Přestala jsem menstruovat, těhotná nejsem.

Anonymni
30.10.09 21:02

Přestala jsem menstruovat, těhotná nejsem.

Ahoj, v srpnu jsem přestala kojit, první MS od porodu přišla 23.8., další 23.9. a v říjnu najednou nic, čekám, ale zatím marně. Jásala jsem asi předčasně, jak se moje tělo dalo po porodu i kojení pěkně dohromady… Těhotná stopro nejsem. Napadlo mě, že by to bylo od psychického stavu, ale ten mám tak nějak furt stejný, žádné výkyvy, žádné šoky jsem v poslední době neměla. V čem může být problém??? Jak dlouho ještě čekat, než poletím na gyndu (ach jo)?
Děkuji Jitka.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27290
30.10.09 21:10

To máš zatím jen týden zpoždění ne? To není tak hrozný ještě.

A z čeho by to mohlo být? No, např. nedostatkem progesteronu, ten stoupá v poovulační fázi (luteální), tvoří jej žluté tělísko (to vznikne po uvolnění vajíčka z tzv. Graafova folikulu), stoupá a pak jak najednou klesne a tím nastane menstruační fáze s odlučováním děložní sliznice.

Pokud nedojde MS do 14 dnů zašla bych si na gyndu na vyvolávačku (resp. vyšetření samozřejmě)…tj. injekce Agolutinu. To je právě analog progesteronu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35465
1.11.09 03:27

to ještě není taková doba, po kojení to můžeš mít rozházený,podle mě o nic nejde. na gyndu bych cvičně zašla tak za 14 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama