Přestala jsem cítit pohyby ve 20 týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zástavanda
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 27.04.18 08:25
Prestala jsem citit pohyby 20tt

Dobre rano maminky, jdu si pro uklidneni. Kolem 18tt uz jsem citila pohyby miminka ne pravidelně ale citil to i partner, takove jako prevalovani.. Potom jsem mela dost narocny vikend v praci hodne jsem se nabehala, bolelo me bricho a zpetne si uvedomuji ze od toho vikendu (takze cca tyden)necitim vubec nic, ani kdyz si dam čokoládu ani kafe nic proste.. placentu mam vzadu. Jsem po dvou zt jednou 7tt. Jednou 9tt.. Myslite ze je to normalni? :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

KamisB
Kelišová 6737 příspěvků 27.04.18 08:27

V týhle době, je prcek ještě malej. A nemusíš jej pořád cítit, ale upřímně já bych jela na kontrolu jen tak pro jistotu.

Zdenin
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 27.04.18 08:27

Ahoj raději si pro klid zajdi ke svému dr. určitě bude vše ok

Hanka1
Extra třída :D 13206 příspěvků 27.04.18 08:29

Normalni není ptat se na emiminu místo svého osetrujiciho gynekologa… 8o :roll:

Evička.ok
Stálice 90 příspěvků 27.04.18 08:32

Pokud jste se honila, tak třeba jste mimču převrátila rytmus. Mně se to stalo a byla vyděšená, až jsem z toho třetí den nespala. Prcek se převaloval v noci a přes den spal. Necítila jsem ho 2 dny, pak až v noci.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12091 příspěvků 27.04.18 08:37

Může být otočený a kopat na druhou stranu, ale zajela bych k mudr stejně nad tím budeš přemýšlet

Starlink01
Kecalka 187 příspěvků 27.04.18 08:40

Taky bych jela na kontrolu…

Evička.ok
Stálice 90 příspěvků 27.04.18 08:41

Taky bych tam zajela pro svůj klid. Týden je dost. ;)

Nmdl
Kecalka 459 příspěvků 27.04.18 08:42

S největší pravděpodobností to nic není, taky se mi stalo, že jsem delší dobu necítila pochyby a dítě bylo v pořádku. Raději si ale zajdi ke svému gynekologovi, není nic horšího než vystresovaná matka, alespoň se ubezpečíš, že je v pořádku. ;)

andelka83
Neúnavná pisatelka 18713 příspěvků 27.04.18 08:52

Bez k Dr radši. Já jsem cítila od 17 tt, třetí těhotenství, a pak divný pocit, zabolelo mě břicho a další den mi bylo divné že necítím pohyby.Po 4 dnech jsem šla k Dr a další den byl konec. Většinou je důvod jiný, ale bohužel i tohle se může stát. Takže pro jistotu zajdi k Dr. Držím palce, nejspíš to bude ok. :hug:

TopSecret
Kecalka 486 příspěvků 27.04.18 08:54
@Hanka1 píše:
Normalni není ptat se na emiminu místo svého osetrujiciho gynekologa… 8o :roll:

Jako bys nevedela, ze tady to normalni je :mrgreen: :roll: my tady prece mame vesteckou kouli..

Anitramm
Kecalka 110 příspěvků 27.04.18 09:04

Určitě bych ve tvém případě nepsala na emimino a běžela bych k doktorovi. Obzvlášť po dvou ZT.. :nevim:

Anonymní  27.04.18 09:17

Radsi bych nekam skocila. Vsechno bude v poradku, porad je brzy. Ale pro tvuj klid bude UZV lepsi :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32717 příspěvků 10 inzerátů 27.04.18 09:17

:nevim: Těžko říct, ten týden je ještě hodně brzo. Předtím to nemusely být pohyby dítěte, ale třeba jen pohyby střev… nikdo z nás to opravdu neví, pokud to předtím opravdu byly pohyby a teď je necítíš, šla bych na kontrolu.

Uživatel je onlineKukacka123
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 27.04.18 09:21

Kasli na emimino a frc k dr! Nemusi to nic byt, ale minimalne te to uklidni a nikdo te nikde nevyhodi ;) ty nervy jsou kolikrat mnohem horsi…at to dobre dopadne :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama