Přestali byste kojit? Být v mojí kůži?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.17 17:26
Přestali by jste kojit? Být v mojí kůži?

Malá bude mít brzo 4 měsíce…
Když vyřadím všechno co jí nadýmá tak mi na jídlo zůstává rýže, těstoviny, chleba a maso. (Samozřejmě nějaké drobnosti kolem). Na pití jen voda… malou nadýmá i šťáva! I prášek do pečiva… zelenina, ovoce… prostě všechno!
Já mám bezlepkovou dietu a malá alergii na laktózu.
Pleť mám strašnou, vlasy začínají padat… a o psychyce ani nehovořím!!!
Všichni mi říkají že se na kojení mám vykašlat a myslet i trochu na sebe.
Podle dvouch laktačních poradkyň máme skvělou techniku atd… vzduch „nenasává“. Kojíme co 1,5h.
Obě laktační mi řekli, že kdyby byly v mojí kůži, tak by nekojily…
Jsem stále ale na vážkách :nevim: miluju tu blízkost a rychlost :D

Ps: když to po sobě čtu, nevím o čem přemýšlím :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.17 17:28

Mlíka mám dost.
A jen pro zajímavost, jedna laktační z mamila sk a druhá z laktační ligy…

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 02.03.17 17:30

Nez aby mala trpela porad bolestmi bricha tak bych zacala s UM davno…

terinka4444
Hvězda diskuse 67952 příspěvků 02.03.17 17:32

Zkus to nejdriv zkombinovat, jestli a jake UM vezme. Jak bude reagovat na Um

funnym
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 02.03.17 17:34

Taky bych se na to vykašlala, i když ono se dobře radí - já už 6 měsíců odsávám a pak krmím lahvičkou a už mě to taky děsně štve a všichni radí, ať se už na to vykašlu a já k tomu stále nemám odvahu…

Hrozina
Kecalka 323 příspěvků 02.03.17 17:34

Čtyři měsíce jsou dlouhá doba, dala jsi jí hodně. :palec: Potřebuje hlavně zdravou mámu a to s takovou stravou brzo nebudeš a padneš, takže bych volila UM. :kytka:

Sany80s
Kelišová 6572 příspěvků 02.03.17 17:34

Noo, pokud bude mít 4 měsíce, tak bych zkusila dát nějaký příkrm, jak na to zareaguje, i když je kojená.
Vitamíny pro kojící jsi zkoušela?

nozu
Extra třída :D 11687 příspěvků 02.03.17 17:34

Ano, na tvem miste bych kojit prestala. Tohle neni dlouhodobe udrzitelne, odskaces to na zdravi. Rekni si sama, co je pro dite dulezitejsi. Jestli kojeni nebo mama, ktera je zdravotne v poradku.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10110 příspěvků 02.03.17 17:36

Moje kamarádka s tímto kojila, měla za to, že to dceři na ukrutné ekzémy pomůře - že je to investice do imunity, která stojí za to. Já bych se na to vyprdla, jsem měkota.

Hlavně ale prosím, pokud něco uděláš, tak už se pak k tomu NEVRACEJ! Prostě usoudila jsem, že to je nejlepší (pro dceru, pro mě, pro nás jako rodinu atd.) - a nemá cenu to zpochybňovat.

Držím palec, ať to zvládneš :)

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 02.03.17 17:36

On ti ale nikdo nezaruci, ze po UM to nebude mit taky. Zkus ji dat lahvicku, jestli to vubec prijme a uvidis. Nasi teda nic nebylo, ale lahev s mlikem si nikdy nevzala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.17 17:37

@Sany80s po vitamínech mám vyrážky :/

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22859 příspěvků 02.03.17 17:40

Já bych kojila, ale já mám ke kojení trošku jiný přístup no :nevim: Jsuo jí 4 měsíce, zkusila bych pomalu najet na příkrmy. Předpokládám, že lactobacily jsi jí dávat zkoušela. Pít fenyklový čaj taky.

Verun83
Echt Kelišová 8775 příspěvků 33 inzerátů 02.03.17 17:47

Ano, za techto okolnosti bych prestala kojit. Dej ji nejaky um na nadymani a ty se poradne najez

Kriss Tina
Kelišová 5633 příspěvků 02.03.17 17:48

Ja taky kojila 4 mesice, pak mi zaclo mliko dochazet a byl to boj pro me i malyho. Nejaky zaklad si dala a myslim ze je lepsi bejt v pohode s ditetem na UM nez uzlicek nervu co se nemuze poradne najist, ale hlavne ze kojim…

Amys
Generální žvanilka 20781 příspěvků 02.03.17 17:48
@Anonymní píše:
Malá bude mít brzo 4 měsíce…
Když vyřadím všechno co jí nadýmá tak mi na jídlo zůstává rýže, těstoviny, chleba a maso. (Samozřejmě nějaké drobnosti kolem). Na pití jen voda… malou nadýmá i šťáva! I prášek do pečiva… zelenina, ovoce… prostě všechno!
Já mám bezlepkovou dietu a malá alergii na laktózu.
Pleť mám strašnou, vlasy začínají padat… a o psychyce ani nehovořím!!!
Všichni mi říkají že se na kojení mám vykašlat a myslet i trochu na sebe.
Podle dvouch laktačních poradkyň máme skvělou techniku atd… vzduch „nenasává“. Kojíme co 1,5h.
Obě laktační mi řekli, že kdyby byly v mojí kůži, tak by nekojily…
Jsem stále ale na vážkách :nevim: miluju tu blízkost a rychlost :DPs: když to po sobě čtu, nevím o čem přemýšlím :zed:

Já se přiznám, že bych kojit nepřestala. Co znamená, že jí to hodně nadýmá? Jakože trpí na koliky? Pokud by to bylo natolik strašné, tak bys nejspíš dávno nekojila: co se týče pleti a vypadávání vlasů, tak to je po porodu vcelku normální. Vlasy ve velkém po porodu padají i ženám, co nekojí. A s tou psychikou to taky moc nechápu, sama píšeš, že ti to kojení přináší potěšení :nevim: Jako za chvíli začnou příkrmy, frekvence kojení se sníží a bude taky líp. Ale je fakt, že na to koukám z jiné strany - mě by stresovalo pořád myslet na to, že musím udělat mléko a že to musím všude brát s sebou a že musím v noci vstávat (dítě jsem měla v posteli a kojila vpolospánku :lol: ). Prso člověk prostě vystrčí a je vystaráno. Zas na duhou stranu pokud má alergii na laktozu (na to jste přišli jak?), tak ti nezbyde než kojit přestat a kupovat pouze bezlaktozové mléko. Protože při intoleranci nebo alergii na laktozu není jiné možnosti. Laktoza je ve všech mlékách stejná. Vadí jak kojení, tak klasické UM.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >