Prestali mi chodiť upozornenia v mobile

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
292
7.11.21 08:22

Prestali mi chodiť upozornenia v mobile

Ahojte,
nestala sa náhodou niekomu taká vec, že ste mali upozornenia, keď vám prišiel mail a z ničoho nič vám prestali chodiť, až keď ste do toho mailu išli, zrazu upozornenia naskákali? Netýka sa to len mailu u mňa, ale aj YT čo mám odbery a upozornenia mi chodili, aj keď som na tých webkách nebola. U týchto dvoch webek to mám už vyše týždňa a od včera mi prestali chodiť upozornenia aj na messengeri. Nič v nastaveniach som nemenila, ani nikde na tých webkách, začalo mi to robiť z ničoho nič. Mám Samsung Galaxy A40. Deje sa to ale viacerým, len nevieme, čo s tým. Ďakujem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
963
7.11.21 08:35

Dost často se mi stává že mi fb, Messenger, WhatsApp neukáží že mi třeba někdo psal…až když aplikaci spustím, co s tím nevím…upozornila sem přátele že pokud potřebují něco akutně řešit ať pošlou radši SMS nebo zavolají že to je jistější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4961
7.11.21 08:58

Stává se mi to jen u Messengeru. Podle mě to je tím, že aplikace nemá povolené data na pozadí, nebo tak něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
7.11.21 09:01

Nepotřebují ty aplikace zaktualizovat? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
7.11.21 09:06

@jita22 to by asi neukazovaly nikdy ale mě někdy ukážou a někdy ne.. :nevim: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10772
7.11.21 09:15
@Vladusxx píše:
@jita22 to by asi neukazovaly nikdy ale mě někdy ukážou a někdy ne.. :nevim: :think:

Může to být taky povolením dat u aplikace „wifi x data“. Že tam jsou jiný pravidla při různých druzích připojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
7.11.21 10:40

@Vladusxx hm, asi sa s tim musíme zmieriť, že to tak zostane @jita22 myslím, že ne, to išlo postupne a z minúty na minútu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
7.11.21 10:42

@Nickjmeno netuším jak sa to robí, az tak moc sa v dotykacoch nevyznám, musim sa na to niekoho opýtať.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
7.11.21 10:43

@Cenarius ja mám len svoje dáta (moc moc) v rámci paušálu. Ale to by tak najednou začalo blbnut?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4961
7.11.21 10:45
@zuzka28 píše:
@Cenarius ja mám len svoje dáta (moc moc) v rámci paušálu. Ale to by tak najednou začalo blbnut?

A nějaká systémová aktualizace neproběhla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10772
7.11.21 11:30
@zuzka28 píše:

To mohla udělat klidně nějaká aktualizace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
7.11.21 11:49

Já jsem hlavně na datech..mám neomezené v rámci paušálu…WiFi teď doma ani nemáme (zatím)..než sme se přestěhovali tak sem zas naopak byla hlavně na WiFi (8mesicu doma na neschopence) a dělá to pořád…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
7.11.21 19:41

@jita22 ne ne, absolutne
@Cenarius ja som žiadnu neurobila, tak netuším, či sa to samé
@Vladusxx tak s tim asi nic urobit nedokážeme myslím si :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
990
9.11.21 08:07

Bude chyba v aplikaci. To, že blbne YouTube je známo. Nejlepší je, když po týdnu příjde upozornění na nové video :lol:.

Mě teď nepravidelně blbne gmail, některý maily se mi objeví až třeba 2 dny zpětně, takže to teď musím jak hňup kontrolovat. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
12.11.21 17:05

@Vosma29 a mám si zkusit tu aplikaci aktualizovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat