Přestala jsem se upravovat na mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MiraMoo
Kecalka 249 příspěvků 04.02.17 16:32
Prestala jsem se upravovat na matrske

Ahoj holky! Potrebuji nakopnout :cert: :pocitac: jak se zase primet abych o sebe NORMALNE pecovala??? :zed:
Mam 2deti (3roky a 6mesicni) a od druheho porodu je ze me hastros!!! Pribrala jsem zase pres 25kg, ty teda uz mam dole. Ale jelikoz jsem 5× v tydnu chodila a chodim cvicit, tak…ja proste nestiham :roll: (cvicit jeste chci takto casto, pac proste postava to jeste fakt potrebuje), vecer 5× vzhuru, rano obe deti sama (muz odchazi brzo),chodime ven na 2h jinak doma bych se z nich zblaznila, pak obed a nejaky uklid, uspat je napreskacku, pak hned zase ven na 2h a pak koupani, uspavani. prijde domu manzel a ja utikam cvicit a plavat..utikam domu..a je po 21h a…ryxhla sprcha, chci si aspon na chvili jen sednout s muzem a je noc…a zase cely den znovu..2× tydne mam praci na 5h takze hlidani mam, ale vyuzivam jen na praci a pro sebe cas fakt zadny!!! :cert:
Jenze uz je to se mnou des :roll:
Kdy se venujete samy sobe vy??? Stihate???

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Bekynka
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 04.02.17 16:42

Ja mam teda jen jedno dite dva mesice, k tomu mam rocni stene pitta, ponekud dost akcniho a uklid velkeho baraku. Manzel jezdi za praci do zahranici a doma byva vikendy, jeste k tomu ne pokazdy. Jsou dny, kdy proste stahnu vlasy, umyju se a jdu, protoze lip to nezvladnu. Na druhou stranu neni duvod se tady na malo meste denne licit. Pokud jsi cista a ucesana, hastrosem bych se na tvem miste nenazyvala ;) kdyz jedu do mesta, jasneze se lip oblecu, nalicim atd…jinak tak jak jsem psala. Taky jsem byla zvykla byt vzdy hezoucka, za kazdou cenu upravena…materstvi nam ale da do tvare neco, co se nevyrovna zadnym sminkam :palec: prestoze mi po porodu zustalo jeste 5 kg a popraskane bricho, libim se sama sobe vic. Ten zbytek se casem doladi. Jedina rada co me napada je ubrat casove na tom cviceni, aby ses z toho za chvili nepos*ala :lol: ono az se otepli, i venku bude s detma vic pohybu :)

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 04.02.17 16:44

Hmm, chodíš cvičit a plavat 5× v týdnu a čas „sama pro sebe“ nemáš žádný… :mrgreen: :zed: Mě připadá, že ho máš a věnuješ se sobě… :nevim: ;)

Bekynka
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 04.02.17 16:46

@Black Cat :potlesk: :palec: :lol:

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 04.02.17 16:47

@Bekynka Ale fakt ;) :lol:

Bekynka
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 04.02.17 16:49

@Black Cat Však jo, vystihla jsi to. Mně to během čtení a psaní mýho prispevku vubec nedoslo :lol: :lol:

Jana525
Závislačka 4865 příspěvků 04.02.17 16:51

Tak clovek nemuze mit vsechno, ze? Jako chodit pri dvou malych detech 5× tydne cvicit je pomerne luxus. Tak holt chod 4× tydne a jeden vecer si udelej spolecny s manzelem. Nevim, co chces slyset. Deti vyrostou a casu bude vic.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 04.02.17 16:56

Chodíš 5× týdně běhat, tak zkus běhat jen 4× a jeden den si nech místo běhání pro sebe :palec:
Děti vyrostou a bude spoustu času.

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 04.02.17 16:56

@MiraMoo Ahoj, já mám dvě děti a snažím se najít čas, kdy o sebe pečuji. Třeba 2× týdně chodím s malou do klubíku, tak ráno vstanu, vypravím starší do školy, pak uklidím to hrubé, aby bylo zase na svém místě, pak připravím snídani, najíme se, učešu se, trošku namaluji, aby to vypadalo co nejpřirozeněji, vyberu něco ze skříně, aby mi to ladilo a na co mám zrovna chuť, obleču mě a malou a jdeme ven.
Snažím se o sebe pečovat i mimo tyto pracovní dny, ale když jdu třeba do obchodu s malou, tak si učešu vlasy, trochu zase přirozeně namaluji a pod bundu si dám už jen svetr, který ani moc extra supr nevypadá, protože vím, že si nikde nebudu svlékat bundu.
Takže za mě to jde i na mateřské, jen je otázkou jestli chce a nebo nechce. :mrgreen:

MiraMoo
Kecalka 249 příspěvků 04.02.17 17:03

@Black Cat :) jasne. A ono..Presne, kdybych se nevyzrala, nemusela bych se takhle slozite a casove narocne dostavat zase do formy a mela bych mnohem vic casu :cert: Chodim cvicit kdyz uz je vse hotove, deti spi…je pred 20h..ve dverich pozdravim manzela, rekneme si co kde ma a jedu..
Jenze spis mi jde o to, ze fakt zanedbavam takovou tu „kazdodenni“ upravu (vypadam tak, ze mam stazeny vlasy v culiku, Bb a rasenku, nehty co nejvic nakratko. Obyc kalhoty, triko kt vytahnu v rychlosti ze skrine a neresim.)protoze mi prijde, ze jako fakt neni kdy :lol: prijde mi, ze od rana do te 20h jsem rada, ze si stuhnu dojit na wc. Najist se.
Takze pak jedine dohanet to vecer, no :roll: a omezit cviceni.
Jenze holky ja bych potrebovala se donutit kazde rano aspon 10-15min stat v koupelne/satbe a „neco se sebou udelat“…mela bych klid na cely den. Jedine si privatat??? 8o s tema dvema mi to prijde jako utopie. Kor ted v zime kdyz nase vypravovani 2× denne je fakt logistika

nozu
Extra třída :D 11662 příspěvků 04.02.17 17:08

@MiraMoo prosím tě, můžeš mi líp popsat, co myslíš tím „něco se sebou dělat“? Já si myslím, že krém, BB a řasenka + učesání je na mateřské OK, ne? J8 teda už dávno chodím do práce, takže v pracovní den mám ten make-up náročnější, ale o víkendu si užívám, že mlhu ráno jen pročísnout vlasy a dát hydratační krém, pokud někam jedeme, tak ten BB a řasenku. A chodím teda pravidelně na manikuru. U skříně i v běžný pracovní den netrávím ráno moc času - onlo, když se vypravují dvě děti do školy a školky, tak je to frmol…

nozu
Extra třída :D 11662 příspěvků 04.02.17 17:11

Jo a ještě mě napadá - je fakt bezpodmínečně nutné chodit 2× denně ven? Myslím, že jednou by bohatě stačilo ;-)

Bekynka
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 04.02.17 17:18

@Black Cat Však jo, vystihla jsi to. Mně to během čtení a psaní mýho prispevku vubec nedoslo :lol: :lol:

terinka4444
Hvězda diskuse 67725 příspěvků 04.02.17 18:01

Permanentní makeup. Pak jen natřeš nějakým tím BB nebo CC krémem, hodíš řasenku a lesk a je to. Culík je slušivý :mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28932 příspěvků 04.02.17 18:04
@terinka4444 píše:
Permanentní makeup. Pak jen natřeš nějakým tím BB nebo CC krémem, hodíš řasenku a lesk a je to. Culík je slušivý :mrgreen:

tak to u vyznavaček tzv. přírodní krásy, za kterou se skrývá nechuť se sebou dělat, asi narazíš. :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >