiná vzrusovat atd. Naše setkání byly víceméně o sexu- zkoušeli jsme se několikrát sejít s tim, že spolu budeme travit cas jinak, abysme se více poznali a utuzili nas vztah, který by (jak jsme si oba prali) mohl skončit společným přestěhováním. Ale nikdy to nešlo, vzdy me zatáhl do postele a měli jsme několik hodin sex, poté jsme odpocivali ve společném objeti. Několikrát mi vyčítal, že mi jde jen o sex, jenže já nebyla ta, která by ho tahala do postele. Sotva se zavreli dvere od jeho bytu, už jsem byla pomalu nahá :think:. Nevadilo mi to, protože jsem po něm taky moc toužila, ale tyhle výčitky mi vadily. Nicméně jsme se kvuli celkové situaci kvuli covidu asi 2 mesice nevideli a on se začal ozývat méně a méně. V podstatě bez vysvětlení, jen mi stále tvrdil, že jiná žena v tom není, že jinou nechce. Teď je to ve fázi, že se týden neozval - běžně jsme celou dobu komunikovali denně- minimalne 200 zpráv urcite. Pomalinku to začlo upadat z jeho strany a to došlo do této fáze. Poslední dobou na moje otázky, proč se neozyva uz tak casto, reagoval podrszdene. Jen pro přiblížení, není to žádné mladé pako, je mu 42 let a rodinu nema. Žije sam. Nema ani deti. V neděli bude mit svátek a ja přemýšlím, ze bych mu poslala maly dárek. Jenže mam strach, že bude reagovat opět podrážděně. Nebo vubec. Nechci se ztrspnit. Bojim se mu ozvat. Přijdu si jak pubertacka, to bude asi tim zamilovanim. Jenže asi neumim odhadnout, co si vůči němu muzu dovolit a co už pro něj bude třeba obtěžující. Je mi jasné, že tím, že se odmlčel mi dává najevo svůj nezájem, ale já nechápu proč po tom všem, co jsme prožili :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3010
19.5.21 18:52

Já bych si tipla, že má nějakou jinou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
19.5.21 18:56

Je mi lito, ale je zjevne, ze prisel cas vzit na vedomi, ze je konec :( uz to nerozplizavej, at ti zustanou hezke vzpominky na žhavy pomer :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59

Za vším hledej ženskou…se říká :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2525

Má jinou víc v tom nehledej on ti to prostě narovinu neřekne… Nemá k tobě závazky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11540
19.5.21 19:13

Taky bych řekla, že má jinou. Nech to být, neponižuj se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
19.5.21 19:13
@Anonymní píše:
je mu 42 let a rodinu nema. Žije sam. Nema ani deti.

No to je divný, asi ani není schopný mít vztah, když je v takovém věku pořád sám. Podle mě tě měl jen na sex a přestala jsi ho bavit, a ted ma na sex asi nový objev. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5424
19.5.21 19:18

Možná z tebe vycítil tu zamilovanost, ale on je pořád jen u toho sexu. Tak už tě nechce jen by to přiživoval a ještě by z toho koukal malér.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
19.5.21 19:18

Je mu 42, 2 roky s tebou udržuje milenecký vztah na dálku.. Nemyslíš, že si oba zasloužíte něco víc? Vzhledem k jeho věku a tomu, že to s tebou nikam nevede.. :nevim:

Příspěvek upraven 19.05.21 v 20:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10189
19.5.21 19:21

Už má jinou. Neponizuj se. Chlap co je ve 42 letech sám bez předchozí rodiny je stejně divnej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1484
19.5.21 19:21

Když se odmlčel tak zájem z jeho strany začal upadat, netlačila bych na pilu a neponižovala se otázkami proč,… maximálně mu k svátku napiš sms, že mu přeješ vše nejlepší a nech to na něm, buď bude chtít komunikovat nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2846
19.5.21 19:22

Píchá jinou. Možná vás je víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15684
19.5.21 19:39

Když se chlap začne odmlčovat, znamená to vždy opadnutí zájmu a vesměs v tom bývá jiná, oni neopouští milenky jen tak, každý chlap ví, že dobrou milenku je výhodné si pořád udržovat, takže asi to převzala jiná… :? Možná mu i vadí tvé dotazy…já bych ho už nekontaktovala..buď se ozve sám, nebo bohužel…ani k tomu svátku bych mu nepsala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
19.5.21 19:42

2 roky mileneckého vztahu, to je ztráta času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
19.5.21 19:42

Vsak on se casem s velkou pravdepodobnosti ozve. :mrgreen: Ale zatim ma asi lepsi objev. Ale hodne vztahu proste nevyjde, zvlast kdyz chlapek nechce zavazky a investovat do zensky. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat