Přestala jsem kouřit a ms nedorazila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ssmajlik
Kecalka 151 příspěvků 02.03.18 13:29
Přestala jsem kouřit a ms nedorazila

Zdravím snažilky. Tento měsíc jsem přestala kouřit. S přítelem se snažíme už cca rok o mimco. Před 3mi dny měla přijít na a nic. Mohlo by to být tím, že nekouřím? Je mi jasné, že si mám udělat tehu test, ale už jsem byla tolikrát zklamana, že jsem udělala při zpoždění test a ještě ten den jsem to pak dostala, že teď na to nemam odvahu. Co si myslíte? Stalo se to nějaké, že by měla zpoždění kvůli nekoureni?

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8506 příspěvků 02.03.18 13:46

Udělej ten test. Neco jiného ti tu těžko někdo poradi. Na můj cyklus kouření žádný vliv nemělo

Šarlota4
Echt Kelišová 9330 příspěvků 02.03.18 13:46

Testuj. Pokud tam nebudou ||, tak budes zklamana tak jako tak.

Ssmajlik
Kecalka 151 příspěvků 02.03.18 13:53

Spíš jsem myslela, jestli to může ovlivnit. Tak zítra ráno udělám. Teď jsem to počítala a zítra by to mělo být 5dni zpoždění

Verun83
Echt Kelišová 8045 příspěvků 33 inzerátů 02.03.18 13:56

Nerekla bych. Kdysi jsem taky prestala kourit a cyklus mi to nezmenilo.

Kakika
Extra třída :D 14793 příspěvků 02.03.18 14:08

@Ssmajlik přestala jsem s kouřením a vliv na MS to nemělo. Při velkém stresu zpoždění mám, ale zřejmě jsem při típnutí posledního cigára příliš vystresovaná nebyla :lol:

Natálie27
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 02.03.18 14:56

Taky sem přestala kouřit a žádný vliv na cyklus to nemělo, až zkusis test tak budeš moudřejší :)

Ssmajlik
Kecalka 151 příspěvků 02.03.18 16:23

Jezis, to je hrozný… Občas mívám zpoždění, ale tohle už je dlouho i na mě… Tak já ho zítra ráno zkusím a děj se vůle boží :lol: :lol: :lol: i kdybych ji tam měla domalovat :lol: :zed:

Natálie27
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 03.03.18 09:34
@Ssmajlik píše:
Jezis, to je hrozný… Občas mívám zpoždění, ale tohle už je dlouho i na mě… Tak já ho zítra ráno zkusím a děj se vůle boží :lol: :lol: :lol: i kdybych ji tam měla domalovat :lol: :zed:

Ahoj tak co jak to dopadlo? :)

Ssmajlik
Kecalka 151 příspěvků 05.03.18 07:35

@Natálie27 ahojky, pořád ms nepřišla, pořád priznaky, jako by mela přijít, pořád bílé testy a pořád jsem z toho na švestku :D k dr jsem objednana az na pátek, do te doby budu stejně každé ráno testovat :D

Natálie27
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 05.03.18 10:33

@Ssmajlik to je zajímavý :D tak držím pesticky ať to vyjde :D

Ssmajlik
Kecalka 151 příspěvků 05.03.18 13:16

@Natálie27 je to zajímavý a zároveň uplne strašně divný… :lol: každopádně, doufám, že jsem jeden z případů, kterým se na testu ukáže až po dvou týdnech… :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Africe: Běž do p*či, zuřil Renato. Štáb čekal drama a slzy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama