Přestal volat, ale hodně píše

Anonymní
2.3.21 19:46

Přestal volat,ale hodně píše

Ahoj, něco se snažím pochopit. S jedním klukem jsme se začali vídat. Je hodně akční, když nebyl v práci, byl se mnou. Nastavil to tak, že mi dvakrát za den i volal. Něco jsme pak spolu měli. Asi týden na to jsme se bavili a řekla jsem mu, ze jsme tedy hodně veci přeskočili za tu chvíli. On už i začal o létě a ze v létě jeden kamarád opouští jeden byt a naznačoval, že by tak do budoucna chtěl bydlet se mnou, ale dodal, že nechce predbihat. Bavili jsme se i o tom jak chceme aby ten vztah vypadal, tak říkal, ze určitě chce vážný vztah. Teď posledních 6 dni se změnil. Stále mi tedy hodně píše a zajímá se, ale nějak nevola. Když zavolám já, tak se dlouho bavíme a vše OK. Včera jsem mu říkala, že z nej mám jiný pocit a chtěla bych, aby se mnou jednal na rovinu, jestli se něco změnilo. Řekl, ze nic se nezměnilo, jen hodně přemýšlel nad tím, ze jsem řekla, ze jsme toho hodně preskocili a rad by, kdybychom to neoreskakovali a teď by mě chtěl tak pomalinku poznávat. Rekl, ze jedna na rovinu. Jsem z toho jelen… hlavně nechápu, ze přestal od sebe volat, ale stále hodně píše. Jak to mám chápat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1411
2.3.21 19:55

Psat je jednodussi, nez volat. Muzes si promyslet, co napises. Tezko rict, co se mu honi hlavou. Muze to byt prirozeny vyvoj, stejne tak muze couvat. Hlavne nedelej z komara velblouda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1883
2.3.21 19:57

Sama jsi mu řekla, že jste hodně věcí přeskočili, tak zvolnil, aby na tebe nebyl moc hrrr a ty zas, že nevolá. :roll: Holka, tobě se člověk moc nezavděčí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1059
2.3.21 19:59

Hele je to začátek, nikdo ti nezaručí, že spolu budete do smrti. Moc to analizuješ, užívej si, dřív volal teď píše, ty mu řekneš, že jste něco přeskočili, tak zpomalil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
2.3.21 20:07

Přijde mi to v pořádku, pokud stále píše a má o tebe zájem nevidím na tom nic špatně.
Třeba to nechce jen uspěchat, po tom co jsi mu řekla, že jste hodně věci přeskočili. Dej tomu čas a uvidíš ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1345
2.3.21 20:08

Chápej to přesně tak, jak ti to řekl. Bud´ ráda, že poslouchá, co říkáš a vychází ti vstříc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 21:15

@Taktinevím @Annastaziaa @Jolka86 @Lil Kitkatt zakl. Jen mi není moc jasné, jak souvisí to, abychom něco nepreskakovali a pomalu se poznavali s tím, ze mi přestane volat…?

• Citovat
  • Nahlásit
1883
2.3.21 21:45
@Anonymní píše:
@Taktinevím @Annastaziaa @Jolka86 @Lil Kitkatt zakl. Jen mi není moc jasné, jak souvisí to, abychom něco nepreskakovali a pomalu se poznavali s tím, ze mi přestane volat…?

Asi že tě nechce tak uhánět ne. :nevim: Nehledej problém tam, kde není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
2.3.21 22:19

A co mu třeba říct, že ti chybí to denní volání? Třeba nechce, aby došlo na situaci, kdy si zavoláte a nebudete si mít co říct. :nevim:
My ti asi ne povíme, proč to dělá. Jsou to jen spekulace a úplně o ničem - stejně tak ti někdo může napsat, že přestává mít zájem a budeš klidnější?

Přestaň hledat problémy, kde nejsou, užívej si vztahu a nauč se komunikovat s ním. Na vztah jsou třeba dva a tak musíte se nejlépe brzy naučit, jak spolu vycházet, mluvit a řešit věci.
Představ si třeba i to, že vám to nemusí vyjít a ve finále si nebudete rozumět. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1901
3.3.21 08:27

A to nechapu, co ti vadilo, ze jste preskocili? Jak jako preskocili, co to znamená? Asi to pochopil tak, ze se krátce znáte a ze má zatím hodit zpátečku. :nevim:

Já bych to sdělení nepochopila vůbec :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 09:39

@Semtex poznali jsme se sice před 4 lety a to mě strašně chtěl, ale oba jsme byli zadani. A teď se mi po těch letech ozval a dvakrát jsme spolu byli zasportovat a pak jsme spolu něco měli. Jen jsem mezi řeči prohodila, ze jsme hodně preskocili, myslela jsem tím takové to randění. Pochopil to, říkal, ze nad tím přemýšlel hodně a ze by teď rad tedy tak randil a poznaval mě. Jen mi proste nejde do hlavy, že přestal tak volat, když před tím volal i dvakrát denně.

• Citovat
  • Nahlásit
61340
3.3.21 09:55
@Anonymní píše:

A co jste podle tebe přeskočili?
Vidíte se, pisete si, volate si, sex probehl…co tam chybi? Mne to přijde jako normální začátek vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
3.3.21 10:01

Co takhle mu říct, že tě mrzí, že už nevolá, že ti to chybí? Pokud volat opět nezačne, máš jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 10:01

@Venetia ano, ale prave poslední týden je jiný v tom, že přestal nějak volat. Když jsem mu říkala, ze z nej mám jiný pocit, tak řekl, ze jsem trdlo, ze se nic nezměnilo. Jen premyslel a taky řekl, ze se lekl vlastně toho závazku, tak ze by to teď rad nechal plynout a poznávat se. Ale proste mě štve, ze přestal volat. Tím mě od sebe jen odhani…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 10:04

@Psssssst taky mě to napadlo, ale nechci to mít vynucené. Říkám si, ze přeci kdyby to chtěl nechat vychladnout, tak mi přestane psát… takhle píše sám od sebe a celkem dost.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat