Přestala jsem cítit pohyby ve 20 týdnu těhotenství

952
27.4.18 08:25

Prestala jsem citit pohyby 20tt

Dobre rano maminky, jdu si pro uklidneni. Kolem 18tt uz jsem citila pohyby miminka ne pravidelně ale citil to i partner, takove jako prevalovani.. Potom jsem mela dost narocny vikend v praci hodne jsem se nabehala, bolelo me bricho a zpetne si uvedomuji ze od toho vikendu (takze cca tyden)necitim vubec nic, ani kdyz si dam čokoládu ani kafe nic proste.. placentu mam vzadu. Jsem po dvou zt jednou 7tt. Jednou 9tt.. Myslite ze je to normalni? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6981
27.4.18 08:27

V týhle době, je prcek ještě malej. A nemusíš jej pořád cítit, ale upřímně já bych jela na kontrolu jen tak pro jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
902
27.4.18 08:27

Ahoj raději si pro klid zajdi ke svému dr. určitě bude vše ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18502
27.4.18 08:29

Normalni není ptat se na emiminu místo svého osetrujiciho gynekologa… 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
27.4.18 08:32

Pokud jste se honila, tak třeba jste mimču převrátila rytmus. Mně se to stalo a byla vyděšená, až jsem z toho třetí den nespala. Prcek se převaloval v noci a přes den spal. Necítila jsem ho 2 dny, pak až v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19829
27.4.18 08:37

Může být otočený a kopat na druhou stranu, ale zajela bych k mudr stejně nad tím budeš přemýšlet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
27.4.18 08:40

Taky bych jela na kontrolu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
27.4.18 08:41

Taky bych tam zajela pro svůj klid. Týden je dost. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nmdl
27.4.18 08:42

S největší pravděpodobností to nic není, taky se mi stalo, že jsem delší dobu necítila pochyby a dítě bylo v pořádku. Raději si ale zajdi ke svému gynekologovi, není nic horšího než vystresovaná matka, alespoň se ubezpečíš, že je v pořádku. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
24056
27.4.18 08:52

Bez k Dr radši. Já jsem cítila od 17 tt, třetí těhotenství, a pak divný pocit, zabolelo mě břicho a další den mi bylo divné že necítím pohyby.Po 4 dnech jsem šla k Dr a další den byl konec. Většinou je důvod jiný, ale bohužel i tohle se může stát. Takže pro jistotu zajdi k Dr. Držím palce, nejspíš to bude ok. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8954
27.4.18 08:54
@Hanka1 píše:
Normalni není ptat se na emiminu místo svého osetrujiciho gynekologa… 8o :roll:

Jako bys nevedela, ze tady to normalni je :mrgreen: :roll: my tady prece mame vesteckou kouli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1487
27.4.18 09:04

Určitě bych ve tvém případě nepsala na emimino a běžela bych k doktorovi. Obzvlášť po dvou ZT.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.18 09:17

Radsi bych nekam skocila. Vsechno bude v poradku, porad je brzy. Ale pro tvuj klid bude UZV lepsi :)

• Citovat
  • Nahlásit
35461
27.4.18 09:17

:nevim: Těžko říct, ten týden je ještě hodně brzo. Předtím to nemusely být pohyby dítěte, ale třeba jen pohyby střev… nikdo z nás to opravdu neví, pokud to předtím opravdu byly pohyby a teď je necítíš, šla bych na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6718
27.4.18 09:21

Kasli na emimino a frc k dr! Nemusi to nic byt, ale minimalne te to uklidni a nikdo te nikde nevyhodi ;) ty nervy jsou kolikrat mnohem horsi…at to dobre dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama