Přestala jsem kouřit a ms nedorazila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ssmajlik
Kecalka 155 příspěvků 02.03.18 13:29
Přestala jsem kouřit a ms nedorazila

Zdravím snažilky. Tento měsíc jsem přestala kouřit. S přítelem se snažíme už cca rok o mimco. Před 3mi dny měla přijít na a nic. Mohlo by to být tím, že nekouřím? Je mi jasné, že si mám udělat tehu test, ale už jsem byla tolikrát zklamana, že jsem udělala při zpoždění test a ještě ten den jsem to pak dostala, že teď na to nemam odvahu. Co si myslíte? Stalo se to nějaké, že by měla zpoždění kvůli nekoureni?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 02.03.18 13:46

Udělej ten test. Neco jiného ti tu těžko někdo poradi. Na můj cyklus kouření žádný vliv nemělo

Šarlota4
Extra třída :D 10092 příspěvků 02.03.18 13:46

Testuj. Pokud tam nebudou ||, tak budes zklamana tak jako tak.

Ssmajlik
Kecalka 155 příspěvků 02.03.18 13:53

Spíš jsem myslela, jestli to může ovlivnit. Tak zítra ráno udělám. Teď jsem to počítala a zítra by to mělo být 5dni zpoždění

Verun83
Echt Kelišová 8854 příspěvků 33 inzerátů 02.03.18 13:56

Nerekla bych. Kdysi jsem taky prestala kourit a cyklus mi to nezmenilo.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15011 příspěvků 02.03.18 14:08

@Ssmajlik přestala jsem s kouřením a vliv na MS to nemělo. Při velkém stresu zpoždění mám, ale zřejmě jsem při típnutí posledního cigára příliš vystresovaná nebyla :lol:

Natálie27
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 3 inzeráty 02.03.18 14:56

Taky sem přestala kouřit a žádný vliv na cyklus to nemělo, až zkusis test tak budeš moudřejší :)

Ssmajlik
Kecalka 155 příspěvků 02.03.18 16:23

Jezis, to je hrozný… Občas mívám zpoždění, ale tohle už je dlouho i na mě… Tak já ho zítra ráno zkusím a děj se vůle boží :lol: :lol: :lol: i kdybych ji tam měla domalovat :lol: :zed:

Natálie27
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 3 inzeráty 03.03.18 09:34
@Ssmajlik píše:
Jezis, to je hrozný… Občas mívám zpoždění, ale tohle už je dlouho i na mě… Tak já ho zítra ráno zkusím a děj se vůle boží :lol: :lol: :lol: i kdybych ji tam měla domalovat :lol: :zed:

Ahoj tak co jak to dopadlo? :)

Ssmajlik
Kecalka 155 příspěvků 05.03.18 07:35

@Natálie27 ahojky, pořád ms nepřišla, pořád priznaky, jako by mela přijít, pořád bílé testy a pořád jsem z toho na švestku :D k dr jsem objednana az na pátek, do te doby budu stejně každé ráno testovat :D

Natálie27
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 3 inzeráty 05.03.18 10:33

@Ssmajlik to je zajímavý :D tak držím pesticky ať to vyjde :D

Ssmajlik
Kecalka 155 příspěvků 05.03.18 13:16

@Natálie27 je to zajímavý a zároveň uplne strašně divný… :lol: každopádně, doufám, že jsem jeden z případů, kterým se na testu ukáže až po dvou týdnech… :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >