Přestala jsem brát HA bez souhlasu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 19:12

Přestala jsem brát HA bez souhlasu

Ahoj,
s přítelem jsme spolu už nějaký čas o miminku se bavíme často. Vždy říká, že chce brzo. Tentokrát jsem měla ještě měsíc brát, ale opravdu jsem první dny “zapomněla”. Proto jsem si řekla, že tomu necháme volný průběh. Přítel si myslí, že poslední měsíc ještě HA beru. Ale věřím, že tuhu nebude tak rychlé a tělo se mi alespoň vzpamatuje. Vím, je to sobecké, ale otěhotnět se dá i z HA. To ž to do mě pouští neovlivním 8o udělala to některá taky? Aby se dočkala vytouženého miminka? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13.1.22 19:16

S pravdou ven

Určitě vynechání HA prober s přítelem. Aby se nestalo, že to bude brát jako podraz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
13.1.22 19:19

Cesta do pekel. Chlapy nejsou hloupi. Kamaradovi se to stalo. No zustali spolu, ale dalsi dite nemaji. On se chrani a dalsi dite uz nechce a ona je nestastna, nebot ted uz antikoncepci nema ve sve moci. Netaji se s tim, ze ji neveri. No nechtela bych byt v takove situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1648
13.1.22 19:21

Klidne ji vysad, ale priteli to rekni!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14411
13.1.22 19:21

A clovek by rekl, ze vztah by mel byt zalozen na duvere.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2388
13.1.22 19:25

Bez souhlasu, to je trošku nešťastná formulace… Na to souhlas nepotřebuješ… Ale oznámit mu to, že teď je antikoncepce na něm, to jsi měla… Ale to víš… A že neovlivníš, že to do tebe pouští… Tak ne no, neovlivníš, když mu to neřekneš. Tos nemyslela vážně, tuhle poznámku, že ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12497
13.1.22 19:30
@Anonymní píše:
Ahoj,
s přítelem jsme spolu už nějaký čas o miminku se bavíme často. Vždy říká, že chce brzo. Tentokrát jsem měla ještě měsíc brát, ale opravdu jsem první dny “zapomněla”. Proto jsem si řekla, že tomu necháme volný průběh. Přítel si myslí, že poslední měsíc ještě HA beru. Ale věřím, že tuhu nebude tak rychlé a tělo se mi alespoň vzpamatuje. Vím, je to sobecké, ale otěhotnět se dá i z HA. To ž to do mě pouští neovlivním 8o udělala to některá taky? Aby se dočkala vytouženého miminka? 8o

Abys k tomu vytouzenymu miminku, měla pak i tatínka. Tohle je fakt hnus. Když ho plánujete tak co je za problém mu to říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.1.22 19:30

Po HA se mi tělo srovnávalo několik let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23050
13.1.22 19:32

Ne, nikdy bych něco takového neudělala, je to sviňárna nejvyššího kalibru :poblion: s HA se otěhotnět nedá, to nevím co komu nalháváš. Tohle zjistit u partnera, tak s ním vyrazím dveře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1202
13.1.22 19:32

Nedivila bych se, kdyby tady za pár měsíců byla další diskuze: Opustil mě přítel a jsem těhotná :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23050
13.1.22 19:33
@Králičice píše:
A clovek by rekl, ze vztah by mel byt zalozen na duvere.. :think:

Nesmíš chodit se sviní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2435
13.1.22 19:33
@Anonymní píše:
Ahoj,
s přítelem jsme spolu už nějaký čas o miminku se bavíme často. Vždy říká, že chce brzo. Tentokrát jsem měla ještě měsíc brát, ale opravdu jsem první dny “zapomněla”. Proto jsem si řekla, že tomu necháme volný průběh. Přítel si myslí, že poslední měsíc ještě HA beru. Ale věřím, že tuhu nebude tak rychlé a tělo se mi alespoň vzpamatuje. Vím, je to sobecké, ale otěhotnět se dá i z HA. To ž to do mě pouští neovlivním 8o udělala to některá taky? Aby se dočkala vytouženého miminka? 8o

Ovlivnis. Protoze kdyby vedel, ze neberes bez domluvy, tak by to asi do tebe ‘nepoustel’.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8270
13.1.22 19:35
@Anonymní píše:
Ahoj,

Tak ty jseš hustá, bych se nedivila, kdyby přišel rozchod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1746
13.1.22 19:35

Ja bych ten anonym u stupidnich temat a zakladatelu zakazala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
13.1.22 19:36