Přestali se s vámi lidí bavit, když jste založili rodinu?

Anonymní
9.5.20 14:20

Přestali se svámi lidí bavit po té co máte děti?

Dobrý den Všem dříve jsme byli zváni na různé akce grilovačky atd od té doby co máme malou mě úplně jakoby odřízli dokonce dneska jsme měli grilovat u rodiny jen pár lidí a docela mě zamrzlo že mamka nechtěla jít ať jdem já a malá když sem řekla že nepůjdu tak šla já přece za to nemůžu má rok a půl jasný že si chce hrát s každým byla bych tam s ní třeba hodinu a šla jen by se aspoň unavila na dvoře atd. pit přece oni můžou i tak a pak stejně odejdem :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27651
9.5.20 14:23
@Anonymní píše:
Dobrý den Všem dříve jsme byli zváni na různé akce grilovačky atd od té doby co máme malou mě úplně jakoby odřízli dokonce dneska jsme měli grilovat u rodiny jen pár lidí a docela mě zamrzlo že mamka nechtěla jít ať jdem já a malá když sem řekla že nepůjdu tak šla já přece za to nemůžu má rok a půl jasný že si chce hrát s každým byla bych tam s ní třeba hodinu a šla jen by se aspoň unavila na dvoře atd. pit přece oni můžou i tak a pak stejně odejdem :,(

Promiň, ale nauč se psát čárky.

O co šlo u té grilovačky? Tys chtěla jít a máma ne, pak tys najednou nechtěla a máma chtěla? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8437
9.5.20 14:24

Já nějak nerozumím tomu, co píšeš… S vámi máma jít nechtěla a nakonec bez vás šla? Používej čárky ve větách, bude to srozumitelnější. A jinak ano, část lidí se se mnou bavit přestala, ale je pochopitelné, že kamarádky, se kterými jsem chodila pařit, se mnou nebudou navštěvovat dětské koutky. V rodině se ale navštěvujeme úplně stejně, jako předtím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
9.5.20 14:25

Dite mam sice teprve na ceste, ale rozhodne jsem neodrizla pratele, kteri je maji… Sousedi s nama chodi posedet, ma nejlepsi kamaradka s malou s nama vsude jezdi, jen jsme hold upravili cas a misto, kde se schazime… Nevidim duvod, proc nekoho odriznout :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72082
9.5.20 14:26
@Anonymní píše:
Dobrý den Všem dříve jsme byli zváni na různé akce grilovačky atd od té doby co máme malou mě úplně jakoby odřízli dokonce dneska jsme měli grilovat u rodiny jen pár lidí a docela mě zamrzlo že mamka nechtěla jít ať jdem já a malá když sem řekla že nepůjdu tak šla já přece za to nemůžu má rok a půl jasný že si chce hrát s každým byla bych tam s ní třeba hodinu a šla jen by se aspoň unavila na dvoře atd. pit přece oni můžou i tak a pak stejně odejdem :,(

Holt ne každý touží na grilovačce po malém dítěti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8492

Neznám, my jsme soudržná rodina a na každou sešlost jdeme i s dětmi. Každý se tam o ně chvilku stará včetně starších dětí.
Nikdo tedy nemá zapotřebí kalit natolik, aby se v průběhu nemohl starat o děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17207

Tak asi nejsou na malé dítě zvědaví a chtějí mít klid. Se mnou se bavit nikdo nepřestal, ale já taky ráda vyrážím bez dítěte a umím se bavit i o něčem jiném než o něm. Já pár holek po narození dětí odřízla, mlíko jim vlezlo na mozek a nedokázaly jít bez dítěte ani na záchod, na to zvědavá nejsem a koukat se na cizí rozeřvané děti mě nebaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27651
9.5.20 14:27
@j.a.n.i1 píše:
Holt ne každý touží na grilovačce po malém dítěti..

Vždyť tam byla pozvaná, ne?
Sama se rozhodla nejít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2026
9.5.20 14:29

Se mnou se bezdětní přátelé vídají dál, ale nechtějí abych sebou dítě všude tahala. Já to chápu a respektuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3847
9.5.20 14:30

Co? Nikdo se semnou bavit nepřestal, jen už neni tolik času, tak se nevidíme tak často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27651
9.5.20 14:32

Já jsem odřízla dokonce nejlepší kámošku. Odjakživa dětmi tak trochu pohrdala. Když se narodilo dítě mne, měla plno keců, jak bych měla jít hned do práce, všechno pro ni bylo rozmazlování. Na děti svého manzeka z prvního manželství byla jak voda. Když neměli sedačky, měla kecy, že stačí pod zadel polštář, že mají auto za milion.

Pak hluboko po čtyřicítce z ničeho nic porodila ona s úplně sezblaznila. Na její zazrak se nesmí dychnout, ne že by mohlo sedět v autě na polštáři, on nemůže mít ani normální sedačku, někdo musí dojet k nim domů pro jejich Romer. A zase se tou cestou vrátit.

To jsem nedávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19560
9.5.20 14:35

Tak muze to mit duvod… treba maji vasi male vsichni plne zuby, treba se ty chovas neprimerene a ne vsichni to snesou. Par takovych lidi znam, vesmes muzou jejich deti vsechno a vsechno se okolo nich toci, coz okoli vetsinou ne uplne chape, casto je to obtezujici. Nebo je tvoje mama unavena a chtela mit proste klid a ne hlidat male dite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72082
9.5.20 14:37
@Bábrdl píše:
Vždyť tam byla pozvaná, ne?
Sama se rozhodla nejít.

Reagovala jsem na tu obecnou první půlku, že bývali zvaní na různé akce… ne na tu konkrétní dnešní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19560
9.5.20 14:39
@j.a.n.i1 píše:
Reagovala jsem na tu obecnou první půlku, že bývali zvaní na různé akce… ne na tu konkrétní dnešní.

Ono to ma pulky? Ja jsem si to musela precist trikrat, abych pochopila, kde je problem… snad jsem to pochopila spravne. Obcas staci zamena slovosledu a ma veta uplne jiny vyznam… takova uplna absence carek muze dopadnout stejne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72082
9.5.20 14:41

@mroe Já to pochopila tak, že si stěžuje obecně a dokládá to tím jedním konkrétním případem, ale souhlasím, že se to dá pochopit více způsoby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama