Reklama

Přestal se zobrazovat metřík

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wwpetule
Kecalka 304 příspěvků 14.07.10 12:39
přestal se zobrazovat metřík

Dobrý den, chtěla bych poradit s mětříkem. Změnili jsme PC a OS a nezobrazují se mě metříky ani moje ani ostatních. V nastavení jsem nic nenašla. Nevíte co bych a kde měla změnit??

Reklama

Reakce:

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 14.07.10 12:45

Nedávno jsem se tu ptala na totéž, tak ti budu umět poradit:) Mrkni nad tuhle diskusi, mezi jejím nadpisem a samotným vláknem jsou 4 „tlačítka“, poslední z nich je „zobrazovat podpisy“ - tak na něj klikni a je hotovo.

wwpetule
Kecalka 304 příspěvků 15.07.10 12:44

Baghiro díky moc za radu bylo to ono :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >