Přestala jsem kouřit že dne na den je to možné?

90
22.3.20 21:13

Přestala jsem kouřit že dne na den je to možné?

Ahoj, vůbec nerozumím tomu že jsem přestala kouřit. Abych šla k věci byla jsou kuracka několiket, denně krabičku. Ale jak nastala situace okolo té nemoci co je venku a pod začala jsem mít nervy na pochodu. Bojím se o rodinu a pod to snad každý ale asi to beru víc vážně :nevim: ale to co by mě zajímalo přestala jsem kouřit z nervů? Z toho co se tedko ve mě děje? Měl to někdo taky tak? Nechápu co se ve mě zlomilo, měla jsem potíž s pálením na hrudi na vyšetření jsem byla EKG, krev všechno v pořádku…jen to prostě nechápu díky za případné reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3961
22.3.20 21:18

Budte rada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
22.3.20 21:24

:potlesk: gratuluji.. Mě se tohle povedlo jen 2×, vždy když jsem zjistila že jsem těhotná, tak do pár dní přišly takové nevolnosti, že mě přešla chuť. :mrgreen: A loni poslední rok jsem zvládla být čistě na iqos ale ze stresu jsem po roce zas začala prokladat normálními :mrgreen: Drž se, máš skvělou příležitost už nezacit :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.20 21:25

Já jsem přestala ze dne na den :) Takže to jde! Hodně štěstí :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3057
22.3.20 21:25

A je potreba vsemu rozumet? Ja prestala kourit taky kvuli rodine, jeste nez jsem poprve otehotnela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
786
22.3.20 21:34

Hulila jsem 2 krabicky denne, prestala jsem z vteriny na vterinu.. proste jsem dokourila krabicku a rekla jsem si, ze zkusim, jak dlouho vydrzim nekourit a v zari to bude 7 let 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
22.3.20 21:35

@kacakaca to asi není jen mě to zajímalo :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
22.3.20 21:36

@Zamilovanakarolinka to je super :srdce: mě to těší samozřejmě že jsem přestala ale bylo mi to až moc divné :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5258
22.3.20 21:39

@Sarka334 Možná si tvé tělo uvědomilo, že budeš plíce potřebovat v téhle době zdravé :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
22.3.20 21:39

@Kattynka000 děkuji moc :) snad už to vydržím :) jsem moc ráda že mi to nechutná a smrdí mi to :D jen jsem prostě nechápala proč :nevim: :D raději peníze schovam synovi do pokladnicky a pak mu řeknu že máma přestala kouřit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
22.3.20 21:41

@Kfětoslava to je taky možné :grin: je fakt že to beru víc vážně. Teď už jsem se trošku uklidnila tím že to u nás začíná být trošku lepší :blush: ale jinak jsem byla denně v depresi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
22.3.20 21:50

@Sarka334 Ano, je to možné..Gratuluji :potlesk: :potlesk: :potlesk: Ať to vydrží!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
22.3.20 21:57

My oba s přítelem jsme přestali kouřit ze dne na den cca před 2 měsíci a zatím nám to vůbec neschází : ). Oba jsme kouřili cca 10 let. A už si nehodláme zapálit. : )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 22:01

Jak jste to dokázali? Musíte mít sakra vůli. taky chci přestat, ale pokaždé když zkusím tak mám nervíky na pochodu a přítel mi radši nacpe cigaretu do pusy:rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
3174
22.3.20 22:02

Ano lze to, prestala jsem kourit ze dne na den a drzi mi to uz 4 roky. Taktez manzel, taky prestal ze dne na den. Proste se v ty hlave neco seplo :) Kourila jsem 10 let mimo jine a docela dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama